"Премьер-Медеу" үй кешені" жауапкершілігі шектеулі серіктестігі және "Игілік" ашық акционерлік қоғамы тартқан мемлекет кепілдік берген қарыздарды мерзімінен бұрын өтеу туралы
Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2004 жылғы 22 маусымдағы N 690-1 қаулысы
"Мемлекеттік және мемлекет кепілдік берген қарыз алу мен борыш туралы" Қазақстан Республикасының 1999 жылғы 2 тамыздағы Заңының 25-бабына сәйкес Қазақстан Республикасының Үкіметі қаулы етеді:
1. Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 29 мамырдағы N 0000045 мемлекеттік кепілдігін орындау жолымен банкрот деп танылған "Премьер Медеу" қонақ үй кешені жауапкершілігі шектеулі серіктестігі және Қазақстан Республикасының заңнамасына сәйкес таратылған "Игілік" ашық акционерлік қоғамы тартқан мемлекет кепілдік берген қарыздар бойынша 2004 жылға арналған республикалық бюджетте 011 "Мемлекеттік кепілдіктер бойынша міндеттемелерді орындау" бағдарламасы бойынша көзделген қаражаттың шегінде мерзімінен бұрын өтеу жүзеге асырылсын.
2. Қазақстан Республикасының Қаржы министрлігі осы қаулының 1-тармағынан туындайтын қажетті шараларды қабылдасын.
3. Осы қаулы қол қойылған күнінен бастап күшіне енеді.
Қазақстан Республикасының
Премьер-Министрі

О досрочном погашении гарантированных государством займов, привлеченных товариществом с ограниченной ответственностью "Гостиничный комплекс "Премьер Медеу" и открытым акционерным обществом "Игилик"
Постановление Правительства Республики Казахстан от 22 июня 2004 года N 690-1
В соответствии со статьей 25 Закона Республики Казахстан от 2 августа 1999 года "О государственном и гарантированном государством заимствовании и долге" Правительство Республики Казахстан постановляет:
1. Осуществить досрочное погашение по гарантированном государством займам, привлеченным товариществом с ограниченной ответственностью "Гостиничный комплекс "Премьер Медеу", признанным банкротом, и открытым акционерным обществом "Игилик", ликвидированным в соответствии с законодательством Республики Казахстан, путем исполнения государственной гарантии Республики Казахстан от 29 мая 2001 года N 0000045 в пределах средств, предусмотренных в республиканском бюджете на 2004 год по программе 011 "Выполнение обязательств по государственным гарантиям".
2. Министерству финансов Республики Казахстан принять необходимые меры, вытекающие из пункта 1 настоящего постановления.
3. Настоящее постановление вступает в силу со дня подписания.
Премьер-Министр
Республики Казахстан