Қазақстан Республикасы Үкiметiнiң резервiнен қаражат бөлу туралы
Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2004 жылғы 27 желтоқсандағы N 1393 Қаулысы
Қазақстан Республикасының Үкiметi  ҚАУЛЫ ЕТЕДI:
1. Қазақстан Республикасы Мемлекеттiк қызмет iстерi агенттiгiне Қазақстан Республикасы Президентiнiң жанындағы Мемлекеттiк қызмет академиясының Сыбайлас жемқорлық және мемлекеттiк қызметшiлердiң қызмет этикасын сақтау проблемалары жөнiндегi зерттеу орталығының материалдық-техникалық базасын құруға және жұмысын ұйымдастыруға 2004 жылға арналған республикалық бюджетте табиғи және техногендiк сипаттағы төтенше жағдайларды жоюға және өзге де күтпеген шығыстарға көзделген Қазақстан Республикасы Үкiметiнiң резервiнен 20000000 (жиырма миллион) теңге бөлiнсiн.
2. Қазақстан Республикасы Қаржы министрлігі белгіленген тәртiппен бөлiнген қаражаттың мақсатты пайдаланылуын бақылауды жүзеге асырсын.
3. Осы қаулы қол қойылған күнiнен бастап күшiне енедi.
Қазақстан Республикасы
Премьер-Министрінің
міндетін атқарушы

О выделении средств из резерва Правительства Республики Казахстан
Постановление Правительства Республики Казахстан от 27 декабря 2004 года N 1393
Правительство Республики Казахстан ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Выделить Агентству Республики Казахстан по делам государственной службы из резерва Правительства Республики Казахстан, предусмотренного в республиканском бюджете на 2004 год на ликвидацию чрезвычайных ситуаций природного и техногенного характера и иные непредвиденные расходы, 20000000 (двадцать миллионов) тенге на создание материально-технической базы и организацию работы Исследовательского центра по проблемам коррупции и соблюдения служебной этики государственными служащими Академии государственной службы при Президенте Республики Казахстан.
2. Министерству финансов Республики Казахстан в установленном порядке осуществить контроль за целевым использованием выделенных средств.
3. Настоящее постановление вступает в силу со дня подписания.
Исполняющий обязанности
Премьер-Министра
Республики Казахстан