Қазақстан Республикасы Үкiметiнiң 2003 жылғы 12 желтоқсандағы N 1260 және 2003 жылғы 26 желтоқсандағы N 1327 каулыларына өзгерiстер енгізу туралы
Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2004 жылғы 21 маусымдағы N 684-1 қаулысы
Қазақстан Республикасының Үкiметi қаулы етеді:
1. Қазақстан Республикасы Үкiметiнiң кейбiр шешiмдерiне мынадай өзгерiстер енгiзiлсiн:
1) "2004 жылға арналған республикалық бюджет туралы" Қазақстан Республикасының Заңын iске асыру туралы" Қазақстан Республикасы Үкiметiнiң 2003 жылғы 12 желтоқсандағы N 1260  қаулысында :
көрсетілген қаулыға 2-қосымшада:
05 "Денсаулық сақтау" функционалдық тобы бойынша:
226 "Қазақстан Республикасының Денсаулық сақтау министрлiгi" әкімшісі бойынша:
016 "Денсаулық сақтау объектілерiн салу және қайта жаңарту" бағдарламасында:
"Астана қаласында Қазақстан Республикасы Денсаулық сақтау министрлігінiң 240 төсекке арналған Балалар денсаулығы ғылыми
орталығын салу                                              47000
Астана қаласында 350 төсек ауысымда әйелдер консультациясы
бар 250 орынға арналған перинаталдық орталығын салу        700000"
деген сөздер мынадай редакцияда жазылсын:
"Астана қаласында 500 төсектiк Ана мен бала республикалық
ғылыми орталығының құрылысын салуға                        747000";
2) "2004 жылға арналған республикалық бюджеттiк бағдарламалардың паспорттарын бекiту туралы" Қазақстан Республикасы Үкiметiнiң 2003 жылғы 26 желтоқсандағы N 1327  қаулысында :
көрсетілген қаулыға  235-қосымшада :
"Бюджеттiк бағдарламаны iске асыру жөніндегi iс-шаралар жоспары" деген 6-тармақтың кестесiнде:
5-бағанда "Астана қаласында Қазақстан Республикасы Денсаулық сақтау министрлігінiң 240 төсектік Балалар денсаулығы ғылыми орталығы құрылысының жобалық-сметалық құжаттамасын әзiрлеу және мемлекеттiк ведомстводан тыс сараптамадан өткiзу; заңнамада белгіленген тәртiппен бекiтілген жобалық-сметалық құжаттамаға сәйкес Астана қаласында әйелдер консультациясы бар бiр ауысымда 250 адам қабылдайтын 350 төсектiк перинаталдық орталықтың, Сот медицинасы орталығы Павлодар филиалының мәйiтхана ғимаратын" деген сөздер "заңнамада белгіленген тәртiппен бекiтiлген жобалық-сметалық құжаттамаға сәйкес Астана қаласында 500 төсектiк Ана мен бала республикалық ғылыми орталығы, Сот медицинасы орталығы Павлодар филиалының мәйiтхана ғимараты жобасының жобалық-сметалық құжаттамасын әзiрлеу, оны мемлекеттік ведомстводан тыс сараптамадан өткiзу және" деген сөздермен ауыстырылсын;
7-тармақ мынадай редакцияда жазылсын:
"Бюджеттік бағдарламаны орындаудан күтілетiн нәтижелер: мемлекеттік ведомстводан тыс жобалық сараптамадан өткен және заңнамада белгiленген тәртіппен бекiтiлген жобалық-сметалық құжаттама, бекiтiлген жобалық-сметалық құжаттамаға сәйкес Астана қаласында 500 төсектік Ана мен бала республикалық ғылыми орталығының құрылысы жөнiндегі жұмыстардың көлемi; Сот медицинасы орталығының Павлодар филиалы мәйiтханасының ғимаратын пайдалануға бepу.".

О внесении изменений в постановления Правительства Республики Казахстан от 12 декабря 2003 года N 1260 и от 26 декабря 2003 года N 1327
Постановление Правительства Республики Казахстан от 21 июня 2004 года N 684-1
Правительство Республики Казахстан постановляет:
1. Внести в некоторые решения Правительства Республики Казахстан следующие изменения:
1) в постановлении  Правительства Республики Казахстан от 12 декабря 2003 года N 1260 "О реализации Закона Республики Казахстан "О республиканском бюджете на 2004 год":
в приложении 2 к указанному постановлению:
в функциональной группе 05 "Здравоохранение":
по администратору 226 "Министерство здравоохранения Республики Казахстан":
в программе 016 "Строительство и реконструкция объектов здравоохранения":
строки:
"Строительство Научного центра детского здоровья
на 240 коек Министерства здравоохранения Республики
Казахстан в городе Астане                                47000
Строительство перинатального центра на 350 коек
с женской консультацией на 250 посещений в смену
в городе Астане                                         700000"
изложить в следующей редакции:
"Строительство Республиканского научного центра
материнства и детства на 500 коек в городе Астане       747000";
2) в постановлении  Правительства Республики Казахстан от 26 декабря 2003 года N 1327 "Об утверждении паспортов республиканских бюджетных программ на 2004 год":
в приложении 235  к указанному постановлению:
в таблице пункта 6 "План мероприятий по реализации бюджетной программы":
в графе 5 слова "и проведению государственной вневедомственной экспертизы проекта строительства Научного центра детского здоровья на 240 коек в городе Астане Министерства здравоохранения Республики Казахстан; строительству перинатального центра на 350 коек с женской консультацией на 250 посещений в смену" заменить словами ", проведению государственной вневедомственной экспертизы проекта и строительству Республиканского научного центра материнства и детства на 500 коек";
пункт 7 изложить в следующей редакции:
"7. Ожидаемые результаты выполнения бюджетной программы: проектно-сметная      документация, прошедшая государственную вневедомственную экспертизу проекта и утвержденная в установленном законодательством порядке, объем работ по строительству Республиканского
научного центра материнства и детства на 500 коек в городе Астане согласно
утвержденной проектно-сметной документации; ввод в эксплуатацию здания морга Павлодарского филиала Центра судебной медицины.".

2. Осы қаулы қол қойылған күнінен бастап күшіне енедi.
Қазақстан Республикасының
Премьер-Министрі

2. Настоящее постановление вступает в силу со дня подписания.
Премьер-Министр
Республики Казахстан