Қазақстан Республикасы Үкiметiнiң 2003 жылғы 26 желтоқсандағы N 1327 қаулысына өзгерiстер енгiзу туралы
Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2004 жылғы 25 қарашадағы N 197э Қаулысы
Қазақстан Республикасының Үкiметi  ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. "2004 жылға арналған республикалық бюджеттік бағдарламалардың паспорттарын бекiту туралы" Қазақстан Республикасы Үкiметінiң 2003 жылғы 26 желтоқсандағы N 1327  қаулысына мынадай өзгерiстер енгiзiлсiн:
1) көрсетiлген қаулыға  185-қосымшада :
"Бюджеттік бағдарламаны iске асыру жөнiндегi iс-шаралар жоспары" деген 6-тармақ кестесiнiң 5-бағанында:
"саны 200 дана дербес компьютерлер, 200 дана үздiксiз қоректендiру көздерiн, 200 дана принтерлер" деген сөздер "саны 207 дана дербес компьютер, 207 дана үздiксiз қоректендiру көздерiн, 205 дана принтер, 1 дана ноутбук" деген сөздермен ауыстырылсын;
2) көрсетiлген қаулыға  186-қосымшада :
"Бюджеттiк бағдарламаны iске асыру жөнiндегі iс-шаралар жоспары" деген 6-тармақ кестесiнiң 5-бағанында:
"74", "40", "74" деген сандар тиiсiнше "83", "45", "83" деген сандармен ауыстырылсын.
2. Осы қаулы қол қол қойылған күнінен бастап күшiне енедi.
Қазақстан Республикасының
Премьер-Министрі

О внесении изменений в постановление Правительства Республики Казахстан от 26 декабря 2003 года N 1327
Постановление Правительства Республики Казахстан от 25 ноября 2004 года N 197э
Правительство Республики Казахстан ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Внести в постановление Правительства Республики Казахстан от 26 декабря 2003 года N 1327 "Об утверждении паспортов республиканских бюджетных программ на 2004 год" следующие изменения:
1) в приложении 185 к указанному постановлению:
в графе 5 таблицы пункта 6 "План мероприятий по реализации бюджетной программы":
слова "персональных компьютеров в количестве 200 штук, источников бесперебойного питания - 200 штук, принтеров - 200 штук" заменить словами "персональных компьютеров в количестве 207 штук, источников бесперебойного питания - 207 штук, принтеров - 205 штук, ноутбука - 1 штука";
2) в приложении 186 к указанному постановлению:
в графе 5 таблицы пункта 6 "План мероприятий по реализации бюджетной программы":
цифры "74", "40", "74" заменить соответственно цифрами "83", "45","83".
2. Настоящее постановление вступает в силу со дня подписания.
Премьер-Министр
Республики Казахстан