Дипломатиялық қалашықтың бiрiншi кезектегi инженерлiк тораптары мен инфрақұрылымын Астана қаласының коммуналдық меншiгiне беру туралы
Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2004 жылғы 3 желтоқсандағы N 1264 Қаулысы
Қазақстан Республикасы Үкiметiнiң 2003 жылғы 22 қаңтардағы N 81  қаулысымен бекiтiлген Мемлекеттiк мүлiктi мемлекеттiк меншiктiң бiр түрiнен келесi түрiне беру ережесiне сәйкес Қазақстан Республикасының Yкiметi  ҚАУЛЫ ЕТЕДI:
1. Дипломатиялық қалашықтың бiрiншi кезектегi инженерлiк тораптары мен инфрақұрылымы қосымшаға сәйкес республикалық меншiктен Астана қаласының коммуналдық меншігiне берiлсiн.
2. Қазақстан Республикасы Сыртқы iстер министрлiгi Қазақстан Республикасы Қаржы министрлiгiнiң Мемлекеттiк мүлiк және жекешелендiру комитетiмен және Астана қаласының әкiмдігімен бiрлесiп, заңнамада белгiленген тәртiппен осы қаулының 1-тармағында көрсетiлген объектiлердi қабылдау-бepу жөнiндегі қажеттi ұйымдастыру iс-шараларын жүзеге асырсын.
3. Осы қаулы қол қойылған күнiнен бастап күшiне енедi.
Қазақстан Республикасының
Премьер-Министрi
Қазақстан Республикасы
Үкіметінің
2004 жылғы 3 желтоқсандағы
N 1264 қаулысына қосымша
Республикалық меншiктен Астана қаласының коммуналдық
меншiгiне берiлетiн Дипломатиялық қалашықтың бiріншi
кезектегі инженерлiк тораптары мен инфрақұрылымының
ТIЗБЕСI
___________________________________________________________________
p/c|    Инженерлік   |  Орна. |  Түрі,  |    Саны    |Теңгерімдік
N |   тораптардың   | ласқан | маркасы |            | құны (мың
|    атаулары     |  жері  |         |            | теңгемен)
___________________________________________________________________
1           2           3         4           5            6
___________________________________________________________________
Бiрiнші iске қосу
кешені, оның ішінде
___________________________________________________________________
1  Бейне бақылау      Есiл      камера,   26 дана       10048,839
жүйесі             өзенiнiң  телеви.
сол жақ   зиялық
жағалауы  камера
2  Кабельдiк желi               ААБ2ЛУ    840 м.         2203,123
КЛ - 10 кв.
3  Кабельдік желi               Кабель    4902 м.        6563,500
КЛ -0,4 кв.                  4x25 мм
4  Трансформаторлық             Транс.    2 х 630 квт.  14014,929
кiшi станция                 форматор
5  Дизель-                      Дизель-   550 квт       3480,562
генераторлық                 генератор
6  ВHC кабельдiк                4x35      200 м.         238,790
желісі                       кабель
ААБ2ЛУ
7  РП                                     10 квт.      38413,496
8  КHC кабельдiк                Кабель    499,8 м.      1099,649
желісі                       4x95 мм
9  Телефон кәрiзi               Кабель    3,94 км      26396,707
OК б-16
10 К-2 жауын-                   Шойын     935,6 м.     135695,951
жаңбырлатқыш-
дренаж арнасының
сыртқы желiсi
11 К-1 тұрмыстық                Шойын     761 м.       93775,922
кәрiздiң сыртқы              құбыр
желiсi                       диаметрі
150-200
мм.

О передаче инженерных сетей и инфраструктуры первой очереди Дипломатического городка в коммунальную собственность города Астаны
Постановление Правительства Республики Казахстан от 3 декабря 2004 года N 1264
В соответствии с Правилами передачи государственного имущества из одного вида государственной собственности в другой, утвержденными постановлением Правительства Республики Казахстан от 22 января 2003 года N 81, Правительство Республики Казахстан ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Передать инженерные сети и инфраструктуру первой очереди Дипломатического городка из республиканской собственности в коммунальную собственность города Астаны согласно приложению.
2. Министерству иностранных дел Республики Казахстан совместно с Комитетом государственного имущества и приватизации Министерства финансов Республики Казахстан и акиматом города Астаны в установленном законодательством порядке осуществить необходимые организационные мероприятия по приему-передаче объектов, указанных в пункте 1 настоящего постановления.
3. Настоящее постановление вступает в силу со дня подписания.
Премьер-Министр
Республики Казахстан
Приложение
к постановлению Правительства
Республики Казахстан от
3 декабря 2004 года N 1264
Перечень инженерных сетей
и инфраструктуры первой очереди Дипломатического городка,
передаваемых из республиканской собственности
в коммунальную собственность города Астаны
____________________________________________________________________
N !   Наименования   !  Место    !  Тип,   ! Коли-  ! Балансовая
п/п! инженерных сетей !  располо- !  марка  ! чество ! стоимость
!                  !  жения    !         !        ! в тыс. тенге
--------------------------------------------------------------------
1 !        2         !     3     !    4    !    5   !       6
-------------------------------------------------------------------
Первый пусковой
комплекс,
в том числе
1  Система            Левый берег  камера,    26 шт.    10048,839
видеонаблюдения    р. Ишим      теле-
визионная
камера
2  Кабельные сети
КЛ-10кв                         ААБ2ЛУ     840 м.     2203,123
3  Кабельные сети                  Кабель
КЛ-0,4кв                        4 x 25 мм  4902 м.    6563,500
4  Трансформаторная                Трансф.    2 х 630   14014,929
подстанция                                 квт.
5  Дизель-                         Дизель,
генераторная                    генератор  550 квт.   3480,562
6  Кабельные                       4 х 35
сети ВНС                        кабель
ААБ2ЛУ     200 м.      238,790
7  РП                                         10 квт.   38413,496
8  Кабельные                       Кабель
сети КНС                        4 x 95мм   499,8 м.   1099,649
9  Телефонная                      Кабель
канализация                     ОК б-16    3,94 км.  26396,707
10  Наружные сети                   Чугунные   935,6 м. 135695,951
ливнево-
дренажной
канал. К-2
11  Наружные сети                   Трубы      761 м.    93775,922
бытовой                         чугунные
канализации                     диам.
К-1                             150-200 мм.

12 УBC                          Кабель    130 м.       21660,750
219x5 м
13 Су құбырларының              Болат     1320,3 м.   153161,749
сыртқы желiсi                құбырлар
диам. 250
14 КНС                          Сорғы     200          28583,341
3 дана    м 3 / сағ.
x50 м 3 .
15 ВНС                          Сорғы     5 дана       17984,068
16 Суға арналған                Металл    2 х 250 м 3     8297,510
резервуар
2 дана
17 Төсенiш                      Асфальт   16340 м 2     282321,270
18 Көгалдандыру                           822,86 м 2    152938,983
19 Қоршау                       Металл    2105 м.      30792,537
20 Уақытша қоршау               Металл    26 м.         1366,164
21 Аумақты сырттан              Кабель    2060 м.       9362,162
жарықтандыру                 көлденең
қиылымы
3x35, 3x25
___________________________________________________________________
Барлығы:                                            1 038 400,00
___________________________________________________________________

12  УВС                             Кабель     130 м.    21660,750
219 x 5 м
13  Наружные сети                   Трубы      1320,3 м. 153161,749
водопровода                     стальные
Диам. 250
14  КНС                             Насос      200 м 3 /    28583,341
3 шт.х 50  час
м 3 .
15  ВНС                             Насос      5 шт.      17984,068
16  Резервуар
для воды 2 шт.                  Металл.   2 х 250 м 3    8297,510
17  Покрытие                        Асфальт    16340 м 2   282321,270
18  Озеленение                               822,86 м 2    152938,983
19  Ограждение                      Металл     2105 м.    30792,537
20  Ограждение в/у                  Металл       26 м.     1366,164
21  Наружное                        Кабель
освещение                       Сеч.3 x 35
территории                      3 x 25     2060 м.     9362,162
-------------------------------------------------------------------
Всего:                                             1 038 400,00
___________________________________________________________________