Қазақстан Республикасы Үкiметiнiң 2000 жылғы 10 мамырдағы N 685 қаулысына толықтырулар енгізу туралы
Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2005 жылғы 25 қаңтардағы N 55 Қаулысы. Ескерту. Күші жойылды - Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2011 жылғы 19 шілдедегі № 830 Қаулысымен
Ескерту. Күші жойылды - Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2011 жылғы 19 шілдедегі № 830 (алғаш ресми жарияланған күнінен бастап күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі) Қаулысымен.
Қазақстан Республикасының Үкiметi  ҚАУЛЫ ЕТЕДI :
1. "Ғылым саласындағы сыйлықтар туралы" Қазақстан Республикасы Үкiметiнiң 2000 жылғы 10 мамырдағы N 685 қаулысына (Қазақстан Республикасының ПҮКЖ-ы, 2000 ж., N 22, 243-құжат) мынадай толықтырулар енгiзілсiн:
3-тармақ "Жаратылыстану және гуманитарлық ғылымдар бойынша" деген сөздерден кейiн "(аграрлық ғылымды қоспағанда)" деген сөздермен толықтырылсын;
мынадай мазмұндағы 3-1-тармақпен толықтырылсын:
"3-1. Қазақстан Республикасы Ауыл шаруашылығы министрлiгi Аграрлық ғылым саласындағы үздiк ғылыми зерттеулер мен жұмыстар үшiн А.И. Бараев атындағы сыйлық (үш сыйлық) беру тәртiбi туралы ереженi бекiтсін.".
2. Осы қаулы қол қойылған күнінен бастап күшiне енедi.
Қазақстан Республикасының
Премьер-Министрі

О внесении дополнений в постановление Правительства Республики Казахстан от 10 мая 2000 года № 685
Постановление Правительства Республики Казахстан от 25 января 2005 года № 55. Утратило силу постановлением Правительства Республики Казахстан от 19 июля 2011 года № 830
Сноска. Утратило силу постановлением Правительства РК от 19.07.2011 № 830 (вводится в действие по истечении десяти календарных дней со дня первого официального опубликования).
Правительство Республики Казахстан ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Внести в постановление Правительства Республики Казахстан от 10 мая 2000 года N 685 "О премиях в области науки" (САПП Республики Казахстан, 2000 г., N 22, ст. 243) следующие дополнения:
пункт 3 после слов "по естественным и гуманитарным наукам" дополнить словами "(за исключением аграрной науки)";
дополнить пунктом 3-1 следующего содержания:
"3-1. Министерству сельского хозяйства Республики Казахстан утвердить Правила о порядке присуждения премии имени А.И. Бараева (три премии) за лучшие научные исследования и работы в области аграрной науки.".
2. Настоящее постановление вступает в силу со дня подписания.
Премьер-Министр
Республики Казахстан