Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2003 жылғы 2 маусымдағы N 507 қаулысының күші жойылды деп тану туралы
Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2004 жылғы 10 желтоқсандағы N 1297 Қаулысы
Қазақстан Республикасының Үкіметі  ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. "Қазақстан Республикасы Үкіметінің жанынан құқық бұзушылыққа және қылмысқа қарсы күрес мәселелері жөніндегі ведомствоаралық комиссия құру туралы" Қазақстан Республикасының Үкіметі 2003 жылғы 2 маусымдағы N 507  қаулысының (Қазақстан Республикасының ПҮКЖ-ы, 2003 ж., N 25, 226-құжат) күші жойылды деп танылсын.
2. Осы қаулы қол қойылған күнінен бастап күшіне енеді.
Қазақстан Республикасының
Премьер-Министрі

О признании утратившим силу постановления Правительства Республики Казахстан от 2 июня 2003 года N 507
Постановление Правительства Республики Казахстан от 10 декабря 2004 года N 1297
Правительство Республики Казахстан ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Признать утратившим силу постановление Правительства Республики Казахстан от 2 июня 2003 года N 507 "Об образовании межведомственной комиссии по вопросам борьбы с правонарушениями и преступностью при Правительстве Республики Казахстан" (САПП Республики Казахстан, 2003 г., N 25, ст. 226).
2. Настоящее постановление вступает в силу со дня подписания.
Премьер-Министр
Республики Казахстан