Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2003 жылғы 26 желтоқсандағы N 1327 қаулысына толықтырулар енгізу туралы
Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2004 жылғы 23 қарашадағы N 197ц Қаулысы
Қазақстан Республикасының Үкіметі  ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. "2004 жылға арналған республикалық бюджеттік бағдарламалардың паспорттарын бекіту туралы" Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2003 жылғы 26 желтоқсандағы N 1327  қаулысына мынадай толықтырулар енгізілсін:
көрсетілген қаулыға  412-қосымшада :
"Бюджеттік бағдарламаны іске асыру жөніндегі іс-шаралар жоспары" деген 6-тармақтың кестесінде:
"Бағдарламаны (кіші бағдарламаны) іске асыру жөніндегі іс-шаралар" деген 5-бағанда:
реттік нөмірі 2-жолдағы "жалюздер, перделер - 48 дана." деген сөздерден кейін "Маңдайша жазулар дайындау." деген сөздермен толықтырылсын;
реттік нөмірі 4-жол ", Pentium 4,2 компьютері - 1 бірлік, HP-1150 принтері - 1 бірлік, MS Windows XP Russian - 1 бірлік, MS Oficce XP SBE Rus.OEM - 1 бірлік, еденде тұратын BC T-610 сейфі - 1 бірлік, Dialog-4222 телефоны - 1 бірлік, Dialog-4223 телефоны - 1 бірлік, Nokia 8910A телефоны - 1 бірлік" деген сөздермен толықтырылсын.
2. Осы қаулы қол қойылған күнінен бастап күшіне енеді.
Қазақстан Республикасының
Премьер-Министрі

О внесении дополнений в постановление Правительства Республики Казахстан от 26 декабря 2003 года N 1327
Постановление Правительства Республики Казахстан от 23 ноября 2004 года N 197ц
Правительство Республики Казахстан ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Внести в постановление Правительства Республики Казахстан от 26 декабря 2003 года N 1327 "Об утверждении паспортов республиканских бюджетных программ на 2004 год" следующие дополнения:
в приложении 412 к указанному постановлению:
в таблице пункта 6 "План мероприятий по реализации бюджетной программы":
в графе 5 "Мероприятия по реализации программ (подпрограмм)":
в строке, порядковый номер 2, после слов "жалюзи, шторы - 48 штук." дополнить словами "Изготовление вывесок.";
строку, порядковый номер 4, дополнить словами ", компьютер Pentium 4,2 - 1 единица, принтер НР - 1150 - 1 единица, MS Windows XP Prof. Russian - 1 единица, MS Oficce XP SBE Rus.OEM - 1 единица, сейф напольный ВС Т - 610 - 1 единица, телефон Dialog - 4222 - 1 единица, телефон Dialog - 4223 -1 единица, телефон Nokia 8910A - 1 единица".
2. Настоящее постановление вступает в силу со дня подписания.
Премьер-Министр
Республики Казахстан