Қазақстан Республикасы Yкiметiнiң 2003 жылғы 19 ақпандағы N 173 қаулысына толықтыру енгiзу туралы
Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2004 жылғы 3 желтоқсандағы N 1261 Қаулысы. Күші жойылды - Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2012 жылғы 30 наурыздағы № 391 Қаулысымен
Ескерту. Күші жойылды - ҚР Үкіметінің 2012.03.30 № 391 (алғашқы ресми жарияланғанынан кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі) Қаулысымен.
Қазақстан Республикасының Үкiметi  ҚАУЛЫ ЕТЕДI:
1. "Бiлiм беру ұйымдарының бiлiм алушылары мен тәрбиеленушiлерiн оқулықтармен қамтамасыз ету ережесiн бекiту туралы" Қазақстан Республикасы Үкiметiнің 2003 жылғы 19 ақпандағы N 173  қаулысына (Қазақстан Республикасының ПҮКЖ-ы, 2003 ж., N 8, 89-құжат) мынадай толықтыру енгiзiлсiн:
көрсетілген қаулымен бекiтiлген Бiлiм беру ұйымдарының бiлiм алушылары мен тәрбиеленушілерiн оқулықтармен қамтамасыз ету ережесiнде:
мынадай мазмұндағы 6-1-тармақпен толықтырылсын:
"6-1. Жергiлiктi атқарушы органдар оқулықтарды, оқу-әдiстемелiк кешендер мен оқу-әдiстемелiк құралдарды сатып алу мен жеткiзудi ұйымдастырады, оның iшiнде жалпы орта бiлiм беретiн мемлекеттік бiлiм беру ұйымдарының кiтапханаларын Қазақстан Республикасының бiлiм беру саласындағы орталық атқарушы органы ұсынған барлық оқулықтардың, оқу-әдiстемелiк кешендер мен оқу-әдiстемелік құралдардың міндеттi данасымен қамтамасыз етедi.".
2. Осы қаулы қол қойылған күнiнен бастап күшіне енедi.
Қазақстан Республикасының
Премьер-Министрі

О внесении дополнения в постановление Правительства Республики Казахстан от 19 февраля 2003 года N 173
Постановление Правительства Республики Казахстан от 3 декабря 2004 года № 1261. Утратило силу постановлением Правительства Республики Казахстан от 30 марта 2012 года № 391
Сноска. Утратило силу постановлением Правительства РК от 30.03.2012 № 391 (вводится в действие по истечении десяти календарных дней после первого официального опубликования).
Правительство Республики Казахстан ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Внести в постановление Правительства Республики Казахстан от 19 февраля 2003 года N 173 "Об утверждении Правил обеспечения учебниками обучающихся и воспитанников организаций образования" (САПП Республики Казахстан, 2003 г., N 8, ст. 89) следующее дополнение:
в Правилах обеспечения учебниками обучающихся и воспитанников организаций образования, утвержденных указанным постановлением:
дополнить пунктом 6-1 следующего содержания:
"6-1. Местные исполнительные органы организуют приобретение и доставку учебников, учебно-методических комплексов и учебно-методических пособий, в том числе обеспечивают библиотеки государственных организаций образования, дающих среднее общее образование, обязательным экземпляром всех учебников, учебно-методических комплексов и учебно-методических пособий, рекомендованных центральным исполнительным органом Республики Казахстан в области образования.".
2. Настоящее постановление вступает в силу со дня подписания.
Премьер-Министр
Республики Казахстан