Қ.А.Өскенбаев туралы
Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2004 жылғы 4 желтоқсандағы N 1267 Қаулысы
Қазақстан Республикасының Үкiметi  ҚАУЛЫ ЕТЕДI:
Қайырбек Айтбайұлы Өскенбаев Қазақстан Республикасы Индустрия және сауда министрлігі Сауда және туристiк қызметтi реттеу комитетінiң төрағасы болып тағайындалсын.
Қазақстан Республикасының
Премьер-Министрі

Об Ускенбаеве К.А.
Постановление Правительства Республики Казахстан от 4 декабря 2004 года N 1267
Правительство Республики Казахстан ПОСТАНОВЛЯЕТ:
Назначить Ускенбаева Каирбека Айтбаевича председателем Комитета по регулированию торговой и туристской деятельности Министерства индустрии и торговли Республики Казахстан.
Премьер-Министр
Республики Казахстан