Қазақстан Республикасы Үкiметiнiң 2004 жылғы 26 тамыздағы N 897 қаулысына өзгерiстер енгiзу туралы
Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2004 жылғы 3 желтоқсандағы N 1256 Қаулысы. Күші жойылды - ҚР Үкіметінің 2006.08.22. N 797 (қаулы алғаш рет peсми жарияланған күнiнен бастап он күнтiзбелiк күн өткен соң қолданысқа енгізіледі) қаулысымен.
Қазақстан Республикасының Үкiметi  ҚАУЛЫ ЕТЕДI:
1. "Қазақстан Республикасы Үкiметiнiң "Дарын" мемлекеттiк жастар сыйлығының кейбiр мәселелерi" туралы Қазақстан Республикасының 2004 жылғы 26 тамыздағы N 897  қаулысына (Қазақстан Республикасының ПҮКЖ-ы, 2004 ж., N 30, 418-құжат) мынадай өзгерiстер енгiзілсiн:
көрсетiлген қаулымен бекiтілген Қазақстан Республикасы Үкiметiнiң "Дарын" мемлекеттік жастар сыйлығын беру жөнiндегi комиссияның құрамына мыналар енгiзiлсiн:
Құлекеев                    - Қазақстан Республикасының Білім
Жақсыбек Әбдiрахметұлы        және ғылым министрi, төраға
Аманшаев                    - Қазақстан Республикасының
Ермек Әмiрханұлы              Мәдениет, ақпарат және спорт вице-
министрi, төрағаның орынбасары
Қадiров                     - Қазақстан Республикасы Бiлiм және
Данияр Рамазанұлы             ғылым министрлiгiнiң Жастар саясаты
департаментi директорының мiндетiн
атқарушы, хатшы
көрсетiлген құрамнан мыналар шығарылсын: Қасейiнов Дүйсен Қорабайұлы, Өтеулина Хафиза Мұхтарқызы, Дияров Дәурен Кеңесұлы.
2. Осы қаулы қол қойылған күнінен бастап күшіне енедi.
Қазақстан Республикасының
Премьер-Министрі

О внесении изменений в постановление Правительства Республики Казахстан от 26 августа 2004 года N 897
Постановление Правительства Республики Казахстан от 3 декабря 2004 года N 1256. Утратило силу постановлением Правительства РК от 22 августа 2006 года N 797
Постановление Правительства Республики Казахстан от 3 декабря 2004 года N 1256 утратило силу постановлением Правительства РК от 22 августа 2006 года N  797 .
Правительство Республики Казахстан  ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Внести в  постановление  Правительства Республики Казахстан от 26 августа 2004 года N 897 "Некоторые вопросы Государственной молодежной премии "Дарын" Правительства Республики Казахстан" (САПП Республики Казахстан, 2004 г., N 30, ст. 418 ) следующие изменения:
ввести в состав Комиссии по присуждению Государственной молодежной премии "Дарын" Правительства Республики  Казахстан, утвержденный указанным постановлением:
Кулекеева                      - Министра образования и науки
Жаксыбека Абдрахметовича         Республики Казахстан, председателем
Аманшаева                      - вице-министра культуры, информации
Ермека Амирхановича              и спорта Республики Казахстан,
заместителем председателя
Кадирова                       - исполняющего обязанности директора
Данияра Рамазановича             Департамента молодежной политики
Министерства образования и науки
Республики Казахстан, секретарем
вывести из указанного состава: Касеинова Дюсена Курабаевича, Утеулину Хафизу Мухтаровну, Диярова Даурена Кенесовича.
2. Настоящее постановление вступает в силу со дня подписания.
Премьер-Министр
Республики Казахстан