Әдебиет, өнер және сәулет саласындағы 2004 жылғы Қазақстан Республикасының мемлекеттік сыйлықтарын беру туралы
Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2004 жылғы 14 желтоқсандағы N 1314 Қаулысы
Қазақстан Республикасы Үкiметiнiң жанындағы Әдебиет, өнер және сәулет саласындағы Қазақстан Республикасының Мемлекеттiк сыйлықтары жөнiндегi комиссияның ұсынысын қарай келiп, Қазақстан Республикасының Үкiметi  ҚАУЛЫ ЕТЕДI:
1. Әдебиет, өнер және сәулет саласындағы 2004 жылғы Қазақстан Республикасының мемлекеттiк сыйлықтары мыналарға берiлсiн:
Төлен Әбдiковке, прозашы - "Парасат майданы" повесі үшін;
Алтынбек Қоразбаевқа, сазгер - 1999-2003 жылдардағы концерттiк бағдарламалары үшiн;
Роза Қуанышқызы Рымбаеваға, Қазақстан Республикасының халық әртiсi - 1999-2003 жылдардағы концерттік бағдарламалары үшін;
Ақселеу Сейдiмбекке, өнертанушы - "Қазақтың күй өнерi" монографиясы үшін;
Ерболат Тоғысбайұлы Төлепбайға, суретшi - 1999-2003 жылдардағы шығармашылық еңбектерi үшін.
2. Осы қаулы қол қойылған күнінен бастап күшiне енедi және жариялануға тиiс.
Қазақстан Республикасының
Премьер-Министрі

O присуждении государственных премий Республики Казахстан 2004 года в области литературы, искусства и архитектуры
Постановление Правительства Республики Казахстан от 14 декабря 2004 года N 1314
Рассмотрев предложения Комиссии по государственным премиям Республики Казахстан в области литературы, искусства и архитектуры при Правительстве Республики Казахстан, Правительство Республики Казахстан ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Присудить государственные премии Республики Казахстан 2004 года в области литературы, искусства и архитектуры:
Абдикову Толену, прозаику - за повесть "Парасат майданы";
Коразбаеву Алтынбеку, композитору - за концертные программы 1999-2003 годов;
Рымбаевой Розе Куанышкызы, народной артистке Республики Казахстан - за концертные программы 1999-2003 годов;
Сейдимбеку Акселеу, искусствоведу - за монографию "Казактын куй онері";
Толепбай Ерболату Тогысбайулы, художнику - за творческие работы 1999-2003 годов.
2. Настоящее постановление вступает в силу со дня подписания и подлежит опубликованию.
Премьер-Министр
Республики Казахстан