Қазақстан Республикасы Қоршаған ортаны қорғау министрлiгiне аккредитив ашу және оның қолданылу мерзiмiн ұзарту туралы
Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2004 жылғы 30 желтоқсандағы N 1443 Қаулысы
Қазақстан Республикасының Үкiметi  ҚАУЛЫ ЕТЕДI :
1. Республикалық бюджет комиссиясының Қазақстан Республикасы Қоршаған ортаны қорғау министрлігіне 2004 жылғы 30 қыркүйектегi N 46 шарт бойынша "Дайана-М" жауапкершiлігі шектеулi серiктестігінiң тiрi мал және ауыл шаруашылығы өнiмiн сату жөнiндегi рынокқа бұрынғы астық қырманының бастырмаларын қайта жаңарту жөнiндегі жұмыстарға ақы төлеуге 005 "Қоршаған ортаны қорғау объектiлерiн қалпына келтiру" бюджеттiк бағдарламасы 006 "Гранттарды iшкi көздердiң есебiнен iске асыру" кiшi бағдарламасы бойынша аккредитив ашу және оның қолданылу мерзiмiн 2005 жылғы 10 наурызға дейiн ұзарту туралы ұсынысы қабылдансын.
2. Қазақстан Республикасы Қаржы министрлiгiнiң Қазынашылық комитетi белгiленген тәртiппен аккредитив ашсын және оның қолданылу мерзiмiн ұзартсын.
3. Осы қаулы қол қойылған күнiнен бастап күшiне енедi.
Қазақстан Республикасы
Премьер-Министрінің
міндетін атқарушы

Об открытии и продлении срока действия аккредитива Министерству охраны окружающей среды Республики Казахстан
Постановление Правительства Республики Казахстан от 30 декабря 2004 года N 1443
Правительство Республики Казахстан ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Принять предложение Республиканской бюджетной комиссии об открытии и продлении срока действия аккредитива до 10 марта 2005 года Министерства охраны окружающей среды Республики Казахстан по бюджетной программе 005 "Реабилитация объектов охраны окружающей среды" подпрограмме 006 "Реализация грантов за счет внутренних источников" на оплату работ по реконструкции навесов бывшего зернотока в рынок по продаже живого скота и сельскохозяйственной продукции товарищества с ограниченной ответственностью "Дайана-М" по договору N 46 от 30 сентября 2004 года.
2. Комитету казначейства Министерства финансов Республики Казахстан в установленном порядке открыть и продлить срок действия аккредитива.
3. Настоящее постановление вступает в силу со дня подписания.
Исполняющий обязанности
Премьер-Министра
Республики Казахстан