Қазақстан Республикасы Yкiметiнiң 2004 жылғы 6 қарашадағы N 1164 қаулысына өзгерiстер енгiзу туралы
Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2005 жылғы 20 қаңтардағы N 38 Қаулысы
Қазақстан Республикасының Үкiметi  ҚАУЛЫ ЕТЕДI:
1. "Қазақстан Республикасы Үкiметiнiң резервiнен қаражат бөлу туралы" Қазақстан Республикасы Үкiметiнiң 2004 жылғы 6 қарашадағы N 1164  қаулысына мынадай өзгерiстер енгiзілсiн:
1-тармақта:
үшiншi абзацтағы "30000000 (отыз миллион)" деген сөздер "25400000 (жиырма бес миллион төрт жүз мың)" деген сөздермен ауыстырылсын;
төртiншi абзацтағы "30000000 (отыз миллион)" деген сөздер "36900000 (отыз алты миллион тоғыз жүз мың)" деген сөздермен ауыстырылсын;
бесiншi абзацтағы "30000000 (отыз миллион)" деген сөздер "26200000 (жиырма алты миллион екi жүз мың)" деген сөздермен ауыстырылсын;
алтыншы абзацтағы "20000000 (жиырма миллион)" деген сөздер "21500000 (жиырма бір миллион бес жүз мың)" деген сөздермен ауыстырылсын.
2. Осы қаулы қойылған күнінен бастап күшіне енедi.
Қазақстан Республикасының
Премьер-Министрі

О внесении изменений в постановление Правительства Республики Казахстан от 6 ноября 2004 года N 1164
Постановление Правительства Республики Казахстан от 20 января 2005 года N 38
Правительство Республики Казахстан постановляет:
1. Внести в постановление Правительства Республики Казахстан от 6 ноября 2004 года N 1164 "О выделении средств из резерва Правительства Республики Казахстан" следующие изменения:
в пункте 1:
в абзаце третьем слова "30000000 (тридцать миллионов)" заменить словами "25400000 (двадцать пять миллионов четыреста тысяч)";
в абзаце четвертом слова "30000000 (тридцать миллионов)" заменить словами "36900000 (тридцать шесть миллионов девятьсот тысяч)";
в абзаце пятом слова "30000000 (тридцать миллионов)" заменить словами "26200000 (двадцать шесть миллионов двести тысяч)";
в абзаце шестом слова "20000000 (двадцать миллионов)" заменить словами "21500000 (двадцать один миллион пятьсот тысяч)".
2. Настоящее постановление вступает в силу со дня подписания.
Премьер-Министр
Республики Казахстан