Қазақстан Республикасының Италия Республикасындағы Елшiлiгiнiң әкiмшiлiк ғимараты мен Төтенше және Өкiлеттi Елшiсiнiң резиденциясын жобалау және салу (қайта жаңарту) туралы
Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2004 жылғы 24 желтоқсандағы N 1371 Қаулысы
Қазақстан Республикасының Үкiметi  ҚАУЛЫ ЕТЕДI:
1. Қазақстан Республикасы Сыртқы істер министрлiгiнiң Рим қаласы, Кассий көшесi, 471 мекен-жайы бойынша орналасқан Қазақстан Республикасының Италия Республикасындағы Елшiлiгiнiң әкiмшiлiк ғимараты мен Төтенше және Өкілеттi Елшісінің резиденциясын (бұдан әрi - ғимарат) жобалау және салу (қайта жаңарту) туралы ұсынысы қабылдансын.
2. Қазақстан Республикасы Сыртқы істер министрлiгi:
1) республикалық бюджетте тиісті бағдарлама бойынша көрсетiлген мақсаттарға көзделетiн қаражат есебiнен Қазақстан Республикасы Ұлттық Банкi төленетiн күнге белгiлеген бағам бойынша 8421059 (сегiз миллион төрт жүз жиырма бiр мың елу тоғыз) евроға баламалы сомада ғимаратты жобалауды және салуды (қайта жаңартуды) толық көлемде қаржыландыруды қамтамасыз етсiн;
2) Қазақстан Республикасының заңнамасына сәйкес ғимаратты жобалау және салу (қайта жаңарту) жөнiндегi тауарларды, жұмыстар мен қызметтердi мемлекеттiк сатып алуды жүзеге асырсын;
3) ғимаратты жобалауды және салуды (қайта жаңартуды) қаржыландыру үшiн бөлiнген қаражатты оңтайлы және тиiмдi жұмсау қағидатының сақталуын қамтамасыз етсiн.
3. Қазақстан Республикасының бюджет заңнамасына сәйкес ғимаратты жобалауды және салуды (қайта жаңартуды) қаржыландыру кезең-кезеңмен жүзеге асырылады деп белгiленсiн:
1) 2004 жылға арналған республикалық бюджетте 009 "Қазақстан Республикасының дипломатиялық өкiлдiктерiн орналастыру үшiн шет елде жылжымайтын мүлiк объектілерiн сатып алу және салу" бағдарламасы бойынша көзделген қаражат есебiнен Қазақстан Республикасы Ұлттық Банкi төленетiн күнге белгiлеген бағам бойынша 3863529 (үш миллион сегiз жүз алпыс үш мың бес жүз жиырма тоғыз) евроға баламалы сомада;
2) 2005 жылға арналған республикалық бюджетте 009 "Қазақстан Республикасының дипломатиялық өкiлдiктерiн орналастыру үшiн шет елде жылжымайтын мүлiк объектiлерiн сатып алу және салу" бағдарламасы бойынша көзделген қаражат есебiнен Қазақстан Республикасы Ұлттық Банкi төленетiн күнге белгiлеген бағам бойынша 3087720 (үш миллион сексен жетi мың жетi жүз жиырма) евроға баламды сомада;
3) ғимаратты салуды (қайта жаңартуды) аяқтау үшiн қажеттi соманың қалған бөлiгiн бөлу белгiленген рәсiмдердi өткеннен кейiн 2006 жылға арналған республикалық бюджеттi қалыптастыру кезiнде қаралатын болады.

О проектировании и строительстве (реконструкции) административного здания Посольства и резиденции Чрезвычайного и Полномочного Посла Республики Казахстан в Итальянской Республике
Постановление Правительства Республики Казахстан от 24 декабря 2004 года N 1371
Правительство Республики Казахстан ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Принять предложение Министерства иностранных дел Республики Казахстан о проектировании и строительстве (реконструкции) административного здания Посольства и резиденции Чрезвычайного и Полномочного Посла Республики Казахстан в Итальянской Республике (далее - здание) по адресу: город Рим, улица Кассия, 471.
2. Министерству иностранных дел Республики Казахстан:
1) обеспечить в полном объеме финансирование проектирования и строительства (реконструкции) здания в сумме, эквивалентной 8421059 (восемь миллионов четыреста двадцать одна тысяча пятьдесят девять) евро, по курсу, установленному Национальным Банком Республики Казахстан на день оплаты, за счет средств, предусматриваемых на указанные цели в республиканском бюджете по соответствующей программе;
2) в соответствии с законодательством Республики Казахстан осуществить государственные закупки товаров, работ и услуг по проектированию и строительству (реконструкции) здания;
3) обеспечить соблюдение принципа оптимального и эффективного расходования средств, выделенных для финансирования проектирования и строительства (реконструкции) здания.
3. В соответствии с бюджетным законодательством Республики Казахстан установить, что финансирование проектирования и строительства (реконструкции) здания будет осуществляться поэтапно:
1) в сумме, эквивалентной 3863529 (три миллиона восемьсот шестьдесят три тысячи пятьсот двадцать девять) евро, по курсу, установленному Национальным Банком Республики Казахстан на день оплаты, за счет средств, предусмотренных в республиканском бюджете на 2004 год по программе 009 "Приобретение и строительство объектов недвижимости за рубежом для размещения дипломатических представительств Республики Казахстан";
2) в сумме, эквивалентной 3087720 (три миллиона восемьдесят семь тысяч семьсот двадцать) евро, по курсу, установленному Национальным Банком Республики Казахстан на день оплаты, за счет средств, предусмотренных в республиканском бюджете на 2005 год по программе 009 "Приобретение и строительство объектов недвижимости за рубежом для размещения дипломатических представительств Республики Казахстан";
3) выделение оставшейся части суммы, необходимой для завершения строительства (реконструкции) здания, будет рассматриваться при формировании республиканского бюджета на 2006 год после прохождения установленных процедур.

4. Қазақстан Республикасы Қаржы министрлiгi заңнамада белгiленген тәртiппен бөлiнетiн қаражаттың мақсатты пайдаланылуын бақылауды жүзеге асырсын.
Осы қаулы қол қойылған күнінен бастап күшiне енедi.
Қазақстан Республикасының
Премьер-Министрі

4. Министерству финансов Республики Казахстан в установленном законодательством порядке осуществлять контроль за целевым использованием выделяемых средств.
5. Настоящее постановление вступает в силу со дня подписания.
Премьер-Министр
Республики Казахстан