Қазақстан Республикасы Yкiметiнiң 2003 жылғы 26 желтоқсандағы N 1327 қаулысына толықтырулар мен өзгерiстер енгiзу туралы
Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2004 жылғы 8 желтоқсандағы N 197аз Қаулысы
Қазақстан Республикасының Үкiметi  ҚАУЛЫ ЕТЕДI:
1. "2004 жылға арналған республикалық бюджеттiк бағдарламалардың паспорттарын бекiту туралы" Қазақстан Республикасы Yкiметiнiң 2003 жылғы 26 желтоқсандағы N 1327 қаулысына мынадай толықтырулар мен өзгерiстер енгiзiлсiн:
көрсетiлген қаулының 69-қосымшасында:
"Бюджеттiк бағдарламаны іске асыру жөнiндегi iс-шаралар жоспары" деген 6-тармақ кестесiнiң 5-бағанында:
реттiк нөмiрi 2-жолда:
"ксерокстар - 2 бiрлiк;" деген абзацтан кейiн мынадай мазмұндағы абзацпен толықтырылсын:
"Нива" автомобилi - 1 бiрлiк;";
реттiк нөмiрi 4-жолда:
"130,0-140,0" және "88,0-90,0" деген сандар тиiсiнше "145,0-155,0" және "108,0-115,0" деген сандармен ауыстырылсын;
"ветеринариялық препараттардың дозасын" деген сөздерден кейiн "және 5000 литр дезинфекциялық заттарды," деген сөздермен толықтырылсын;
реттiк нөмiрi 5-жолда "15" деген сандар "30" деген сандармен ауыстырылсын.
2. Осы қаулы қол қойылған күнінен бастап күшiне енедi.
Қазақстан Республикасының
Премьер-Министрі

О внесении дополнений и изменений в постановление Правительства Республики Казахстан от 26 декабря 2003 года N 1327
Постановление Правительства Республики Казахстан от 8 декабря 2004 года N 197аз
Правительство Республики Казахстан ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Внести в постановление Правительства Республики Казахстан от 26 декабря 2003 года N 1327 "Об утверждении паспортов республиканских бюджетных программ на 2004 год" следующие дополнения и изменения:
в приложении 69 к указанному постановлению:
в графе 5 таблицы пункта 6 "План мероприятий по реализации бюджетной программы":
в строке, порядковый номер 2:
после абзаца "ксероксы - 2 единицы;" дополнить абзацем следующего содержания:
"автомобиль "Нива" - 1 единица;";
в строке, порядковый номер 4:
цифры "130,0-140,0" и "88,0-90,0" заменить соответственно цифрами "145,0-155,0" и "108,0-115,0";
после слов "доз ветеринарных препаратов" дополнить словами "и 5000 литров дезинфицирующего средства,";
в строке, порядковый номер 5, цифры "15" заменить цифрами "30".
2. Настоящее постановление вступает в силу со дня подписания.
Премьер-Министр
Республики Казахстан