Қазақстан Республикасы Yкiметiнiң 2000 жылғы 13 наурыздағы N 383 қаулысына толықтырулар мен өзгерiстер енгiзу туралы
Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2004 жылғы 24 желтоқсандағы N 1370 Қаулысы. Күші жойылды - ҚР Үкіметінің 2006 жылғы 14 желтоқсандағы N 1203 қаулысымен
Ескерту. Қаулының күші жойылды - ҚР Үкіметінің 2006 жылғы 14 желтоқсандағы N  1203  қаулысымен.
Қайталама қара және түсті металдар рыногын реттеу мақсатында Қазақстан Республикасының Үкiметi  ҚАУЛЫ ЕТЕДI:
1. "Қайталама қара және түстi металдар рыногы туралы" Қазақстан Республикасы Үкiметiнiң 2000 жылғы 13 наурыздағы N 383  қаулысына  (Қазақстан Республикасының ПҮКЖ-ы, 2000 ж., N 15, 148-құжат) мынадай толықтырулар мен өзгерiстер енгізiлсiн:
2-1-тармақ мынадай мазмұндағы 3) тармақшамен толықтырылсын:
"3) тоқсан сайын, тоқсанның соңғы айының 25-күнi өнеркәсiп саласындағы орталық уәкiлетті органға берiлген, тоқтатыла тұрған және қайтарып алынған лицензиялар, мамандандырылған кәсiпорындардың тiзбесiне енгізiлген заңды тұлғалар туралы, сондай-ақ лицензияларды тоқтата тұру және қайтарып алу жөнiнде жүргiзiлiп жатқан жұмыс туралы есеп берсiн.";
көрсетiлген қаулымен бекiтiлген Заңды тұлғалардың түсті және қара металдардың сынықтары мен қалдықтарын жинау (дайындау), сақтау, қайта өңдеу және сату жөнiндегі қызметiн лицензиялаудың ережесiнде:
2-1-тармақ алынып тасталсын;
21-тармақта:
бiрiншi абзацтағы ", оның iшiнде" деген сөздер алынып тасталсын;
мынадай мазмұндағы 22) тармақшамен толықтырылсын:
"22) өнеркәсiп саласындағы орталық уәкiлетті органның келiсуi";
көрсетiлген Ережеге қосымшада:
4-тармақтағы "қызметi мамандандырылған ұйымдар" деген сөздердiң алдынан "түстi және қара металдардың сынықтары мен қалдықтарын жинау (дайындау), сақтау, қайта өңдеу және сату" қызметi түрiне лицензиясы бap" деген сөздермен толықтырылсын.
2. Осы қаулы қол қойылған күнінен бастап күшіне енедi.
Қазақстан Республикасының
Премьер-Министрі

О внесении дополнений и изменений в постановление Правительства Республики Казахстан от 13 марта 2000 года N 383
Постановление Правительства Республики Казахстан от 24 декабря 2004 года N 1370. Утратило силу постановлением Правительства Республики Казахстан от 14 декабря 2006 года N 1203
Сноска. Постановление Правительства РК от 24 декабря 2004 года N 1370 утратило силу постановлением Правительства РК от 14 декабря 2006 года N  1203 .
В целях упорядочения рынка вторичных черных и цветных металлов Правительство Республики Казахстан  ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Внести в  постановление  Правительства Республики Казахстан от 13 марта 2000 года
N 383 "О рынке вторичных черных и цветных металлов" (САПП Республики Казахстан, 2000 г.,
N 15, ст. 148) следующие дополнения и изменения:
пункт 2-1 дополнить подпунктом 3) следующего содержания:
"3) представлять ежеквартально 25 числа последнего месяца квартала центральному уполномоченному органу в сфере промышленности отчет о выданных, приостановленных и отозванных лицензиях, юридических лицах, включенных в перечень специализированных предприятий, а также о проводимой работе по приостановлению и отзыву лицензий.";
в Правилах лицензирования деятельности по сбору (заготовке), хранению, переработке и реализации юридическими лицами лома и отходов цветных и черных металлов, утвержденных указанным постановлением:
пункт 2-1 исключить;
в пункте 21:
в абзаце первом слова ", в том числе и" исключить;
дополнить подпунктом 22) следующего содержания:
"22) согласование центрального уполномоченного органа в сфере промышленности";
в приложении к указанным Правилам:
в пункте 4 после слов "организации со специализированной деятельностью," дополнить словами "имеющие лицензии на вид деятельности "сбор (заготовка), хранение, переработка и реализация лома и отходов цветных и черных металлов,".
2. Настоящее постановление вступает в силу со дня подписания.
Премьер-Министр
Республики Казахстан