Қазақстан Республикасы Сыртқы iстер министрлiгiне аккредитивтер ашу және олардың қолданылу мерзiмдерiн ұзарту туралы
Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2004 жылғы 27 желтоқсандағы N 1394 Қаулысы
Қазақстан Республикасының Yкiметi  ҚАУЛЫ ЕТЕДI:
1. Республикалық бюджет комиссиясының:
1) Қазақстан Республикасы Сыртқы iстер министрлiгiне 2004 жылға арналған 004 "Қазақстан Республикасы Сыртқы iстер министрлiгiнiң объектiлерiн салу және қайта жаңарту" республикалық бюджеттiк бағдарламасы бойынша "Бонита Инжиниринг" ЖШС-мен жасасқан 2000 жылғы 2 қазандағы N 1, 2001 жылғы 2 маусымдағы N 3 шарттарға және шарттарға қосымша келiсiмдерге сәйкес, "Окан Холдинг/Исот" ЖШС-мен жасасқан 2001 жылғы 10 маусымдағы N 32-05/1-16 шартқа және шартқа қосымша келісімдерге сәйкес аккредитивтер (бұдан әрi - аккредитивтер) ашу туралы;
2) аккредитивтердiң қолданылу мерзiмдерiн 2005 жылғы 15 наурызға дейiн ұзарту туралы ұсынысымен келiсiлсiн.
2. Қазақстан Республикасы Қаржы министрлiгiнiң Қазынашылық комитетi заңнамада белгiленген тәртiппен аккредитивтердi ашсын және ұзартсын.
3. Қазақстан Республикасы Сыртқы iстер министрлiгi осы қаулыдан туындайтын өзге де шараларды қабылдасын.
4. Осы қаулы қол қойылған күнінен бастап күшiне енедi.
Қазақстан Республикасы
Премьер-Министрінің
міндетін атқарушы

Об открытии и продлении сроков действия аккредитивов Министерству иностранных дел Республики Казахстан
Постановление Правительства Республики Казахстан от 27 декабря 2004 года N 1394
Правительство Республики Казахстан ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Согласиться с предложением Республиканской бюджетной комиссии:
1) об открытии аккредитивов Министерству иностранных дел Республики Казахстан в соответствии с договорами N 1 от 2 октября 2000 года, N 3 от 2 июня 2001 года, заключенными с ТОО "Бонита Инжиниринг" и дополнительными соглашениями к договорам, в соответствии с договором N 32-05/1-16 от 10 июня 2001 года, заключенному с ТОО "Окан Холдинг/Исот" и дополнительными соглашениями к договору по республиканской бюджетной программе 004 "Строительства и реконструкция объектов Министерства иностранных дел Республики Казахстан" на 2004 год (далее - аккредитивы);
2) о продлении сроков действия аккредитивов до 15 марта 2005 года.
2. Комитету казначейства Министерства финансов Республики Казахстан открыть и продлить в установленном законодательством порядке аккредитивы.
3. Министерству иностранных дел Республики Казахстан принять иные меры, вытекающие из настоящего постановления.
4.  Настоящее постановление вступает в силу со дня подписания.
Исполняющий обязанности
Премьер-Министра
Республики Казахстан