Қазақстан Республикасы Үкiметiнiң 2004 жылғы 21 тамыздағы N 884 қаулысына толықтырулар мен өзгерiстер енгiзу туралы
Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2005 жылғы 19 қаңтардағы N 28 Қаулысы. Күші жойылды - ҚР Үкіметінің 2007.10.29. N 1001 Қаулысымен.
Ескерту. Қаулының күші жойылды - ҚР Үкіметінің 2007.10.29.  N 1001  Қаулысымен.
Қазақстан Республикасының Үкiметi  ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. "Телекоммуникациялардың әмбебап қызметтерiне арналған тарифтердi қайта теңдестiру жоспарын және олардың әмбебап қызметтеріне арналған тарифтердi бекiту туралы" Қазақстан Республикасы Үкiметiнiң 2004 жылғы 21 тамыздағы N 884  қаулысына мынадай толықтырулар мен өзгерiстер енгiзiлсiн:
көрсетiлген қаулымен бекiтiлген Телекоммуникациялардың әмбебап қызметтерiне арналған тарифтерде:
реттiк нөмiрi 1.1-жолдың 2-бағаны "негiзгi" деген сөзден кейiн "/қосарланған" деген сөзбен толықтырылсын;
реттiк нөмiрi 1.1.1-жолда:
1) тармақшаның 3-бағанындағы "440" деген сандар "440/345" деген сандармен ауыстырылсын;
2) тармақшаның 3-бағанындағы "248" деген сандар "248/208" деген сандармен ауыстырылсын;
реттiк нөмiрлерi 1.1.2., 1.1.3., 1.2.1., 1.2.2., 1.2.3-жолдарда 3-бағандағы "674", "1093", "219", "541", "874" деген сандар тиiсiнше "674/535", "1093/874", "219/154", "541/426", "874/702" деген сандармен ауыстырылсын;
реттiк нөмiрi 1.2-жолдың 2-бағаны "бiр" деген сөзден кейiн "негiзгi/қосарланған" деген сөздермен толықтырылсын;
реттiк нөмiрi 2-жолдың 2-бағанындағы "әрбiр толық және толық емес минуты" деген сөздер "әрбiр толық және толық емес 10 секунды" деген сөздермен ауыстырылсын;
реттiк нөмiрлерi 2.1., 2.2., 2.3-жолдарда 3-бағандағы "9,0", "14,3", "24,2" деген сандар тиiсiнше "1,50", "2,38", "4,03" деген сандармен ауыстырылсын.
2. Осы қаулы қол қойылған күнінен бастап күшiне енедi.
Қазақстан Республикасының
Премьер-Министрі

О внесении дополнений и изменений в постановление Правительства Республики Казахстан от 21 августа 2004 года N 884
Постановление Правительства Республики Казахстан от 19 января 2005 года N 28. Утратило силу постановлением Правительства РК от 29 октября 2007 г. N 1001
Сноска. Постановление Правительства РК от 19 января 2005 г. N 28 утратило силу постановлением Правительства РК от 29 октября 2007 г. N  1001 .
Правительство Республики Казахстан  ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Внести в  постановление  Правительства Республики Казахстан от 21 августа 2004 года N 884 "Об утверждении Плана ребалансирования тарифов и тарифов на универсальные услуги телекоммуникаций" следующие дополнения и изменения:
в Тарифах на универсальные услуги телекоммуникаций, утвержденных указанным постановлением:
в графе 2 строки, порядковый номер 1.1., после слова "основной" дополнить словом "/спаренный";
в строке, порядковый номер 1.1.1.:
в графе 3 подпункта 1) цифры "440" заменить цифрами "440/345";
в графе 3 подпункта 2) цифры "248" заменить цифрами "248/208";
в графе 3 в строках, порядковые номера 1.1.2., 1.1.3., 1.2.1., 1.2.2., 1.2.3., цифры "674", "1093", "219", "541", "874" соответственно заменить цифрами "674/535", "1093/874", "219/154", "541/426", "874/702";
графу 2 строки, порядковый номер 1.2., после слова "один" дополнить словами "основной/спаренный";
в графе 2 строки, порядковый номер 2., слова "каждую полную и неполную минуту" заменить словами "каждые полные и неполные 10 секунд";
в графе 3 в строках, порядковые номера 2.1., 2.2., 2.3., цифры "9,0", "14,3", "24,2" заменить соответственно цифрами "1,50", "2,38", "4,03".
2. Настоящее постановление вступает в силу со дня подписания.
Премьер-Министр
Республики Казахстан