Қазақстан Республикасы Yкіметiнiң 1998 жылғы 24 қыркүйектегі N 944 қаулысының күшi жойылды деп тану туралы
Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2004 жылғы 30 желтоқсандағы N 1438 Қаулысы
Қазақстан Республикасының Үкiметi  ҚАУЛЫ ЕТЕДI:
1. "Қазақстан Республикасында еңбек қатынастарын реформалау тұжырымдамасы туралы" Қазақстан Республикасы Үкiметiнiң 1998 жылғы 24 қыркүйектегi N 944 қаулысының (Қазақстан Республикасының ПYКЖ-ы, 1998 ж., N 34, 306-құжат) күшi жойылды деп танылсын.
2. Осы қаулы қол қойылған күнiнен бастап күшiне енедi.
Қазақстан Республикасы
Премьер-Министрінің
міндетін атқарушы

О признании утратившим силу постановления Правительства Республики Казахстан от 24 сентября 1998 года N 944
Постановление Правительства Республики Казахстан от 30 декабря 2004 года N 1438
Правительство Республики Казахстан ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Признать утратившим силу постановление Правительства Республики Казахстан от 24 сентября 1998 года N 944 "О Концепции реформирования трудовых отношений в Республике Казахстан" (САПП Республики Казахстан, 1998 г., N 34, ст. 306).
2. Настоящее постановление вступает в силу со дня подписания.
Исполняющий обязанности
Премьер-Министра
Республики Казахстан