Қазақстан Республикасы Үкiметiнiң 2004 жылғы 6 ақпандағы N 149 және 2004 жылғы 23 қарашадағы N 1229 қаулыларына өзгерiстер енгізу туралы
Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2004 жылғы 24 желтоқсандағы N 1375 Қаулысы
Қазақстан Республикасының Үкiметi  ҚАУЛЫ ЕТЕДI:
1. Қазақстан Республикасы Үкiметiнiң кейбiр шешiмдерiне мынадай өзгерiстер енгiзілсiн:
1) <*>
Ескерту. 1) тармақшаның күші жойылды - ҚР Үкіметінің 2005.12.05. N  1197 қаулысымен.
2) "Қазақстан Республикасы Үкiметiнiң резервiнен қаражат бөлу туралы" Қазақстан Республикасы Үкiметiнiң 2004 жылғы 23 қарашадағы N 1229  қаулысында :
1-тармақтағы "1000000000 (бip миллиард)" деген сөздер "2000000000 (екi миллиард)" деген сөздермен ауыстырылсын.
2. Осы қаулы қол қойылған күнінен бастап күшіне енедi.
Қазақстан Республикасының
Премьер-Министрі

О внесении изменений в постановления Правительства Республики Казахстан от 6 февраля 2004 года N 149 и от 23 ноября 2004 года N 1229
Постановление Правительства Республики Казахстан от 24 декабря 2004 года N 1375
Правительство Республики Казахстан  ПОСТАНОВЛЯЕТ :
1. Внести в некоторые решения Правительства Республики Казахстан следующие изменения:
1)  (утратил силу - постановлением Правительства РК от 5 декабря 2005 года N  1197 ) ;
2) в  постановлении  Правительства Республики Казахстан от 23 ноября 2004 года N 1229 "О выделении средств из резерва Правительства Республики Казахстан":
в пункте 1 слова "1000000000 (один миллиард)" заменить словами "2000000000 (два миллиарда)".
2. Настоящее постановление вступает в силу со дня подписания.
Премьер-Министр
Республики Казахстан