"Қазақстан Республикасы Президентiнiң 1999 жылғы 27 қыркүйектегi N 217 Жарлығына толықтыру енгiзу туралы" Қазақстан Республикасының Президентi Жарлығының жобасы туралы
Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2004 жылғы 10 желтоқсандағы N 1296 Қаулысы
Қазақстан Республикасының Үкiметі  ҚАУЛЫ ЕТЕДI:
"Қазақстан Республикасы Президентiнiң 1999 жылғы 27 қыркүйектегі N 217 Жарлығына толықтыру енгiзу туралы" Қазақстан Республикасының Президентi Жарлығының жобасы Қазақстан Республикасы Президентiнiң қарауына енгізiлсiн.
Қазақстан Республикасының
Премьер-Министрі
ҚАЗАҚСТАН РЕСПУБЛИКАСЫ ПРЕЗИДЕНТІНІҢ
ЖАРЛЫҒЫ Қазақстан Республикасы Президентiнiң
1999 жылғы 27 қыркүйектегі N 217 Жарлығына
толықтыру енгiзу туралы
Қазақстан Республикасының консулдық мекемелерiн құру, қайта ұйымдастыру және олардың қызметiн тоқтату тәртiбiн реттеу мақсатында  ҚАУЛЫ ETЕMIH:
1. Қазақстан Республикасы Президентінің "Қазақстан Республикасының Консулдық жарғысын бекiту туралы" 1999 жылғы 27 қыркүйектегi N 217  Жарлығына (Қазақстан Республикасының ПҮАЖ-ы, 1999 ж., N 47, 430-құжат) мынадай толықтыру енгізілсін:
жоғарыда аталған Жарлықпен бекітiлген Қазақстан Республикасының Консулдық жарғысында:
мынадай мазмұндағы 3-1-баппен толықтырылсын:
"3-1-бап. Кoнсулдық мекемелер
1) бас консулдықтар - Қазақстан Республикасының Президентi жарлықтарының;
2) консулдықтар, вице-консулдықтар және консулдық агенттiктер  - Қазақстан Республикасының Үкiметi қаулыларының;
3) консулдық бөлiмдер - Қазақстан Республикасының Сыртқы iстер министрi бұйрықтарының негiзiнде құрылады, қайта ұйымдастырылады және өз қызметiн тоқтатады".
2. Осы Жарлық қол қойылған күнiнен бастап күшіне енедi.
Қазақстан Республикасының
Президенті

О проекте Указа Президента Республики Казахстан "О внесении дополнения в Указ Президента Республики Казахстан от 27 сентября 1999 года N 217"
Постановление Правительства Республики Казахстан от 10 декабря 2004 года N 1296
Правительство Республики Казахстан  ПОСТАНОВЛЯЕТ:
внести на рассмотрение Президента Республики Казахстан проект Указа Президента Республики Казахстан "О внесении дополнения в  Указ Президента Республики Казахстан от 27 сентября 1999 года N 217".
Премьер-Министр
Республики Казахстан
УКАЗ
ПРЕЗИДЕНТА РЕСПУБЛИКИ КАЗАХСТАН О внесении дополнения в Указ Президента
Республики Казахстан от 27 сентября 1999 года N 217
В целях урегулирования порядка учреждения, реорганизации и прекращения деятельности консульских учреждений Республики Казахстан  ПОСТАНОВЛЯЮ:
1. Внести в  Указ Президента Республики Казахстан от 27 сентября 1999 года N 217 "Об утверждении Консульского устава Республики Казахстан" (САПП Республики Казахстан, 1999 г., N 47, ст. 430) следующее дополнение:
в Консульском уставе Республики Казахстан, утвержденном вышеназванным Указом:
дополнить статьей 3-1 следующего содержания:
"Статья 3-1. Консульские учреждения создаются, реорганизуются и прекращают свою деятельность на основании:
1) генеральные консульства - указов Президента Республики Казахстан;
2) консульства, вице-консульства и консульские агентства - постановлений Правительства Республики Казахстан;
3) консульские отделы - приказов Министра иностранных дел Республики Казахстан".
2. Настоящий Указ вступает в силу со дня подписания.
Президент
Республики Казахстан