Қазақстан Республикасының Ұлттық қорын орналастыру үшiн рұқсат етiлген материалдық емес активтердi қоспағанда, шетелдiк қаржы құралдарының тiзбесiн бекiту туралы
Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2004 жылғы 26 қарашадағы N 1236 Қаулысы. Күші жойылды - ҚР Үкіметінің 2009 жылғы 28 қаңтардағы N 66 Қаулысымен
Ескерту. Қаулының күші жойылды - ҚР Үкіметінің 2009 жылғы 28 қаңтардағы N 66 Қаулысымен.
Ескерту. Тақырыпқа өзгерту енгізілді - ҚР Үкіметінің 2006.10.11. N 977 қаулысымен.
Қазақстан Республикасының 2004 жылғы 24 сәуiрдегi Бюджет кодексiне сәйкес Қазақстан Республикасының Үкiметi ҚАУЛЫ ЕТЕДI:
1. Қоса берiлiп отырған Қазақстан Республикасының Ұлттық қорын орналастыру үшiн рұқсат етiлген материалдық емес активтердi қоспағанда, шетелдiк қаржы құралдарының тiзбесi бекiтiлсiн.
Ескерту. 1-тармаққа өзгерту енгізілді - ҚР Үкіметінің 2006.10.11. N 977 қаулысымен.
2. Осы қаулы 2005 жылғы 1 қаңтардан бастап күшiне енедi.
Қазақстан Республикасының
Премьер-Министрі
Қазақстан Республикасы
Үкiметінiң
2004 жылғы 26 қарашадағы
N 1236 қаулысымен
бекiтілген
Қазақстан Республикасының Ұлттық қорын орналастыру
үшін рұқсат етiлген материалдық емес активтердi қоспағанда, шетелдiк қаржы құралдарының тiзбесi
1) мемлекеттік және агенттік бағалы қағаздармен;
2) халықаралық қаржы ұйымдарының (ХҚҰ) бағалы қағаздарымен;
3) корпоративтік бағалы қағаздармен;
4) жылжымайтын мүлiк (MBS) және активтер (ABS) кепілдікке қойылған бағалы қағаздармен;
5) акциялармен;
6) репо және кері репо операцияларымен;
7) депозиттермен (салымдармен);
8) кепiлдiк арқылы бағалы қағаздарды қарызға берумен (securities lending);
9) стандартты туынды қаржы құралдарымен;
10) құрылымдық өнімдермен;
11) валюталармен;
12) ақша нарығы қорларымен шектеледi.
Ескерту. Тізбеге өзгерту енгізілді - ҚР Үкіметінің 2006.10.11. N 977 қаулысымен.

Об утверждении перечня разрешенных зарубежных финансовых инструментов, за исключением нематериальных активов, для размещения Национального фонда Республики Казахстан
Постановление Правительства Республики Казахстан от 26 ноября 2004 года N 1236. Утратило силу постановлением Правительства Республики Казахстан от 28 января 2009 года № 66.
Сноска. Утратило силу постановлением Правительства РК от 28.01.2009 № 66.
Сноска. В заголовок внесены изменения постановлением Правительства РК от 11 октября 2006 года N 977 .
В соответствии с Бюджетным кодексом Республики Казахстан от 24 апреля 2004 года Правительство Республики Казахстан ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Утвердить прилагаемый Перечень разрешенных зарубежных финансовых инструментов, за исключением нематериальных активов, для размещения Национального фонда Республики Казахстан. <*>
Сноска. В пункт 1 внесены изменения постановлением Правительства РК от 11 октября 2006 года N 977 .
2. Настоящее постановление вступает в силу с 1 января 2005 года.
Премьер-Министр
Республики Казахстан
Утвержден
постановлением Правительства
Республики Казахстан
от 26 ноября 2004 года N 1236 <*>
Сноска. Внесены изменения постановлением Правительства РК от 11 октября 2006 года N 977 .
Перечень
разрешенных зарубежных финансовых инструментов,
за исключением нематериальных активов, для размещения
Национального фонда Республики Казахстан
1) государственными и агентскими ценными бумагами;
2) ценными бумагами Международных Финансовых Организаций (МФО);
3) корпоративными ценными бумагами;
4) ценными бумагами под залог недвижимости (МВS) и активов (АВS);
5) акциями;
6) операциями репо и обратного репо;
7) депозитами (вкладами);
8) предоставлением ценных бумаг взаймы под залог (securities lending);
9) стандартными производными финансовыми инструментами;
10) структурными продуктами;
11) валютами;
12) фонды денежного рынка.