Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2004 жылғы 23 қаңтардағы N 73 қаулысына өзгерістер енгізу туралы
Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2004 жылғы 6 желтоқсандағы N 1274 Қаулысы
Қазақстан Республикасының Үкіметі  ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. "Қазақстан Республикасының Үкіметі заң жобалау жұмыстарының 2004 жылға арналған жоспары туралы" Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2004 жылғы 23 қаңтардағы N 73  қаулысына мынадай өзгерістер енгізілсін:
көрсетілген қаулымен бекітілген Қазақстан Республикасының Үкіметі заң жобалау жұмыстарының 2004 жылға арналған жоспарында:
реттік нөмірлері 40, 45, 45-3, 45-4, 45-5 және 45-6-жолдар алынып тасталсын.
2. Осы қаулы қол қойылған күнінен бастап күшіне енеді.
Қазақстан Республикасының
Премьер-Министрі

О внесении изменений в постановление Правительства Республики Казахстан от 23 января 2004 года N 73
Постановление Правительства Республики Казахстан от 6 декабря 2004 года N 1274
Правительство Республики Казахстан ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Внести в постановление Правительства Республики Казахстан от 23 января 2004 года N 73 "О Плане законопроектных работ Правительства Республики Казахстан на 2004 год" следующие изменения:
в Плане законопроектных работ Правительства Республики Казахстан на 2004 год, утвержденном указанным постановлением:
строки, порядковые номера 40, 45, 45-3, 45-4, 45-5 и 45-6, исключить.
2. Настоящее постановление вступает в силу со дня подписания.
Премьер-Министр
Республики Казахстан