Қазақстан Республикасы Көлiк және коммуникация министрлігінiң Аэроғарыш комитетiне аккредитивтер ашу және олардың қолданылу мерзiмдерiн ұзарту туралы
Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2004 жылғы 27 желтоқсандағы N 1407 Қаулысы
Қазақстан Республикасының Үкiметi  ҚАУЛЫ ЕТЕДI:
1. Республикалық бюджет комиссиясының Қазақстан Республикасы Көлiк және коммуникация министрлiгiнiң Аэроғарыш комитетiне:
"М.В. Хруничев атындағы Мемлекеттiк ғарыштық ғылыми-өндiрiстiк орталығы" федералдық мемлекеттiк бiртұтас кәсiпорнымен (бұдан әрi - М.В. Хруничев атындағы МҒҒӨО) жасалған 2004 жылғы 23 шiлдедегi N 18 (398/17664075/40320) шартқа сәйкес 105 "Республикалық инвестициялық жобалардың техникалық-экономикалық негiздемелерiн әзiрлеу және сараптама жасау" бюджеттiк бағдарламасы бойынша;
M.B. Хруничев атындағы МҒҒӨО-мен жасалған 2004 жылғы 23 шiлдедегі N 19 (398/17664075/40330), Қазақстан Республикасы Индустрия және сауда министрлiгi Құрылыс және тұрғын үй-коммуналдық шаруашылық iстерi комитетiнiң "Жобаларды мемлекеттiк ведомстводан тыс сараптау" республикалық мемлекеттiк кәсiпорнымен жасалған 2004 жылғы 14 желтоқсандағы N 27/649, "Қазақстанның Даму Банкi" АҚ-пен жасалған 2004 жылғы 14 желтоқсандағы N 26/39/04 шарттарға сәйкес 100 "Табиғи және техногендiк сипаттағы төтенше жағдайларды жою және өзге де күтпеген шығыстар үшiн Қазақстан Республикасы Үкiметiнiң резервi есебiнен iс-шаралар өткiзу" бюджеттiк бағдарламасы бойынша аккредитивтер ашу және олардың қолданылу мерзiмдерiн 2005 жылғы 15 наурызға дейiн ұзарту туралы ұсынысымен келiсiлсiн.
2. Осы қаулы қол қойылған күнiнен бастап күшiне енедi.
Қазақстан Республикасы
Премьер-Министрінің
міндетін атқарушы

Об открытии и продлении сроков действия аккредитивов Аэрокосмическому комитету Министерства транспорта и коммуникаций Республики Казахстан
Постановление Правительства Республики Казахстан от 27 декабря 2004 года N 1407
Правительство Республики Казахстан ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Согласиться с предложением Республиканской бюджетной комиссии об открытии и продлении сроков действия аккредитивов до 15 марта 2005 года Аэрокосмическому комитету Министерства транспорта и коммуникаций Республики Казахстан:
по бюджетной программе 105 "Разработка и экспертиза технико-экономических обоснований республиканских инвестиционных проектов" в соответствии с договором N 18 (398/17664075/40320) от 23 июля 2004 года, заключенным с Федеральным государственным унитарным предприятием "Государственный космический научно-производственный центр имени М.В. Хруничева" (далее - ГКНПЦ им. М.В. Хруничева);
по бюджетной программе 100 "Проведение мероприятий за счет резерва Правительства Республики Казахстан на ликвидацию чрезвычайных ситуаций природного и техногенного характера и иные непредвиденные расходы" в соответствии с договорами N 19 (398/17664075/40330) от 23 июля 2004 года, заключенным с ГКНПЦ им. М.В. Хруничева,
N 27/649 от 14 декабря 2004 года, заключенным с Республиканским государственным предприятием "Государственная вневедомственная экспертиза проектов" Комитета по делам строительства и жилищно-коммунального хозяйства Министерства индустрии и торговли Республики Казахстан, N 26/39/04 от 14 декабря 2004 года, заключенным с АО "Банк Развития Казахстана".
2. Настоящее постановление вступает в силу со дня подписания.
Исполняющий обязанности
Премьер-Министра
Республики Казахстан