Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2003 жылғы 26 желтоқсандағы N 1327 қаулысына толықтырулар енгізу туралы
Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2004 жылғы 24 желтоқсандағы N 197ап Қаулысы
Қазақстан Республикасының Үкіметі  ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. "2004 жылға арналған республикалық бюджеттік бағдарламалардың паспорттарын бекіту туралы" Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2003 жылғы 26 желтоқсандағы N 1327  қаулысына мынадай толықтырулар енгізілсін:
көрсетілген қаулының  370-қосымшасында :
4 және 5-тармақтар мынадай мазмұндағы сөйлеммен толықтырылсын:
"Оралмандардың 2003 жылға арналған көшіп келу квотасына енгізілген және 2004 жылы келген 3 оралман отбасына бір жолғы жәрдемақы төлеу және 24 оралман отбасына көліктік шығыстарын өтеу.";
"Бюджеттік бағдарламаны іске асыру жөніндегі іс-шаралар жоспары" деген 6-тармақтың 5-бағанының реттік нөмірі 3-жолында:
2) тармақша мынадай мазмұндағы сөйлеммен толықтырылсын:
"Оралмандардың 2003 жылға арналған көшіп келу квотасына енгізілген және 2004 жылы келген 3 оралман отбасына біржолғы жәрдемақы төлеу.";
3) тармақша мынадай мазмұндағы сөйлеммен толықтырылсын:
"Оралмандардың 2003 жылға арналған көшіп келу квотасына енгізілген және 2004 жылы келген 24 оралман отбасына көліктік шығыстарын өтеу.";
7-тармақ мынадай мазмұндағы сөйлеммен толықтырылсын:
"Оралмандардың 2003 жылға арналған көшіп келу квотасына енгізілген және 2004 жылы келген 3 оралман отбасына бір жолғы жәрдемақы төлеу және 24 оралман отбасына көліктік шығыстарын өтеу.".
2. Осы қаулы қол қойылған күнінен бастап күшіне енеді.
Қазақстан Республикасының
Премьер-Министрі

О внесении дополнений в постановление Правительства Республики Казахстан от 26 декабря 2003 года N 1327
Постановление Правительства Республики Казахстан от 24 декабря 2004 года N 197ап
Правительство Республики Казахстан  ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Внести в  постановление  Правительства Республики Казахстан от 26 декабря 2003 года N 1327 "Об утверждении паспортов республиканских бюджетных программ на 2004 год" следующие дополнения:
в  приложении  370 к указанному постановлению:
пункты 4 и 5 дополнить предложением следующего содержания:
"Выплата единовременного пособия 3 семьям оралманов и возмещение транспортных расходов 24 семьям оралманов, включенным в квоту иммиграции оралманов на 2003 год и прибывшим в 2004 году.";
в строке, порядковый номер 3, графы 5 пункта 6 "План мероприятий по реализации бюджетной программы":
подпункт 2) дополнить предложением следующего содержания:
"Выплата единовременного пособия 3 семьям оралманов, включенным в квоту иммиграции оралманов на 2003 год и прибывшим в 2004 году.";
подпункт 3) дополнить предложением следующего содержания:
"Возмещение транспортных расходов 24 семьям оралманов, включенным в квоту иммиграции оралманов на 2003 год и прибывшим в 2004 году.";
пункт 7 дополнить предложением следующего содержания:
"Выплата единовременного пособия 3 семьям оралманов и возмещение транспортных расходов 24 семьям оралманов, включенным в квоту иммиграции оралманов на 2003 год и прибывшим в 2004 году.".
2. Настоящее постановление в силу со дня подписания.
Премьер-Министр
Республики Казахстан