Астана қаласы жергiлiктi атқарушы органының аккредитивтерiн ашу және олардың қолданылу мерзiмiн ұзарту туралы
Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2004 жылғы 27 желтоқсандағы N 1396 Қаулысы
Қазақстан Республикасының Үкiметi  ҚАУЛЫ ЕТЕДI:
1. Республикалық бюджет комиссиясының:
1) 005 "Мемлекеттiк органдардың және мемлекеттiк мекемелердiң қызметкерлерiне тұрғын үй салуға және сатып алуда үлестік қатысуға Астана қаласының бюджетiне берiлетiн мақсатты трансферттер"; 026 "Тұрғын үй салу үшiн жобалау-сметалық құжаттамасын әзiрлеуге Астана қаласының бюджетiне берiлетiн мақсатты трансферттер"; 028 "Коммуналдық шаруашылығын дамыту үшiн облыстық бюджеттерге, Астана және Алматы қалаларының бюджеттерiне берiлетiн мақсатты инвестициялық трансферттер"; 029 "Қалалар мен елдi мекендердi көркейтудi дамытуға облыстық бюджеттерге, Астана және Алматы қалаларының бюджеттерiне берiлетiн мақсатты инвестициялық трансферттер"; 014 "Мәдениет объектiлерiн дамытуға облыстық бюджеттерге, Астана және Алматы қалаларының бюджеттерiне берiлетiн мақсатты инвестициялық трансферттер"; 028 "Көлiк инфрақұрылымын дамытуға облыстық бюджеттерге, Астана және Алматы қалаларының бюджеттерiне берiлетiн мақсатты инвестициялық трансферттер"; 024 "Жылу-энергетика жүйесiн дамыту үшiн облыстық бюджеттерге, Астана және Алматы қалаларының бюджеттерiне берiлетiн мақсатты инвестициялық трансферттер" республикалық бюджеттік бағдарламаларының қаражаты есебiнен Астана қаласының жергiлiктi атқарушы органы iске асыратын инвестициялық жобалар бойынша жасалған шарттар (тiзбесi қоса берiлiп отыр) бойынша аккредитивтер (бұдан әрi - аккредитивтер) ашу туралы;
2) аккредитивтердiң қолданылу мерзiмiн 2005 жылғы 15 наурызға дейiн ұзарту туралы ұсынысына келiсiм берiлсiн.
2. Осы қаулы 2004 жылғы 20 желтоқсаннан бастап күшiне енедi.
Қазақстан Республикасы
Премьер-Министрінің
міндетін атқарушы

Об открытии и продлении срока действия аккредитивов местного исполнительного органа города Астаны
Постановление Правительства Республики Казахстан от 27 декабря 2004 года N 1396
Правительство Республики Казахстан ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Согласиться с предложением Республиканской бюджетной комиссии:
1) об открытии аккредитивов (далее - аккредитивы) по договорам (перечень прилагается), заключенным по инвестиционным проектам, реализуемым местным исполнительным органом города Астаны за счет средств республиканских бюджетных программ 005 "Целевые трансферты бюджету города Астаны на долевое участие в строительстве и приобретение жилья для работников государственных органов и государственных учреждений"; 026 "Целевые трансферты бюджету города Астаны на разработку проектно-сметной документации на строительство жилья"; 028 "Целевые инвестиционные трансферты областным бюджетам, бюджетам городов Астаны и Алматы на развитие коммунального хозяйства"; 029 "Целевые инвестиционные трансферты областным бюджетам, бюджетам городов Астаны и Алматы на развитие благоустройства городов и населенных пунктов"; 014 "Целевые инвестиционные трансферты областным бюджетам, бюджетам городов Астаны и Алматы на развитие объектов культуры"; 028 "Целевые инвестиционные трансферты областным бюджетам, бюджетам городов Астаны и Алматы на развитие транспортной инфраструктуры"; 024 "Целевые инвестиционные трансферты областным бюджетам, бюджетам городов Астаны, Алматы на развитие теплоэнергетической системы";
2) о продлении срока действия аккредитивов до 15 марта 2005 года.
2. Настоящее постановление вступает в силу с 20 декабря 2004 года.
Исполняющий обязанности
Премьер-Министра
Республики Казахстан