Қазақстан Республикасы Yкіметiнiң 2003 жылғы 12 желтоқсандағы N 1260 қаулысына өзгерiстер енгiзу туралы
Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2004 жылғы 24 желтоқсандағы N 1366 Қаулысы
"2004 жылға арналған республикалық бюджет туралы" Қазақстан Республикасының 2003 жылғы 5 желтоқсандағы  Заңын  iске асыру мақсатында Қазақстан Республикасының Үкiметi  ҚАУЛЫ ЕТЕДI:
1. "2004 жылға арналған республикалық бюджет туралы" "Қазақстан Республикасының Заңын iске асыру туралы" Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2003 жылғы 12 желтоқсандағы N 1260  қаулысына  мынадай өзгерiстер енгізілсін:
көрсетiлген қаулының 1-қосымшасында:
IV "Шығындар" деген бөлiмде:
10 "Ауыл, су, орман, балық шаруашылығы және қоршаған ортаны қорғау" деген функционалдық топта:
09 "Ауыл, су, орман, балық шаруашылығы және қоршаған ортаны қорғау саласындағы өзге де қызметтер" деген iшкi функцияда:
212 "Қазақстан Республикасының Ауыл шаруашылығы министрлігі" деген әкiмшi бойынша:
001 "Агроөнеркәсiптiк кешен, орман және су шаруашылығы саласындағы уәкілеттi органның қызметiн қамтамасыз ету" деген бағдарламада:
001 "Орталық органның аппараты" деген кiшi бағдарламада "356890" деген сандар "412890" деген сандармен ауыстырылсын;
002 "Аумақтық органдар аппараттары" деген кiшi бағдарламада "4225212" деген сандар "4169212" деген сандармен ауыстырылсын.
2. Осы қаулы қол қойылған күнiнен бастап күшіне енедi.
Қазақстан Республикасының
Премьер-Министрі

О внесении изменений в постановление Правительства Республики Казахстан от 12 декабря 2003 года N 1260
Постановление Правительства Республики Казахстан от 24 декабря 2004 года N 1366
В целях реализации Закона  Республики Казахстан от 5 декабря 2003 года "О республиканском бюджете на 2004 год" Правительство Республики Казахстан ПОСТАНОВЛЯЕТ :
1. Внести в постановление  Правительства Республики Казахстан от 12 декабря 2003 года N 1260 "О реализации Закона Республики Казахстан "О республиканском бюджете на 2004 год" следующие изменения:
в приложении 1 к указанному постановлению:
в разделе IV "Затраты":
в функциональной группе 10 "Сельское, водное, лесное, рыбное хозяйство и охрана окружающей среды":
в подфункции 09 "Прочие услуги в области сельского, водного, лесного, рыбного хозяйства и охраны окружающей среды":
по администратору 212 "Министерство сельского хозяйства Республики Казахстан":
в программе 001 "Обеспечение деятельности уполномоченного органа в области агропромышленного комплекса, лесного и водного хозяйства":
в подпрограмме 001 "Аппарат центрального органа" цифры "356890" заменить цифрами "412890";
в подпрограмме 002 "Аппараты территориальных органов" цифры "4225212" заменить цифрами "4169212".
2. Настоящее постановление вступает в силу со дня подписания.
Премьер-Министр
Республики Казахстан