Айырым белгілері бар нысанды киiм (погонсыз) киiп жүруге құқығы бар жануарлар дүниесiн қорғау, өсiмiн молайту және пайдалану саласында мемлекеттiк бақылау мен қадағалауды жүзеге асыратын уәкiлеттi орган мен аумақтық бөлімшелердің лауазымды адамдарының, сондай-ақ жануарлар дүниесiн тiкелей қорғауды жүзеге асыратын мемлекеттiк мекемелер мен ұйымдар қызметкерлерiнiң тiзбесiн бекiту туралы
Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2004 жылғы 29 желтоқсандағы N 1415 Қаулысы. Күші жойылды - Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2015 жылғы 4 қыркүйектегі № 745 қаулысымен
Ескерту. Күші жойылды - ҚР Үкіметінің 04.09.2015 № 745 қаулысымен (алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі).
РҚАО-ның ескертпесі.
ҚР мемлекеттік басқару деңгейлері арасындағы өкілеттіктердің аражігін ажырату мәселелері бойынша 2014 жылғы 29 қыркүйектегі № 239-V ҚРЗ Заңына сәйкес ҚР Ауыл шаруашылығы министрінің м.а. 2015 жылғы 25 ақпандағы № 18-04/128 бұйрығын қараңыз.
Ескерту. Тақырып жаңа редакцияда - ҚР Үкіметінің 2012.11.07 N 1413 (алғашқы ресми жарияланғанынан кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі) Қаулысымен.
"Жануарлар дүниесiн қорғау, өсiмiн молайту және пайдалану туралы" Қазақстан Республикасының 2004 жылғы 9 шiлдедегi Заңының 8-бабына сәйкес Қазақстан Республикасының Yкiметi ҚАУЛЫ ЕТЕДI:
Қоса беріліп отырған Айырым белгілері бар нысанды киiм (погонсыз) киiп жүруге құқығы бар жануарлар дүниесiн қорғау, өсiмiн молайту және пайдалану саласында мемлекеттiк бақылау мен қадағалауды жүзеге асыратын уәкiлеттi орган мен аумақтық бөлімшелердің лауазымды адамдарының, сондай-ақ жануарлар дүниесiн тiкелей қорғауды жүзеге асыратын мемлекеттiк мекемелер мен ұйымдар қызметкерлерiнiң тiзбесi бекiтілсін.
Ескерту. 1-тармақ жаңа редакцияда - ҚР Үкіметінің 2012.11.07 N 1413 (алғашқы ресми жарияланғанынан кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі) Қаулысымен.
2. Осы қаулы қол қойылған күнiнен бастап күшiне енедi
Қазақстан Республикасы
Премьер-Министрінің
міндетін атқарушы
Қазақстан Республикасы
Үкiметiнiң
2004 жылғы 29 желтоқсандағы
N 1415 қаулысымен
бекiтiлген
Айырым белгілері бар нысанды киiм (погонсыз) киiп жүруге құқығы
бар жануарлар дүниесiн қорғау, өсiмiн молайту және
пайдалану саласында мемлекеттiк бақылау мен қадағалауды жүзеге
асыратын уәкiлеттi орган мен аумақтық бөлімшелердің лауазымды
адамдарының, сондай-ақ жануарлар дүниесiн тiкелей қорғауды
жүзеге асыратын мемлекеттiк мекемелер мен ұйымдар
қызметкерлерiнiң тiзбесi
Ескерту. Тізбе жаңа редакцияда - ҚР Үкіметінің 22.09.2014 № 1002 қаулысымен.
Орман шаруашылығы және жануарлар дүниесін қорғау, өсімін
молайту саласында мемлекеттiк бақылау мен қадағалауды жүзеге
асыратын уәкiлеттi орган мен аумақтық бөлімшелер

Об утверждении Перечня должностных лиц уполномоченного органа и территориальных подразделений, осуществляющих государственный контроль и надзор в области охраны, воспроизводства и использования животного мира, а также работников государственных учреждений и организаций, осуществляющих непосредственную охрану животного мира, имеющих право на ношение форменной одежды со знаками различия (без погон)
Постановление Правительства Республики Казахстан от 29 декабря 2004 года № 1415. Утратило силу постановлением Правительства Республики Казахстан от 4 сентября 2015 года № 745
Сноска. Утратило силу постановлением Правительства РК от 04.09.2015 № 745 (вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования).
Примечание РЦПИ.
В соответствии с Законом РК от 29.09.2014 г. № 239-V ЗРК по вопросам разграничения полномочий между уровнями государственного управления  см. приказ исполняющего обязанности Министра сельского хозяйства Республики Казахстан от 25 февраля 2015 года № 18-04/128.
Сноска. Заголовок в редакции постановления Правительства РК от 07.11.2012 № 1413 (вводится в действие по истечении десяти календарных дней после первого официального опубликования).
В соответствии со статьей 8 Закона Республики Казахстан от 9 июля 2004 года "Об охране, воспроизводстве и использовании животного мира" Правительство Республики Казахстан
ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Утвердить прилагаемый Перечень должностных лиц уполномоченного органа и территориальных подразделений, осуществляющих государственный контроль и надзор в области охраны, воспроизводства и использования животного мира, а также работников государственных учреждений и организаций, осуществляющих непосредственную охрану животного мира, имеющих право на ношение форменной одежды со знаками различия (без погон).
Сноска. Пункт 1 в редакции постановления Правительства РК от 07.11.2012 № 1413 (вводится в действие по истечении десяти календарных дней после первого официального опубликования).
2. Настоящее постановление вступает в силу со дня подписания.
Исполняющий обязанности
Премьер-Министра
Республики Казахстан
Утвержден
постановлением Правительства
Республики Казахстан
от 29 декабря 2004 года N 1415
Перечень
должностных лиц уполномоченного органа и территориальных подразделений, осуществляющих государственный контроль и надзор в области охраны, воспроизводства и использования животного мира, а также работников государственных учреждений и организаций, осуществляющих непосредственную охрану животного мира, имеющих право на ношение форменной одежды со знаками различия (без погон)
Сноска. Перечень в редакции постановления Правительства РК от 22.09.2014 № 1002 (порядок введения в действие см. п. 5).
Уполномоченный орган и территориальные подразделения, осуществляющие государственный контроль и надзор в области охраны, воспроизводства лесного хозяйства и животного мира

1. Қазақстан Республикасы Ауыл шаруашылығы министрлiгі Орман шаруашылығы және жануарлар дүниесі комитетiнiң (бұдан әрi – Комитет) төрағасы – Қазақстан Республикасының орман шаруашылығы және жануарлар дүниесiн қорғау жөнiндегi бас мемлекеттiк инспекторы.
2. Комитет төрағасының орман шаруашылығы және жануарлар дүниесiн қорғау, өсiмiн молайту және пайдалану саласындағы реттеу мен бақылау мәселелерiмен айналысатын орынбасарлары – Қазақстан Республикасының жануарлар дүниесiн қорғау жөніндегі бас мемлекеттік инспекторының орынбасарлары.
3. Комитеттiң орман шаруашылығы және жануарлар дүниесiн қорғау, өсiмiн молайту және пайдалану саласындағы реттеу мен бақылау мәселелерiмен айналысатын басқармалар басшылары, бас сарапшылары – Қазақстан Республикасының орман шаруашылығы және жануарлар дүниесiн қорғау жөніндегі аға мемлекеттік инспекторы.
4. Комитеттiң орман шаруашылығы және жануарлар дүниесін қорғау, өсiмiн молайту және пайдалану саласындағы реттеу мен бақылау мәселелерімен айналысатын сарапшылары – Қазақстан Республикасының орман шаруашылығы және жануарлар дүниесiн қорғау жөнiндегі мемлекеттік инспекторы.
5. Комитеттiң аумақтық бөлімшелерінің басшылары – тиiстi облыстың орман шаруашылығы және жануарлар дүниесiн қорғау жөніндегі бас мемлекеттік инспекторы.
6. Комитеттiң аумақтық бөлімшелері басшыларының орман шаруашылығы және жануарлар дүниесiн қорғау, өсiмiн молайту және пайдалану саласындағы реттеу мен бақылау мәселелерiмен айналысатын орынбасарлары – тиiстi облыстың орман шаруашылығы және жануарлар дүниесiн қорғау жөніндегі бас мемлекеттік инспекторының орынбасары.
7. Комитеттiң аумақтық бөлімшелерінің орман шаруашылығы және жануарлар дүниесiн қорғау, өсiмiн молайту және пайдалану саласындағы реттеу мен бақылау мәселелерiмен айналысатын бөлiмдерiнiң басшылары – тиiстi облыстың орман шаруашылығы және жануарлар дүниесiн қорғау жөнiндегі аға мемлекеттік инспекторы.
8. Комитеттiң аумақтық бөлімшелерінің орман шаруашылығы және жануарлар дүниесiн қорғау, өсiмiн молайту және пайдалану саласындағы реттеу мен бақылау мәселелерiмен айналысатын бас және жетекшi мамандары – тиiстi облыстың орман шаруашылығы және жануарлар дүниесiн қорғау жөнiндегі мемлекеттік инспекторы.
Орман шаруашылығын және жануарлар дүниесін тікелей қорғауды
жүзеге асыратын мемлекеттік мекемелер мен ұйымдар
1. Орман шаруашылығын және жануарлар дүниесін тікелей қорғауды жүзеге асыратын мемлекеттік мекемелер мен ұйымдар басшылары, және олардың орынбасарлары – орман шаруашылығы және жануарлар дүниесiн қорғау жөнiндегі инспекторлар.

1. Председатель Комитета лесного хозяйства и животного мира Министерства сельского хозяйства Республики Казахстан (далее - Комитет) - Главный государственный инспектор по охране лесного хозяйства и животного мира Республики Казахстан.
2. Заместители председателя Комитета, ведающие вопросами регулирования и контроля в области охраны, воспроизводства и использования лесного хозяйства и животного мира, – заместители Главного государственного инспектора по охране лесного хозяйства и животного мира Республики Казахстан.
3. Руководители управлений и главные эксперты Комитета, ведающие вопросами регулирования и контроля в области охраны, воспроизводства и использования лесного хозяйства и животного мира, – старший государственный инспектор по охране лесного хозяйства и животного мира Республики Казахстан.
4. Эксперты Комитета, ведающие вопросами регулирования и контроля в области охраны, воспроизводства и использования лесного хозяйства и животного мира, – государственный инспектор по охране лесного хозяйства и животного мира Республики Казахстан.
5. Руководители территориальных подразделений Комитета - Главный государственный инспектор по охране лесного хозяйства и животного мира соответствующей области.
6. Заместители руководителей территориальных подразделений Комитета, ведающие вопросами регулирования и контроля в области охраны, воспроизводства и использования лесного хозяйства и животного мира, – заместитель Главного государственного инспектора по охране лесного хозяйства и животного мира соответствующей области.
7. Руководители отделов территориальных подразделений Комитета, ведающие вопросами регулирования и контроля в области охраны, воспроизводства и использования лесного хозяйства и животного мира, – старший государственный инспектор по охране лесного хозяйства и животного мира соответствующей области.
8. Главные и ведущие специалисты территориальных подразделений Комитета, ведающие вопросами регулирования и контроля в области охраны, воспроизводства и использования лесного хозяйства и животного мира, – государственный инспектор по охране лесного хозяйства и животного мира соответствующей области.
Государственные учреждения и организации, осуществляющие непосредственную охрану лесного хозяйства и животного мира
1. Руководители государственных учреждений и организаций, осуществляющих непосредственную охрану лесного хозяйства и животного мира, и их заместители - инспектора по охране лесного хозяйства и животного мира.

2. Орман шаруашылығы және жануарлар дүниесiн қорғау жөніндегі бас аңшылық танушы және бас ихтиолог, аңшылық танушы және ихтиолог, бас қорықшы, қорықшы-инспектор.

2. Главные охотовед и ихтиолог, охотовед и ихтиолог, старший егерь, егерь-инспектор по охране лесного хозяйства и животного мира.