Қазақстан Республикасы Үкіметінің 1997 жылғы 27 қаңтардағы N 110 қаулысының күші жойылды деп тану туралы
Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2005 жылғы 3 ақпандағы N 93 Қаулысы
Қазақстан Республикасының Үкіметі  ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. "Жер қойнауын пайдалану операциялары бойынша қайтаруға жататын шығындарды енгізу тәртібі туралы ережені бекіту туралы" Қазақстан Республикасы Үкіметінің 1997 жылғы 27 қаңтардағы N 110  қаулысының күші жойылды деп танылсын.
2. Осы қаулы қол қойылған күнінен бастап күшіне енеді.
Қазақстан Республикасының
Премьер-Министрі

О признании утратившим силу постановления Правительства Республики Казахстан от 27 января 1997 года N 110
Постановление Правительства Республики Казахстан от 3 февраля 2005 года N 93
Правительство Республики Казахстан ПОСТАНОВЛЯЕТ :
1. Признать утратившим силу постановление Правительства Республики Казахстан от 27 января 1997 года N 110 "Об утверждении Положения о порядке отнесения затрат по операциям недропользования, подлежащих возмещению".
2. Настоящее постановление вступает в силу со дня подписания.
Премьер-Министр
Республики Казахстан