Қазақстан Республикасы Үкiметiнiң резервiнен қаражат бөлу туралы
Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2004 жылғы 27 желтоқсандағы N 1403 Қаулысы
"АҚ-2 тұрақты сумен жабдықтауды және су ағызуды қамтамасыз етiп (үшiншi жiберу кешенi) Көкшетау АҚ-2 КBTК-100-150 үшiншi қазанын салу және Көкшетау қаласында ыстық сумен жабдықтауды қалпына келтiру" басымды инвестициялық жобасын iске асыруды аяқтау үшін Қазақстан Республикасының Үкiметi  ҚАУЛЫ ЕТЕДI :
1. Ақмола облысының әкiмiне 2004 жылға арналған республикалық бюджетте табиғи және техногендiк сипаттағы төтенше жағдайларды жоюға және өзге де күтпеген шығыстарға көзделген Қазақстан Республикасы Yкiметiнiң резервінен 79600000 (жетпiс тоғыз миллион алты жүз мың) теңге, олардың ішінде тегеурiндi коллектор бойынша су ағызып, кәріздік сорғы станциясын қалпына келтiруге 62170000 (алпыс екi миллион бiр жүз жетпiс мың) теңге; қосалқы технологиялық жабдық сатып алуға 17430000 (он жетi миллион төрт жүз отыз мың) теңге бөлiнсiн.
2. Ақмола облысының әкiмi көрсетілген қызметтер үшiн есеп айырысудың аккредитивтi нысанын көздей отырып, "Мемлекеттiк сатып алу туралы" Қазақстан Республикасының Заңына сәйкес бөлiнген қаражаттың мақсатты пайдаланылуын қамтамасыз етсiн.
3. Қазақстан Республикасы Қаржы министрлiгi белгіленген тәртіппен қаражаттың пайдаланылуын бақылауды жүзеге асырсын.
4. Осы қаулы қол қойылған күнiнен бастап күшiне енедi.
Қазақстан Республикасы
Премьер-Министрінің
міндетін атқарушы

О выделении средств из резерва Правительства Республики Казахстан
Постановление Правительства Республики Казахстан от 27 декабря 2004 года N 1403
Для завершения реализации приоритетного инвестиционного проекта "Строительство третьего котла КВТК-100-150 Кокшетауской РК-2 с обеспечением стабильного водоснабжения и водоотведения РК-2 (третий пусковой комплекс) и восстановление горячего водоснабжения в городе Кокшетау" Правительство Республики Казахстан ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Выделить акиму Акмолинской области из резерва Правительства Республики Казахстан, предусмотренного в республиканском бюджете на 2004 год на ликвидацию чрезвычайных ситуаций природного и техногенного характера и иные непредвиденные расходы, 79600000 (семьдесят девять миллионов шестьсот тысяч) тенге, из них: на восстановление канализационной насосной станции с отведением вод по напорному коллектору - 62170000 (шестьдесят два миллиона сто семьдесят тысяч) тенге; на приобретение вспомогательного технологического оборудования - 17430000 (семнадцать миллионов четыреста тридцать тысяч) тенге.
2. Акиму Акмолинской области обеспечить целевое использование выделенных средств в соответствии с Законом Республики Казахстан "О государственных закупках", предусмотрев аккредитивную форму расчета за оказанные услуги.
3. Министерству финансов Республики Казахстан в установленном порядке осуществить контроль за использованием средств.
4. Настоящее постановление вступает в силу со дня подписания.
Исполняющий обязанности
Премьер-Министра
Республики Казахстан