Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2003 жылғы 26 желтоқсандағы N 1327 қаулысына толықтырулар енгізу туралы
Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2004 жылғы 6 желтоқсандағы N 197аж Қаулысы
Қазақстан Республикасының Үкіметі  ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. "2004 жылға арналған республикалық бюджеттік бағдарламалардың паспорттарын бекіту туралы" Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2003 жылғы 26 желтоқсандағы N 1327  қаулысына мынадай толықтырулар енгізілсін:
көрсетілген қаулыға  9-қосымшада :
"Бюджеттік бағдарламаны іске асыру жөніндегі іс-шаралар жоспары" деген 6-тармақ кестесінің "Бағдарламаларды (кіші бағдарламаларды) іске асыру жөніндегі іс-шаралар" деген 5-бағанда:
реттік нөмірі 4-жолда: "сервер үшін қатты дискі 1 дана" деген сөздерден кейін "; желіаралық қорғау экраны - 1 бірлік" деген сөздермен толықтырылсын;
"құпия іс жүргізу - 3 комплект)" деген сөздерден кейін "; саны 11 лицензия Windows XP" деген сөздермен толықтырылсын.
2. Осы қаулы қол қойылған күнінен бастап күшіне енеді.
Қазақстан Республикасының
Премьер-Министрі

О внесении дополнений в постановление Правительства Республики Казахстан от 26 декабря 2003 года N 1327
Постановление Правительства Республики Казахстан от 6 декабря 2004 года N 197аж
Правительство Республики Казахстан ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Внести в постановление Правительства Республики Казахстан от 26 декабря 2003 года N 1327 "Об утверждении паспортов республиканских бюджетных программ на 2004 год" следующие дополнения:
в приложении 9 к указанному постановлению:
в графе 5 "Мероприятия по реализации программ (подпрограмм)" таблицы пункта 6 "План мероприятий по реализации бюджетной программы":
в строке, порядковый номер 4:
после слов "сервера - 1 единица;" дополнить словами "; межсетевой защитный экран - 1 единица";
после слов "секретное делопроизводство - 3 комплекта)" дополнить словами "; Windows XP в количестве - 11 лицензий".
2. Настоящее постановление вступает в силу со дня подписания.
Премьер-Министр
Республики Казахстан