Қазақстан Республикасы Yкіметiнiң резервiнен қаражат бөлу туралы
Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2004 жылғы 7 желтоқсандағы N 1282 Қаулысы
"2004 жылға арналған республикалық бюджет туралы" Қазақстан Республикасының 2003 жылғы 5 желтоқсандағы  Заңына және "Қазақстан Республикасының Үкiметi резервiнiң қаражатын пайдаланудың тәртiбiн бекiту туралы" Қазақстан Республикасы Yкiметiнiң 1999 жылғы 18 қыркүйектегi N 1408  қаулысына сәйкес Қазақстан Республикасының Үкiметi  ҚАУЛЫ ЕТЕДI:
1. Қазақстан Республикасы Әділет министрлiгiне қосымшаға сәйкес сот шешiмдерiн орындау үшiн 2004 жылға арналған республикалық бюджетте Қазақстан Республикасы Үкiметiнiң, орталық мемлекеттiк органдар мен олардың аумақтық бөлiмшелерiнiң сот шешiмдерi бойынша мiндеттемелерiн өтеуге көзделген Қазақстан Республикасы Үкiметiнiң резервiнен 13696031,58 теңге (он үш миллион алты жүз тоқсан алты мың отыз бiр теңге елу сегiз тиын) бөлiнсiн.
2. Қазақстан Республикасы Қаржы министрлiгi бөлiнген қаражаттың мақсатты пайдаланылуын бақылауды жүзеге асырсын.
3. Осы қаулы қол қойылған күнiнен бастап күшiне енедi.
Қазақстан Республикасының
Премьер-Министрі
Қазақстан Республикасы
Үкіметінің
2004 жылғы 7 желтоқсандағы
N 1282 қаулысына
қосымша
Азаматтық істер бойынша орындауға
тиісті сот шешімдерінің тізбесі
____________________________________________________________________
р/с|    Сот органдарының    | Талапкердiң | Мемлекеттiк  |Мемлекет-
N |     атауы және сот     |  аты-жөнi   |    бажды     | тік баж
|    шешiмнiң шыққан     |             | шегергендегі | (теңге)
|         күні           |             | сома (теңге) |
___|________________________|_____________|______________|__________
1            2                   3               4           5
____________________________________________________________________
1   Алматы қаласының        А.В. Зимин        200000         -
Алмалы аудандық
сотының 2004 ж.
19.05 шешiмi
2   Алматы қаласының        В.В. Коротченко    91900         -
Алмалы аудандық
сотының 2004 ж.
27.04 шешiмi
3   Алматы қаласының        Г.А. Лян           91900         -
Алмалы аудандық
сотының 2004 ж.
30.04 шешiмi
4   Шымкент қалалық         С. Жүнісбекова,   551976        -
сотының 2003 ж.         Б. Сатымбеков
11.12 шешімі
Оңтүстiк
облыстық соты
азаматтық iстер
жөнiндегi алқасының
2004 ж. 28.01 қаулысы
Оңтүстiк Қазақстан
облыстық соты
қадағалау алқасының
2004 ж. 04.05 қаулысы
5   Тараз қалалық сотының   Б.О. Қайранбеков  1800000       412
2002 ж. 02.08 шешімі
Жамбыл облыстық соты
қадағалау алқасының

О выделении средств из резерва Правительства Республики Казахстан
Постановление Правительства Республики Казахстан от 7 декабря 2004 года N 1282
В соответствии с Законом Республики Казахстан от 5 декабря 2003 года "О республиканском бюджете на 2004 год", постановлением Правительства Республики Казахстан от 18 сентября 1999 года N 1408 "Об утверждении Правил использования средств резерва Правительства Республики Казахстан" Правительство Республики Казахстан ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Выделить Министерству юстиции Республики Казахстан из резерва Правительства Республики Казахстан, предусмотренного в республиканском бюджете на 2004 год на погашение обязательств Правительства Республики Казахстан, центральных государственных органов и их территориальных подразделений по решениям судов 13696031,58 тенге (тринадцать миллионов шестьсот девяносто шесть тысяч тридцать один тенге пятьдесят восемь тиын) для исполнения судебных решений согласно приложению.
2. Министерству финансов Республики Казахстан осуществить контроль за целевым использованием выделенных средств.
3. Настоящее постановление вступает в силу со дня подписания.
Премьер-Министр
Республики Казахстан
Приложение
к постановлению Правительства
Республики Казахстан
от 7 декабря 2004 года N 1282
Перечень
судебных решений по гражданским делам,
подлежащих исполнению
____________________________________________________________________
N !  Наименование     !   Ф.И.О.   !  Сумма за    !  Госпошлина
п/п!  судебного        !   истца    !  вычетом     !   (тенге)
!  органа и дата    !            !  госпошлины  !
!  решения          !            !  (тенге)     !
-------------------------------------------------------------------
1 !        2          !     3      !      4       !       5
-------------------------------------------------------------------
1  Решение Алмалинского  Зимин А.В.      200000           -
районного суда
г. Алматы
от 19.05.2004 г.
2  Решение Алмалинского  Коротченко       91900           -
районного суда        В.В.
г. Алматы
от 27.04.2004 г.
3  Решение Алмалинского  Лян Г.А.         91900           -
районного суда
г. Алматы
от 30.04.2004 г.
4  Решение Шымкентского  Жунисбекова С.,  551976          -
городского суда       Сатымбеков Б.
от 11.12.2003 г.,
постановление
коллегии по
гражданским делам
Южно-Казахстанского
областного суда
от 28.01.2004 г.,
постановление
надзорной коллегии
Южно-Казахстанского
областного суда
от 04.05.2004 г.
5  Решение Таразского    Кайранбеков     1800000        412
городского суда       Б.О.
от 02.08.2002 г.,
постановление
надзорной коллегии
Жамбылского
областного суда

2004 ж. 30.03 қаулысы
ҚР Жоғарғы соты
азаматтық iстер
жөнiндегi алқасының
2004 ж. 18.05 қаулысы
6   Қарағанды қаласы        С.М. Выходцева    450429        -
Қазыбек би аудандық     В.К. Маслов       586470
сотының
2003 ж. 26.11 шешімі
7   Астана қаласы           А.Т. Жүсіпова     700000        -
Сарыарқа аудандық
сотының
2003 ж. 06.03 шешімі
Астана қаласының соты
қадағалау алқасының
2003 ж. 23.10 қаулысы
8   Қостанай қаласы         А.Н. Кохановский  140000        -
N 2 сотының 2004 ж.
15.04 шешімі
9   Астана қаласы Алматы    Т.К. Қалықов      500000        -
аудандық сотының
2003 ж. 25.08 шешiмi
Астана қаласының соты
қадағалау алқасының
2004 ж. 26.02 қаулысы
10  Өскемен қалалық         А.С. Үлікбекова    70900        -
сотының
2004 ж. 29.03 шешiмi
11  Алмалы аудандық         В.А. Шершнева     121700        -
сотының 2002 ж.
28.10 шешімi
Алматы қаласы Алмалы
аудандық сотының
2002 ж. 29.10 ұйғарымы
Алматы қалалық соты
азаматтық iстер
жөнiндегi алқасының
2002 ж. 20.12 қаулысы
12  Семей қалалық сотының   С.Т. Егеубаева      8720        -
2003 ж. 17.11 шешiмi
Шығыс Қазақстан
облыстық соты
азаматтық iстер
жөнiндегi алқасының
2004 ж. 28.01 қаулысы
13  Петропавл қалалық       Л.А. Хлебородова  191601,59     -
сотының 1998 ж.
04.05 қаулысы
Петропавл қалалық
сотының 2002 ж.
08.05 ұйғарымы
14  Жамбыл облысы Қордай    Ө.К. Амангелді    2689288       -
аудандық сотының
2000 ж. 13.10 шешiмi
Жамбыл облысы
Қордай аудандық
сотының 2003 ж.
07.04 ұйғарымы
Жамбыл облысының
Қордай аудандық
сотының 2004 ж.
05.08 ұйғарымы
15  Тараз қалалық сотының   Ш.Қ. Қарабаев    3003000        388
2002 ж. 24.07 шешiмi
Жамбыл облыстық
соты азаматтық iстер
жөнiндегi алқасының
2002 ж. 24.10 қаулысы
Оңтүстiк Қазақстан
облыстық соты
қадағалау алқасының
2003 ж. 03.07 қаулысы
16  Жамбыл облысы Шу        Қ.А. Тәжиев       400000        -
аудандық сотының
2003 ж. 26.12 шешiмi
Жамбыл облыстық соты
азаматтық iстер
жөнiндегi алқасының
2004 ж. 19.02 қаулысы
17  Астана қаласы           Г.А. Шомаева      400000        -
Сарыарқа аудандық
сотының 2004 ж.
19.01 шешiмi
18  Астана қаласы           А.Р. Рамазанов     87630        -
Сарыарқа аудандық
сотының 2003 ж.
19.11 шешiмi
19  Алматы гарнизоны        Б.Ғ. Қариев      1145260        -
Әскери сотының 2002 ж.
24.09 шешiмi
Әскерлер Әскери соты
азаматтық iстер
жөнiндегi алқасының
2002 ж. 06.11 қаулысы,
Алматы гарнизоны
Әскери сотының 2003 ж.
12.06 ұйғарымы,
Әскерлер Әскери соты
қадағалау алқасының

от 30.03.2004 г.,
постановление
коллегии по
гражданским делам
Верховного Суда
Республики Казахстан
от 18.05.2004 г.
6  Решение               Выходцева С.М.   450429         -
Казыбекбийского       Маслов В.К.      586470
районного суда
г. Караганды
от 26.11.2003 г.
7  Решение               Жусупова А.Т.    700000         -
Сарыаркинского
районного суда
г. Астаны
от 06.03.2003 г.,
постановление
надзорной коллегии
суда г. Астаны
от 23.10.2003 г.
8  Решение суда N 2      Кохановский      140000         -
г. Костанай            А.Н.
от 15.04.2004 г.
9  Решение               Калыков Т.К.     500000         -
Алматинского
районного суда
г. Астаны
от 25.08.2003 г.,
постановление
надзорной коллегии
суда г.Астаны
от 26.02.2004 г.
10  Решение Усть-         Уликбекова А.С.   70900         -
Каменогорского
городского суда
от 29.03.2004 г.
11  Решение               Шершнева В.А.     121700        -
Алмалинского
районного суда
от 28.10.2002 г.,
определение
Алмалинского
районного суда
г. Алматы
от 29.10.2002 г.,
постановление
коллегии по
гражданским
делам Алматинского
городского суда
от 20.12.2002 г.
12  Решение               Егеубаева С.Т.    8720          -
Семипалатинского
городского суда
от 17.11.2003 г.,
постановление
коллегии по
гражданским делам
Восточно-
Казахстанского
областного суда
от 28.01.2004 г.
13  Постановление         Хлебородова     191601,59       -
Петропавловского      Л. А.
городского суда
от 04.05.1998 г.,
определение
Петропавловского
городского суда
от 08.05.2002 г.
14  Решение               ПК "Амангельды"   2689288      -
Кордайского
районного суда
Жамбылской области
от 13.10.2000 г.,
определение
Кордайского
районного суда
Жамбылской области
от 07.04.2003 г.,
определение
Кордайского
районного суда
Жамбылской области
от 05.08.2004 г.
15  Решение Таразского    Карабаев Ш. К.    3003000     388
городского суда
от 24.07.2002 г.,
постановление
коллегии по
гражданским делам
Жамбылского
областного суда
от 24.10.2002 г.,
постановление
надзорной коллегии
Южно-Казахстанского
областного суда
от 03.07.2003 г.
16  Решение Шуского       Тажиев К.А.       400000       -
районного суда
Жамбылской области
от 26.12.2003 г.,
постановление
коллегии по
гражданским делам
Жамбылского
областного суда
от 19.02.2004 г.
17  Решение               Шомаева Г.А.      400000       -
Сарыаркинского
районного суда
г. Астаны
от 19.01.2004 г.
18  Решение               Рамазанов А.Р.     87630       -
Сарыаркинского
районного суда
г. Астаны
от 19.11.2003 г.
19  Решение               Кариев Б.Г.      1145260
Военного суда
Алматинского
гарнизона
от 24.09.2002 г.,
постановление
Коллегии по
гражданским делам
Военного суда
войск
от 6.11.2002 г.,
определение
Военного суда
Алматинского
гарнизона
от 12.06.2003 г.,
постановление
надзорной коллегии
Военного суда
войск

2003 ж. 16.10 қаулысы
20  Астана қаласы Сарыарқа  Р.С. Ермекова      81712        -
аудандық сотының
2002 ж. 20.11 шешiмi
21  Астана қаласы Сарыарқа  М.М. Айтқожин     66691,03      -
аудандық сотының
2003 ж. 18.08 ұйғарымы
22  Қарағанды қаласы        Б. Шойынбай      155917,96      -
Совет аудандық
сотының 1999 ж.
30.07 шешiмi
Қарағанды облыстық
соты президиумының
2001 ж. 24.05 қаулысы
Қарағанды қаласы
Қазыбек би аудандық
сотының 2003 ж.
04.02 ұйғарымы
23  Ақтөбе қалалық          О. Қойайдарова     71500        -
сотының 1999 ж.
13.04 шешiмi
Ақтөбе қалалық
сотының 2001 ж.
20.07 ұйғарымы
24  Риддер қалалық          Р. Замятин         87636        -
сотының 2003 ж.
19.06 шешiмi
Шығыс Қазақстан
облыстық соты
азаматтық iстер
жөнiндегi алқасының
2003 ж. 27.08 қаулысы
___________________________________________________________________
Жиыны:                                      13695231,58    800
Жалпы сомасы:                                      13696031,58
___________________________________________________________________

от 16.10.2003 г.
20  Решение               Ермекова Р.С.     82712        -
Сарыаркинского
районного суда
г.Астаны
от 20.11.2002 г.
21  Определение           Айткожин М.М.     66691,03     -
Сарыаркинского
районного суда
г. Астаны
от 18.08.2003 г.
22  Решение суда          Шойынбай Б.       155917,96    -
Советского района
г. Караганды
от 30.07.1999 г.,
постановление
президиума
Карагандинского
областного суда
от 24.05.2001 г.,
определение
Казыбекбийского
районного суда
г.Караганды
от 04.02.2003 г.
23  Решение суда         Койайдарова О.        71500      -
г. Актобе
от 13.04.1999 г.,
определение
суда г. Актобе
от 20.07.2001 г.
24  Решение              Замятин Р.            87636      -
Риддерского
городского суда
от 19.06.2003 г.,
постановление
коллегии по
гражданским делам
Восточно-
Казахстанского
областного суда
от 27.08.2003 г.
------------------------------------------------------------------
Итого:                                  13695231,58   800
Общая сумма:                                13696031,58
___________________________________________________________________