Қазақстан Республикасы Үкiметiнiң 2000 жылғы 24 қазандағы N 1587 және 2001 жылғы 25 мамырдағы N 718 қаулыларына өзгерiстер мен толықтыру енгiзу туралы
Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2004 жылғы 31 желтоқсандағы N 1466 Қаулысы
Қазақстан Республикасының Yкiметi  ҚАУЛЫ ЕТЕДI:
1. Қазақстан Республикасы Yкiметiнiң кейбiр шешiмдерiне мынадай өзгерiстер мен толықтыру енгiзiлсiн:
1) "Жекешелендiруге жатпайтын мемлекеттiк меншiк объектiлерiнiң тiзбесi туралы" Қазақстан Республикасы Yкiметiнiң 2000 жылғы 24 қазандағы N 1587 қаулысында (Қазақстан Республикасының ПYКЖ-ы, 2000 ж., N 43, 513-құжат):
көрсетілген қаулымен бекiтiлген 2006 жылға дейiн акциялардың мемлекеттiк пакеттерi жекешелендiруге, оның iшiнде жекешелендiрудiң алдын ала сатыларына жатпайтын акционерлiк қоғамдардың тiзбесiнде:
реттiк нөмiрi 29-жол алынып тасталсын;
мынадай мазмұндағы реттiк нөмiрi 53-жолмен толықтырылсын:
"51. "Азаматтық авиация академиясы" АҚ (Алматы қаласы) 80 %";
2) "Азаматтық авиация академиясы" мекемесiн қайта ұйымдастыру туралы" Қазақстан Республикасы Үкiметiнiң 2001 жылғы 25 мамырдағы N 718 қаулысында:
2-тармақтағы 4) тармақша алынып тасталсын.
2. Осы қаулы қол қойылған күнінен бастап күшiне енедi.
Қазақстан Республикасы
Премьер-Министрінің
міндетін атқарушы

О внесении изменений и дополнения в постановления Правительства Республики Казахстан от 24 октября 2000 года N 1587 и от 25 мая 2001 года N 718
Постановление Правительства Республики Казахстан от 31 декабря 2004 года N 1466
Правительство Республики Казахстан ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Внести в некоторые решения Правительства Республики Казахстан следующие изменения и дополнение:
1) в постановлении Правительства Республики Казахстан от 24 октября 2000 года
N 1587 "О перечне объектов государственной собственности, не подлежащих приватизации" (САПП Республики Казахстан, 2000 г., N 43, ст. 513):
в Перечне акционерных обществ, государственные пакеты акций которых не подлежат приватизации, в том числе ее предварительным стадиям до 2006 года, утвержденном указанным постановлением:
строку, порядковый номер 29, исключить;
дополнить строкой, порядковый номер 53, следующего содержания:
"53. АО "Академия гражданской авиации" (город Алматы) 80 %";
2) в постановлении Правительства Республики Казахстан от 25 мая 2001 года N 718
"О реорганизации учреждения "Академия гражданской авиации":
подпункт 4) пункта 2 исключить.
2. Настоящее постановление вступает в силу со дня подписания.
Исполняющий обязанности
Премьер-Министра
Республики Казахстан