Облыстық бюджеттерге, Астана және Алматы қалаларының бюджеттерiне мемлекеттiк қан орталықтарын материалдық-техникалық жарақтандыруға жергiлiктi деңгейде берiлетiн нысаналы ағымдағы трансферттердiң сомасын бөлу туралы
Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2004 жылғы 31 желтоқсандағы N 1451 Қаулысы
"2005 жылға арналған республикалық бюджет туралы" Қазақстан Республикасының 2004 жылғы 2 желтоқсандағы Заңының  14-бабына  сәйкес Қазақстан Республикасының Үкiметi  ҚАУЛЫ ЕТЕДI:
1. Қоса берiлiп отырған:
1) Облыстық бюджеттерге, Астана және Алматы қалаларының бюджеттерiне мемлекеттiк қан орталықтарын материалдық-техникалық жарақтандыруға жергiлiктi деңгейде берiлетiн нысаналы ағымдағы трансферттердi пайдалану ережесi;
2) облыстық бюджеттерге, Астана және Алматы қалаларының бюджеттерiне мемлекеттiк қан орталықтарын материалдық-техникалық жарақтандыруға жергiлiктi деңгейде берiлетiн нысаналы ағымдағы трансферттердiң сомасын бөлу бекiтiлсiн.
2. Қазақстан Республикасы Денсаулық сақтау министрлiгi облыстық бюджеттерге, Астана және Алматы қалаларының бюджеттерiне берiлетiн бекітiлген нысаналы ағымдағы трансферттердiң сомасын аударуды қамтамасыз етсiн.
3. Облыстардың, Астана және Алматы қалаларының әкiмдерi:
1) нысаналы ағымдағы трансферттердiң бөлiнген сомасын уақтылы және мақсатты пайдалануды қамтамасыз етсiн;
2) есептi тоқсаннан кейiнгi айдың 5-күнiне дейiн Қазақстан Республикасы Денсаулық сақтау министрлiгiне бөлiнген нысаналы ағымдағы трансферттердiң пайдаланылуы туралы есепті ұсынсын.
4. Осы қаулы қол қойылған күнінен бастап күшiне енедi.
Қазақстан Республикасы
Премьер-Министрінің
міндетін атқарушы
Қазақстан Республикасының
Үкiметiнiң
2004 жылғы 31 желтоқсандағы
N 1451 қаулысымен
бекiтiлген
Облыстық бюджеттерге, Астана және Алматы қалаларының
бюджеттерiне мемлекеттiк қан орталықтарын
материалдық-техникалық жарақтандыруға жергiлiктi
деңгейде берілетiн нысаналы ағымдағы
трансферттердi пайдалану ережесi
Осы Ереже 041 "Облыстық бюджеттерге, Астана және Алматы қалаларының бюджеттерiне қан орталықтарын материалдық-техникалық жарақтандыруға жергiлiктi деңгейде берiлетiн нысаналы ағымдағы трансферттер" республикалық бюджеттiк бағдарламасы бойынша республикалық бюджеттiң қаражаты есебiнен облыстық бюджеттерге, Астана және Алматы қалаларының бюджеттерiне мемлекеттiк қан орталықтарын материалдық-техникалық жарақтандыруға жергiлiктi деңгейде бөлiнетiн нысаналы ағымдағы трансферттердi пайдаланудың тәртiбiн айқындайды.
1. Бөлiнетiн нысаналы ағымдағы трансферттердiң есебiнен сатып алынатын жабдықтың номенклатурасын Қазақстан Республикасы Денсаулық сақтау министрлiгi белгiлейдi.

О распределении сумм целевых текущих трансфертов областным бюджетам, бюджетам городов Астаны и Алматы на материально-техническое оснащение государственных центров крови на местном уровне
Постановление Правительства Республики Казахстан от 31 декабря 2004 года N 1451
В соответствии со статьей 14  Закона Республики Казахстан от 2 декабря 2004 года
"О республиканском бюджете на 2005 год" Правительство Республики Казахстан ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Утвердить прилагаемые:
1) Правила использования целевых текущих трансфертов областным бюджетам, бюджетам городов Астаны и Алматы на материально-техническое оснащение государственных центров крови на местном уровне;
2) распределение сумм целевых текущих трансфертов областным бюджетам, бюджетам городов Астаны и Алматы на материально-техническое оснащение государственных центров крови на местном уровне.
2. Министерству здравоохранения Республики Казахстан обеспечить перечисление утвержденных сумм целевых текущих трансфертов областным бюджетам, бюджетам городов Астаны и Алматы в установленном порядке.
3. Акимам областей, городов Астаны и Алматы:
1) обеспечить своевременное и целевое использование выделенных сумм целевых текущих трансфертов;
2) до 5 числа месяца, следующего за отчетными кварталом, представлять в Министерство здравоохранения Республики Казахстан отчет об использовании выделенных целевых текущих трансфертов.
4. Настоящее постановление вступает в силу со дня подписания.
Исполняющий обязанности
Премьер-Министра
Республики Казахстан
Утверждены
постановлением Правительства
Республики Казахстан
от 31 декабря 2004 года N 1451
Правила
использования целевых текущих трансфертов областным бюджетам,
бюджетам городов Астаны и Алматы на материально-техническое оснащение
государственных центров крови на местном уровне
Настоящие Правила определяют порядок использования целевых текущих трансфертов областным бюджетам, бюджетам городов Астаны и Алматы на материально-техническое оснащение государственных центров крови на местном уровне, выделяемых за счет средств республиканского бюджета по республиканской бюджетной программе 041 "Целевые текущие трансферты областным бюджетам, бюджетам городов Астаны и Алматы на материально-техническое оснащение центров крови на местном уровне".
1. Номенклатуру оборудования, приобретаемого за счет выделяемых целевых текущих трансфертов, определяет Министерство здравоохранения Республики Казахстан.

2. Жергiлiктi атқарушы органдар заңнамада белгiленген тәртiппен жабдықты мемлекеттiк сатып алу жөнiндегi конкурстық рәсiмдердi ұйымдастырады.
3. Қазақстан Республикасы Денсаулық сақтау министрлiгi заңнамада белгiленген тәртiппен және мерзiмдерде есеп бередi.
Қазақстан Республикасының
Үкiметiнiң
2004 жылғы 31 желтоқсандағы
N 1451 қаулысымен
бекiтiлген
Облыстық бюджеттерге, Астана және Алматы
қалаларының бюджеттерiне мемлекеттiк қан
орталықтарын материалдық-техникалық
жарақтандыруға жергiлiктi деңгейде
нысаналы ағымдағы трансферттер
сомасын бөлу
___________________________________________________________________
Атауы                     |    Сома, мың теңгемен
___________________________________________________________________
Жиынтығы                             200000,0
Ақмола облысы                        10100,0
Ақтөбе облысы                        10840,0
Алматы облысы                        9070,0
Атырау облысы                        10640,0
Батыс Қазақстан облысы               10934,0
Жамбыл облысы                        9050,0
Қарағанды облысы                     12500,0
Қостанай облысы                      49250,0
Қызылорда облысы                     10928,0
Маңғыстау облысы                     8140,0
Оңтүстiк Қазақстан облысы            10750,0
Павлодар облысы                      7800,0
Солтүстiк Қазақстан облысы           9660,0
Шығыс Қазақстан облысы               9180,0
Астана қаласы                        11658,0
Алматы қаласы                        9500,0
___________________________________________________________________

2. Местные исполнительные органы организуют конкурсные процедуры по государственной закупке оборудования в порядке, установленные законодательством.
3. Министерство здравоохранения Республики Казахстан представляет необходимую отчетность в порядке и сроки, установленные законодательством.
Утверждено
постановлением Правительства
Республики Казахстан
от 31 декабря 2004 года N 1451
О распределении сумм целевых текущих трансфертов областным
бюджетам, бюджетам городов Астаны и Алматы на материально-техническое оснащение
государственных центров крови на местном уровне
Наименование
Сумма, тыс.тенге
Всего
200000,0
Акмолинская область
10100,0
Актюбинская область
10840,0
Алматинская область
9070,0
Атырауская область
10640,0
Восточно-Казахстанская область
9180,0
Жамбылская область
9050,0
Западно-Казахстанская область
10934,0
Карагандинская область
12500,0
Костанайская область
49250,0
Кызылординская область
10928,0
Мангистауская область
8140,0
Павлодарская область
7800,0
Северо-Казахстанская область
9660,0
Южно-Казахстанская область
10750,0
г. Алматы
9500,0
г. Астана
11658,0