Қазақстан Республикасы Үкiметiнiң 1999 жылғы 12 қарашадағы N 1691 қаулысына өзгерiстер енгiзу туралы
Қазақстан Республикасы Үкiметiнiң 2005 жылғы 2 ақпандағы N 87 Қаулысы. Күші жойылды - Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2011 жылғы 5 желтоқсандағы № 1465 Қаулысымен
Ескерту. Күші жойылды - ҚР Үкіметінің 2011.12.05 № 1465 Қаулысымен.
Қазақстан Республикасының Үкiметi  ҚАУЛЫ ЕТЕДI :
1. "Тарифтік саясат жөнiндегi ведомствоаралық комиссия туралы" Қазақстан Республикасы Үкiметiнiң 1999 жылғы 12 қарашадағы N 1691  қаулысына (Қазақстан Республикасының ПҮКЖ-ы, 1999 ж., N 50, 488-құжат) мынадай өзгерiстер енгiзілсiн:
1-тармақта:
Тарифтік саясат жөнiндегі ведомствоаралық комиссияның құрамына мыналар енгiзiлсiн:
Сағынтаев               - Қазақстан Республикасы Табиғи
Бақытжан Әбдiрұлы         монополияларды реттеу агенттiгiнiң
төрағасы, төрағаның орынбасары
Жұмабаева               - Қазақстан Республикасы Табиғи
Әлия Маратқызы            монополияларды реттеу агенттiгi Темiр жол
көлiгі мен порттар саласындағы реттеу
және бақылау департаментінің директоры,
хатшы
Бектасов                - Қазақстан Республикасы Ақпараттандыру
Әбен Ағыбайұлы            және байланыс агенттiгiнiң төрағасы;
"Мыңбаев                - Қазақстан Республикасы
Сауат Мұхаметбайұлы       Премьер-Министрiнiң орынбасары, төрағаның
орынбасары"
деген жол мынадай редакцияда жазылсын:
"Мыңбаев                - Қазақстан Республикасы
Сауат Мұхаметбайұлы       Премьер-Министрiнiң орынбасары -
Қазақстан Республикасының Индустрия және
сауда министрi";
көрсетiлген құрамнан мыналар шығарылсын: Жандосов Ораз Әлиұлы, Жақсыбеков Әдiлбек Рыскелдiұлы, Қанешев Бiржан Бисекенұлы, Григорьева Светлана Петровна;
5 және 7-тармақтардағы ", бәсекелестiктi қорғау жөнiндегi" деген сөздер алынып тасталсын;
көрсетiлген қаулымен бекiтiлген Тарифтiк саясат жөнiндегi ведомствоаралық комиссия туралы ережеде:
4-тармақтағы ", бәсекелестікті қорғау жөніндегі" деген сөздер алынып тасталсын.
2. Осы қаулы қол қойылған күнiнен бастан күшiне енедi.
Қазақстан Республикасының
Премьер-Министрі

О внесении изменений в постановление Правительства Республики Казахстан от 12 ноября 1999 года N 1691
Постановление Правительства Республики Казахстан от 2 февраля 2005 года № 87. Утратило силу постановлением Правительства Республики Казахстан от 5 декабря 2011 года № 1465
Сноска. Утратило силу постановлением Правительства РК от 05.12.2011 № 1465.
Правительство Республики Казахстан ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Внести в постановление Правительства Республики Казахстан от 12 ноября 1999 года N 1691 "О Межведомственной комиссии по тарифной политике" (САПП Республики Казахстан, 1999 г., N 50, ст. 488) следующие изменения:
в пункте 1:
ввести в состав Межведомственной комиссии по тарифной политике:
Сагинтаева Бахытжана Абдировича - Председателя Агентства Республики
Казахстан по регулированию
естественных монополий,
заместителем председателя
Джумабаеву Алию Маратовну       - директора Департамента по
регулированию и контролю в сфере
железнодорожного транспорта и
портов Агентства Республики
Казахстан по регулированию
естественных монополий, секретарем
Бектасова Абена Агыбаевича      - Председателя Агентства Республики
Казахстан по информатизации
и связи
строку:
"Мынбаев Сауат Мухаметбаевич    - Заместитель Премьер-Министра
Республики Казахстан, заместитель
председателя"
изложить в следующей редакции:
"Мынбаев Сауат Мухаметбаевич    - Заместитель Премьер-Министра
Республики Казахстан - Министр
индустрии и торговли Республики
Казахстан";
вывести из указанного состава: Жандосова Ораза Алиевича, Джаксыбекова Адильбека Рыскельдиновича, Канешева Биржана Бисекеновича, Григорьеву Светлану Петровну;
в пунктах 5 и 7 слова ", защите конкуренции" исключить;
в Положении о Межведомственной комиссии по тарифной политике, утвержденном указанным постановлением:
в пункте 4 слова ", защите конкуренции" исключить.
2. Настоящее постановление вступает в силу со дня подписания.
Премьер-Министр
Республики Казахстан