Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2003 жылғы 12 желтоқсандағы N 1260 және 2003 жылғы 26 желтоқсандағы N 1327 қаулыларына өзгерістер енгізу туралы
Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2004 жылғы 24 желтоқсандағы N 1369 Қаулысы
Қазақстан Республикасы Президентінің "Қазақстан Республикасының мемлекеттiк басқару жүйесiн одан әрі жетілдіру жөнiндегi шаралар туралы" 2004 жылғы 29 қыркүйектегi N 1449  Жарлығын  iске асыру мақсатында Қазақстан Республикасының Yкiметi  ҚАУЛЫ ЕТЕДI:
1. Қазақстан Республикасы Үкiметiнiң кейбiр шешiмдерiне мынадай өзгерiстер енгiзiлсiн:
1) "2004 жылға арналған республикалық бюджет туралы" Қазақстан Республикасының Заңын iске асыру туралы" Қазақстан Республикасы Үкiметiнiң 2003 жылғы 12 желтоқсандағы N 1260  қаулысында :
көрсетiлген қаулының 1-қосымшасында:
IV "Шығындар" деген бөлiмде:
08 "Мәдениет, спорт, туризм және ақпараттық кеңiстiк" деген функционалдық топта:
03 "Ақпараттық кеңiстiк" деген iшкi функцияда:
236 "Қазақстан Республикасының Ақпарат министрлiгi" деген әкiмшi бойынша:
001 "Ақпарат саласындағы уәкiлеттi органның қызметiн қамтамасыз ету" деген бағдарлама бойынша:
002 "Аумақтық органдардың аппараттары" деген кiшi бағдарламада "119608" сандар "125083" сандармен ауыстырылсын;
009 "Мемлекеттiк органдарды материалдық-техникалық жарақтандыру" деген кiшi бағдарламада "10000" деген сандар "4525" деген сандармен ауыстырылсын;
2) "2004 жылға арналған республикалық бюджеттiк бағдарламалардың паспорттарын бекiту туралы" Қазақстан Республикасы Yкiметiнiң 2003 жылғы 26 желтоқсандағы N 1327  қаулысында :
көрсетілген қаулының  324-қосымшасында :
"Бюджеттiк бағдарламаны iске асыру жөнiндегi iс-шаралар жоспары" деген 6-тармақтың 5-бағанында:
реттiк нөмiрi 3-жолда "76 принтердi ұстау және қызмет көрсету" деген сөздерден кейiн мынадай мазмұндағы сөйлеммен толықтырылсын:
"Қазақстан Республикасы Ақпарат министрлiгiнiң таратылған аумақтық органдарының қызметкерлерiне жұмыстан шығу жәрдемақысын төлеу";
реттiк нөмiрi 5-жолда "3" деген сан "2" деген санмен ауыстырылсын.
2. Осы қаулы қол қойылған күнiнен бастап күшiне енедi.
Қазақстан Республикасының
Премьер-Министрі

О внесении изменений в постановления Правительства Республики Казахстан от 12 декабря 2003 года N 1260 и от 26 декабря 2003 года N 1327
Постановление Правительства Республики Казахстан от 24 декабря 2004 года N 1369
В целях реализации Указа  Президента Республики Казахстан от 29 сентября 2004 года
N 1449 "О мерах по дальнейшему совершенствованию системы государственного управления Республики Казахстан" Правительство Республики Казахстан ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Внести в некоторые решения Правительства Республики Казахстан следующие изменения:
1) в постановлении  Правительства Республики Казахстан от 12 декабря 2003 года N 1260 "О реализации Закона Республики Казахстан "О республиканском бюджете на 2004 год":
в приложении 1 к указанному постановлению:
в разделе IV "Затраты":
в функциональной группе 08 "Культура, спорт, туризм и информационное пространство":
в подфункции 03 "Информационное пространство":
по администратору 236 "Министерство информации Республики Казахстан":
по программе 001 "Обеспечение деятельности уполномоченного органа в области информации":
в подпрограмме 002 "Аппараты территориальных органов" цифры "119608" заменить цифрами "125083";
в подпрограмме 009 "Материально-техническое оснащение государственных органов" цифры "10000" заменить цифрами "4525";
2) в постановлении  Правительства Республики Казахстан от 26 декабря 2003 года N 1327 "Об утверждении паспортов республиканских бюджетных программ на 2004 год":
в приложении 324  к указанному постановлению:
в графе 5 пункта 6 "План мероприятий по реализации бюджетной программы":
в строке, порядковый номер 3, после слов "принтеров - 76 штук" дополнить предложением следующего содержания:
"Выплата выходного пособия сотрудникам упраздненных территориальных органов Министерства информации Республики Казахстан";
в строке, порядковый номер 5, цифру "3" заменить цифрой "2".
2. Настоящее постановление вступает в силу со дня подписания.
Премьер-Министр
Республики Казахстан