Маңызды стратегиялық мәнi бар мемлекеттiк сатып алу туралы
Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2005 жылғы 19 қаңтардағы N 31 Қаулысы
"Мемлекеттiк сатып алу туралы" Қазақстан Республикасының 2002 жылғы 16 мамырдағы Заңының  21-бабы 1-тармағының 5) тармақшасына сәйкес Қазақстан Республикасының Yкiметi  ҚАУЛЫ ЕТЕДI:
1. Осы қаулыға қосымшаға сәйкес заңды тұлғалар ормандарды молықтыру және оларды өрттерден қорғау, орман қорын ұтымды пайдалануды қамтамасыз ету, орман өсiмдiктерiнiң тектiк қорын сақтау, сондай-ақ киiктердi, тұяқты жабайы жануарлардың сирек кездесетiн және құрып бара жатқан түрлерiн сақтау, қалпына келтiру және олардың санын есепке алу, балық ресурстарының өсiмiн молайту, балық ресурстарын ұтымды пайдалануды қамтамасыз ету, балықтардың сирек кездесетiн және бағалы түрлерiнiң тектiк қорын сақтау және олардың табиғи мекендеу орындарында санын көбейту үшiн сатып алудың маңызды стратегиялық мәнi бар жұмыстарды берушi және қызметтер көрсетушi болып белгiленсiн.
2. Қазақстан Республикасы Ауыл шаруашылығы министрлiгi заңнамада белгiленген тәртiппен:
осы қаулыға қосымшада көрсетiлген заңды тұлғалармен 2005 жылға арналған республикалық бюджетте көзделген қаражат есебiнен шарттар жасалуын;
осы қаулыға сәйкес пайдаланылатын бөлiнген ақша қаражатының оңтайлы және тиiмдi пайдаланылуын сақталуын;
осы қаулыдан туындайтын өзге де шаралар қабылдануын қамтамасыз етсiн.
3. Осы қаулы қол қойылған күнінен бастап күшіне енедi.
Қазақстан Республикасының
Премьер-Министрі
Қазақстан Республикасы
Үкiметiнiң
2005 жылғы 19 қаңтардағы
N 31 қаулысына
қосымша
Ормандарды молықтыру және оларды өрттерден қорғау,
орман қорын ұтымды пайдалануды қамтамасыз ету, орман
өсімдiктерiнiң тектiк қорын caқтау, сондай-ақ киiктердi,
тұяқты жабайы жануарлардың сирек кездесетін және құрып
бара жатқан түрлерiн сақтау, қалпына келтiру және
олардың санын есепке алу, балық ресурстарының өсiмiн
молайту, балық ресурстарын ұтымды пайдалануды
қамтамасыз ету, балықтардың сирек кездесетiн және
бағалы түрлерiнiң тектiк қорын сақтау және олардың
табиғи мекендеу орындарында санын көбейту үшiн сатып
алудың маңызды стратегиялық мәнi бар жұмыстарды
берушiлер мен қызметтердi көрсетушілердiң тiзбесi
P/c
N
Жұмыстарды берушi мен
қызметтердi көрсетушiнiң
атауы
Жұмыстарды
берушi мен
қызметтердi
көрсетушiнiң
орналасқан
жерi
Жұмыстар мен
қызметтер-
дiң атауы
1
2
3
4
1.
ҚР AШM Орман және аңшылық
шаруашылығы комитетiнiң "Қазақ
ормандарды авиациялық қорғау
және орман шаруашылығына
қызмет ететiн базасы"
республикалық мемлекеттiк
қазыналық кәсiпорны
Алматы қ.
Орманды
авиациялық
қорғау
2.
ҚР AШM Орман және аңшылық
шаруашылығы комитетiнiң
"Жасыл аймақ" республикалық
мемлекеттiк кәсiпорны
Астана қ.
Астана
қаласының
санитарлық-
қорғаныштық
жасыл
аймағын құру
3.
ҚР АШМ Орман және аңшылық
шаруашылығы комитетiнiң "Орман
шаруашылығын жобалау жөнiндегi
қазақ мемлекеттiк
жобалау-iздестiру институты"
республикалық мемлекеттiк
кәсiпорны
Алматы қ.
Астана қала-
сының сани-
тарлық-қор-
ғаныштық
жасыл айма-
ғын, орман-
дарды өртке
қарсы жай-
ластыруды
жобалау
4.
ҚP AШM Орман және аңшылық
шаруашылығы комитетiнің "Қазақ
орман орналастыру кәсiпорны"
республикалық мемлекеттiк
қазыналық кәсiпорны
Алматы қ.
Орман
орналастыру
жұмыстары
5.
ҚP АШМ Орман және аңшылық
шаруашылығы комитетiнiң
"Алматы орман селекциялық
орталығы" республикалық
мемлекеттiк қазыналық
кәсiпорны
Алматы қ.
Тұрақты ор-
ман тұқымы
базасын
қалыптастыру
6.
ҚР АШМ Орман және аңшылық
шаруашылығы комитетiнiң
"Көкшетау орман селекциялық
орталығы" республикалық мем-
лекеттік қазыналық кәсiпорны
Щучинск қ.
Тұрақты ор-
ман тұқымы
базасын
қалыптастыру
7.
ҚР АШМ Орман және аңшылық
шаруашылығы комитетiнiң
"Охотзоопром" ӨБ"
республикалық мемлекеттiк
қазыналық кәсiпорны
Алматы қ.
Киiктердi,
тұяқты жа-
байы жануар-
лардың сирек
кездесетiн
және құрып
бара жатқан
түрлерiн
сақтау, қал-
пына келтiру
және олардың
санын есепке
алу
8.
ҚР AШM Балық шаруашылығы
комитетiнiң "Орал-Атырау
бекiре балық өсiру зауыты"
республикалық мемлекеттiк
қазыналық кәсiпорны
Атырау
облысы
Зарослый
ауылы
Балық
ресурстарын
молықтыру
9.
ҚР АШМ Балық шаруашылығы
комитетiнiң "Атырау бекiре
балық өсiру зауыты"
республикалық мемлекеттiк
қазыналық кәсiпорны
Атырау
облысы
Еркiнқала
ауылы
Балық
ресурстарын
молықтыру
10.
ҚР АШМ Балық шаруашылығы
комитетiнiң "Майбалық балық
питомнигi" республикалық
мемлекеттік қазыналық
кәсiпорны
Ақмола
облысы
Майбалық
кентi
Балық
ресурстарын
молықтыру
11.
ҚР АШМ Балық шаруашылығы
комитетiнiң "Жоғарғы Тобыл
балық питомнигi" республи-
калық мемлекеттiк қазыналық
кәсiпорны
Лисаковск қ.
Балық
ресурстарын
молықтыру
12.
ҚР АШМ Балық шаруашылығы
комитетiнiң "Петропавл балық
питомнигi" республикалық мем-
лекеттiк қазыналық кәсiпорны
Петропавл қ.
Балық
ресурстарын
молықтыру
13.
ҚР АШМ Ауыл шаруашылығы
министрлiгi Балық шаруашылығы
комитетiнiң "Қарағанды балық
питомнигi" республикалық мем-
лекеттiк қазыналық кәсiпорны
Қарағанды
облысы Жаңа
Солоничка
станциясы
Балық
ресурстарын
молықтыру
14.
ҚР АШМ Балық шаруашылығы
комитетiнiң "Шардара балық
питомнигi" республикалық мем-
лекеттiк қазыналық кәсiпорны
Шардара қ.
Балық
ресурстарын
молықтыру
15.
ҚР АШМ Балық шаруашылығы
комитетiнiң "Қамыстыбас балық
питомнигі" республикалық мем-
лекеттiк қазыналық кәсiпорны
Қызылорда
облысы
Қосжар кентi
Балық
ресурстарын
молықтыру
16.
ҚР АШМ Балық шаруашылығы
комитетiнiң "Қашыр балық
питомнигi" республикалық мем-
лекеттік қазыналық кәсіпорны
Павлодар
облысы Қашыр
ауданы
Балық
ресурстарын
молықтыру
17.
ҚР АШМ Балық шаруашылығы
комитетiнiң "Қазақ өндiрiстiк-
жерсiндiру станциясы"
республикалық мемлекеттiк
қазыналық кәсiпорны
Алматы қ.
Балық
ресурстарын
молықтыру
18.
ҚР АШМ Балық шаруашылығы ко-
митетiнiң "Қапшағай уылдырық
шашу-өсiру шаруашылығы"
республикалық мемлекеттiк
қазыналық кәсiпорны
Алматы
облысы
Шалқар кентi
Балық
ресурстарын
молықтыру
19.
ҚР АШМ Балық шаруашылығы ко-
митетiнiң "Бұқтырма уылдырық
шашу-өсiру шаруашылығы"
республикалық мемлекеттiк
қазыналық кәсiпорны
Шығыс
Қазақстан
облысы
Мальковое
ауылы
Балық
ресурстарын
молықтыру
Ескерту:
аббревиатураны ашып жазу:
ҚР АШМ - Қазақстан Республикасы Ауыл шаруашылығы министрлiгi

О государственных закупках, имеющих важное стратегическое значение
Постановление Правительства Республики Казахстан от 19 января 2005 года N 31
В соответствии с подпунктом 5) пункта 1 статьи 21 Закона Республики Казахстан от
16 мая 2002 года "О государственных закупках" Правительство Республики Казахстан
ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Определить поставщиками работ и услуг, закупка которых имеет важное стратегическое значение для воспроизводства лесов и охраны их от пожаров, обеспечения рационального пользования лесным фондом, сохранения генофонда лесных растений, а также сохранения, восстановления и учета численности сайгаков, редких и исчезающих видов диких копытных животных, воспроизводства рыбных ресурсов, обеспечения рационального пользования рыбными ресурсами, сохранения генофонда и увеличения численности редких и ценных видов рыб в их естественных местах обитания, юридические лица согласно приложению к настоящему постановлению.
2. Министерству сельского хозяйства Республики Казахстан в установленном законодательством порядке обеспечить:
заключение договоров с указанными в приложении к настоящему постановлению юридическими лицами за счет средств, предусмотренных республиканским бюджетом на 2005 год;
соблюдение принципа оптимального и эффективного использования выделенных денежных средств, используемых в соответствии с настоящим постановлением;
принятие иных мер, вытекающих из настоящего постановления.
3. Настоящее постановление вступает в силу со дня подписания.
Премьер-Министр
Республики Казахстан
Приложение
к постановлению Правительства
Республики Казахстан
от 19 января 2005 года№N 31
Перечень поставщиков
работ и услуг, закупка которых имеет важное стратегическое значение
для воспроизводства лесов и охраны их от пожаров, обеспечения рационального
пользования лесным фондом, сохранения генофонда лесных растений, а также
сохранения, восстановления и учета численности сайгаков, редких и
исчезающих видов диких копытных животных, воспроизводства рыбных
ресурсов, обеспечения рационального пользования рыбными ресурсами,
сохранения генофонда и увеличения численности редких и ценных видов рыб в
их естественных местах обитания
N
п\п
Наименование поставщика
работ и услуг
Место-
нахождение поставщика работ и услуг
Наименование работ и услуг
1
2
3
4
1.
Республиканское государственное казенное предприятие "Казахская база авиационной охраны лесов и обслуживания лесного хозяйства" Комитета лесного и охотничьего хозяйства МСХ РК
г. Алматы
Авиаохрана леса
2.
Республиканское государственное предприятие "Жасыл Аймак" Комитета лесного и охотничьего хозяйства МСХ РК
г. Астана
Создание санитарно-
защитной зеленой зоны г. Астаны
3.
Республиканское государственное предприятие "Казахский государственный проектно-изыскательский институт по проектированию лесного хозяйства" Комитета лесного и охотничьего хозяйства МСХ РК
г. Алматы
Проектированиесанитарно-
защитной зеленой зоны г. Астаны, противопожар-
ного обустройства лесов
4.
Республиканское государственное казенное предприятие "Казахское лесоустроительное предприятие" Комитета лесного и охотничьего хозяйства МСХ РК
г. Алматы
Лесоустрои-
тельные работы
5.
Республиканское государственное казенное предприятие "Алматинский лесной селекционный центр" Комитета лесного и охотничьего хозяйства МСХ РК
г. Алматы
Формирование постоянной лесосеменной базы
6.
Республиканское государственное казенное предприятие "Кокшетауский лесной селекционный центр" Комитета лесного и охотничьего хозяйства МСХ РК
г. Щучинск
Формирование постоянной лесосеменной базы
7.
Республиканское государственное казенное предприятие "ПО "Охотзоопром" Комитета лесного и охотничьего хозяйства МСХ РК
г. Алматы
Сохранение, восстановление и учет численности сайгаков, редких и исчезающих видов диких копытных животных
8.
Республиканское государственное казенное предприятие "Урало-Атырауский осетровый рыбоводный завод" Комитета рыбного хозяйства МСХ РК
Атырауская область
а.Зарослый
Воспроизводст-
во рыбных ресурсов
9.
Республиканское государственное казенное предприятие "Атырауский осетровый рыбоводный завод" Комитета рыбного хозяйства МСХ РК
Атырауская область
с.Еркенкала
Воспроизводст-
во рыбных ресурсов
10.
Республиканское государственное казенное предприятие "Майбалыкский рыбопитомник" Комитета рыбного хозяйства МСХ РК
Акмолинская область
п. Майбалык
Воспроизводст-
во рыбных ресурсов
11.
Республиканское государственное казенное предприятие "Верхне-Тобольский рыбопитомник" Комитета рыбного хозяйства МСХ РК
г. Лисаковск
Воспроизводст-
во рыбных ресурсов
12.
Республиканское государственное казенное предприятие "Петропавловский рыбопитомник" Комитета рыбного хозяйства МСХ РК
г. Петропав-
ловск
Воспроизводст-
во рыбных ресурсов
13.
Республиканское государственное казенное предприятие "Карагандинский рыбопитомник" Комитета рыбного хозяйства МСХ РК
Карагандин-
ская область станция Новая Солоничка
Воспроизводст-
во рыбных ресурсов
14.
Республиканское государственное казенное предприятие "Шардаринский рыбопитомник" Комитета рыбного хозяйства МСХ РК
г. Шардара
Воспроизводст-
во рыбных ресурсов
15.
Республиканское государственное казенное предприятие "Камышлы-башский рыбопитомник" Комитета рыбного хозяйства МСХ РК
Кызылордин-
ская область
п. Косжар
Воспроизводст-
во рыбных ресурсов
16.
Республиканское государственное казенное предприятие "Качирский рыбопитомник" Комитета рыбного хозяйства МСХ РК
Павлодарская
область Качирский район
Воспроизводст-
во рыбных ресурсов
17.
Республиканское государственное казенное предприятие "Казахская производственно-акклимати-
зационная станция" Комитета рыбного хозяйства МСХ РК
г. Алматы
Воспроизводст-
во рыбных ресурсов
18.
Республиканское государственное казенное предприятие "Капшагайское нерестово-выростное хозяйство" Комитета рыбного хозяйства МСХ РК
Алматинская область
п. Шалкар
Воспроизводст-
во рыбных ресурсов
19.
Республиканское государственное казенное предприятие "Бухтарминское нерестово-выростное хозяйство" Комитета рыбного хозяйства МСХ РК
Восточно-
Казахстан-
ская область
с.Мальковое
Воспроизводст-во рыбных ресурсов
Примечание:
расшифровка аббревиатуры:
МСХ РК - Министерство сельского хозяйства Республики Казахстан