Қазақстан Республикасы Үкiметiнiң 2003 жылғы 26 желтоқсандағы N 1327 қаулысына толықтырулар мен өзгерiстер енгiзу туралы
Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2004 жылғы 13 желтоқсандағы N 197ак Қаулысы
"Бюджет жүйесi туралы" Қазақстан Республикасының 1999 жылғы 1 сәуiрдегi  Заңына сәйкес Қазақстан Республикасының Үкiметi  ҚАУЛЫ ЕТЕДI:
1. "2004 жылға арналған республикалық бюджеттiк бағдарламалардың паспорттарын бекiту туралы" Қазақстан Республикасы Үкiметiнiң 2003 жылғы 26 желтоқсандағы N 1327  қаулысына мынадай толықтырулар мен өзгерiстер енгiзiлсiн:
1) көрсетiлген қаулыға  353-қосымшада :
"Бюджеттік бағдарламаны іске асыру жөніндегі іс-шаралар жоспары" деген 6-тармақтың кестесі реттік нөмірі 5-жолының 5-бағаны "ноутбуктер - 6 бiрлiк; принтерлер - 8 бірлік" деген сөздермен толықтырылсын;
2) көрсетiлген қаулыға  354-қосымшада :
2-тармақта:
"2004 жылға арналған республикалық бюджет туралы" Қазақстан Республикасының 2003 жылғы 5 желтоқсандағы  Заңы ;" деген сөздерден кейiн "Акционерлiк қоғамдар туралы" Қазақстан Республикасының 2003 жылғы 13 мамырдағы  Заңы ;" деген сөздермен толықтырылсын;
"Қазақстан Республикасы Президентiнiң "Қазақстан Республикасының ақпараттық қауiпсiздiгiн қамтамасыз етудiң 2000-2003 жылдарға арналған мемлекеттiк бағдарламасы туралы" 2000 жылғы 14 наурыздағы N 359  Жарлығы ;" деген сөздерден кейін "Байланыс және хабар тарату ұлттық геостационарлық спутнигiн жасау және ұшырудың кейбiр мәселелерi" туралы Қазақстан Республикасы Үкiметiнiң 2003 жылғы 30 желтоқсандағы N 1355  қаулысы ;" деген сөздермен толықтырылсын;
"Бюджеттiк бағдарламаны iске асыру жөнiндегi iс-шаралар жоспары" деген 6-тармақ кестесінiң 5-бағаны мынадай мазмұндағы абзацтармен толықтырылсын:
"Байланыс және хабар тарату телекоммуникациялық спутнигiн және iлеспе ғарыштық аппараттарды жерден басқару кешенi мен байланыс мониторингі жүйесін жасауға және геостанциялық орбитаға қоюға арналған келiсiм-шарт бойынша жұмыстардың орындалу барысын бақылауды қамтамасыз ету;
"Ғарыштық байланыс және радиоэлектрондық құралдардың электромагниттiк үйлесiмдiлігі республикалық орталығы" АҚ (бұдан әрi - Қоғам) жарғылық капиталын 15770,2 (он бес миллион жетi жүз жетпiс мың екi жүз) теңге сомасында ұлғайту, оның iшiнде:
- жобалау-сметалық құжаттаманы әзiрлеуге, мемлекеттiк сараптамаға ақы төлеуге, Қоғамға берiлетiн ғимаратты жөндеу-қалпына келтiру жұмыстарын жүргiзуге.";
7-тармақ мынадай мазмұндағы сөйлеммен толықтырылсын:
"Байланыс және хабар тарату телекоммуникациялық спутнигін, iлеспе ғарыштық аппараттарды жерден басқару кешенi мен байланыс мониторингі жүйесiн құру жөнiндегi жұмыстар кезеңiнiң сапалы орындалуын қамтамасыз ету.";

О внесении дополнений и изменения в постановление Правительства Республики Казахстан от 26 декабря 2003 года N 1327
Постановление Правительства Республики Казахстан от 13 декабря 2004 года N 197ак
В соответствии с Законом Республики Казахстан от 1 апреля 1999 года "О бюджетной системе" Правительство Республики Казахстан ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Внести в постановление Правительства Республики Казахстан от 26 декабря 2003 года N 1327 "Об утверждении паспортов республиканских бюджетных программ на 2004 год" следующие дополнения и изменение:
1) в приложении 353 к указанному постановлению:
графу 5 таблицы пункта 6 "План мероприятий по реализации бюджетной программы" строки, порядковый номер 5, дополнить словами "ноутбуков - 6 единиц; принтеров - 8 единиц";
2) в приложении 354 к указанному постановлению:
в пункте 2:
после слов " Закон Республики Казахстан от 5 декабря 2003 года "О республиканском бюджете на 2004 год;" дополнить словами: " Закон Республики Казахстан от 13 мая 2003 года "Об акционерных обществах";
после слов "Указ Президента Республики Казахстан от 14 марта 2000 года N 359 "О Государственной программе обеспечения информационной безопасности Республики Казахстан на 2000-2003 годы;" дополнить словами "постановление Правительства Республики Казахстан от 30 декабря 2003 года N 1355 "Некоторые вопросы создания и запуска национального геостационарного спутника связи и вещания;";
графу 5 таблицы пункта 6 "План мероприятий по реализации бюджетной программы" дополнить абзацами следующего содержания:
"Обеспечение контроля за ходом выполнения работ по Контракту на создание и поставку на геостационарную орбиту телекоммуникационного спутника связи и вещания, сопутствующего наземного комплекса управления космическими аппаратами и системы мониторинга связи;
увеличение уставного капитала АО "Республиканский центр космической связи и электромагнитной совместимости радиоэлектронных средств" (далее - Общество) в сумме 15770,2 (пятнадцать миллионов семьсот семьдесят тысяч двести) тенге, в том числе:
- на разработку проектно-сметной документации, оплату государственной экспертизы, проведение ремонтно-реставрационных работ здания, передаваемого Обществу.";
пункт 7 дополнить предложением следующего содержания:
"Обеспечение качественного исполнения этапов работ по созданию телекоммуникационного спутника связи и вещания, сопутствующего наземного комплекса управления космическими аппаратами и системы мониторинга связи.";

3) көрсетiлген қаулыға 355-қосымшада:
"Бюджеттiк бағдарламаны iске асыру жөнiндегi iс-шаралар жоспары" деген 6-тармақ кестесiнiң 5-бағанындағы "4" деген сан "5" деген санмен ауыстырылсын.
2. Осы қаулы қол қойылған күнінен бастап күшiне енедi.
Қазақстан Республикасының
Премьер-Министрі

3) в приложении 355 к указанному постановлению:
в графе 5 таблицы пункта 6 "План мероприятий по реализации бюджетной программы" цифру "4" заменить цифрой "5".
2. Настоящее постановление вступает в силу со дня подписания.
Премьер-Министр
Республики Казахстан