Ә.Қ.Құсайынов туралы
Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2004 жылғы 9 желтоқсандағы N 1291 Қаулысы
Қазақстан Республикасының Үкіметі  ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
Әбілғазы Қалиакпарұлы Құсайынов Қазақстан Республикасы Индустрия және сауда министрлігі Техникалық реттеу және метрология комитетінің төрағасы болып тағайындалсын, ол бұрынғы атқарған қызметінен босатылсын.
Қазақстан Республикасының
Премьер-Министрі

О Кусаинове А.К.
Постановление Правительства Республики Казахстан от 9 декабря 2004 года N 1291
Правительство Республики Казахстан ПОСТАНОВЛЯЕТ:
Назначить Кусаинова Абельгазы Калиакпаровича председателем Комитета по техническому регулированию и метрологии Министерства индустрии и торговли Республики Казахстан, освободив от ранее занимаемой должности.
Премьер-Министр
Республики Казахстан