Қазақстан Республикасы Yкiметiнiң жанындағы Денсаулық сақтау жөнiндегi ұлттық үйлестiру кеңесiн құру туралы
Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2005 жылғы 3 ақпандағы N 99 Қаулысы. Күші жойылды - Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2015 жылғы 28 желтоқсандағы № 1085 қаулысымен
Ескерту. Күші жойылды - ҚР Үкіметінің 28.12.2015 № 1085 (алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі) қаулысымен.
Қазақстан Республикасының денсаулық сақтау саласын дамытудың 2011 - 2015 жылдарға арналған «Саламатты Қазақстан» мемлекеттік бағдарламасын бекіту туралы» Қазақстан Республикасы Президентінің 2010 жылғы 29 қарашадағы № 1113 Жарлығын (бұдан әрі - Мемлекеттік бағдарлама), «Қазақстан Республикасының денсаулық сақтау саласын дамытудың 2011 -2015 жылдарға арналған «Саламатты Қазақстан» мемлекеттік бағдарламасын іске асыру жөніндегі іс-шаралар жоспарын бекіту туралы» Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2011 жылғы 29 қаңтардағы № 41 қаулысын іске асыру мақсатында Қазақстан Республикасының Yкiметi ҚАУЛЫ ЕТЕДI:
Ескерту. Кіріспе жаңа редакцияда - ҚР Үкіметінің 2011.09.01 № 1000 Қаулысымен.
1. Қазақстан Республикасы Үкiметiнiң жанындағы Денсаулық сақтау жөнiндегi ұлттық үйлестiру кеңесi (бұдан әрi - Үйлестіру кеңесi) құрылсын.
2. Қоса берiлiп отырған:
1) Үйлестіру кеңесiнiң құрамы;
2) Үйлестiру кеңесi туралы ереже бекiтiлсiн.
3. Қосымшаға сәйкес Қазақстан Республикасы Үкiметiнiң кейбiр шешiмдерiнiң күшi жойылды деп танылсын.
4. Осы қаулы қол қойылған күнінен бастап күшiне енедi.
Қазақстан Республикасының
Премьер-Министрі
Қазақстан Республикасы
Үкiметінің
2005 жылғы 3 ақпандағы
N 99 қаулысымен
бекітілген
Қазақстан Республикасы Үкіметінің жанындағы Денсаулық сақтау жөніндегі ұлттық үйлестіру кеңесінің құрамы
Ескерту. Құрам жаңа редакцияда - ҚР Үкіметінің 04.09.2014 N 970 қаулысымен.
Қазақстан Республикасы Премьер-Министрінің орынбасары, төраға
Қазақстан Республикасының Денсаулық сақтау және әлеуметтік даму бірінші вице-министрі, төрағаның орынбасары
Қазақстан Республикасы Денсаулық сақтау және әлеуметтік даму министрлігінің Стратегиялық даму департаментінің директоры, хатшы
Қазақстан Республикасының Парламенті Мәжілісінің депутаты (келісім бойынша)
Қазақстан Республикасының Парламенті Сенатының депутаты (келісім бойынша)
Қазақстан Республикасының Парламенті Мәжілісінің депутаты (келісім бойынша)
Қазақстан Республикасы Президентінің Әкімшілігі Ішкі саясат бөлімінің меңгерушісі (келісім бойынша)
Қазақстан Республикасының Денсаулық сақтау және әлеуметтік даму вице-министрі
Қазақстан Республикасының Инвестициялар және даму вице-министрі
Қазақстан Республикасы Ішкі істер министрінің орынбасары
Қазақстан Республикасының Ұлттық экономика вице-министрі
Қазақстан Республикасының Ауыл шаруашылығы вице-министрі
Қазақстан Республикасының Мәдениет және спорт вице-министрі
Қазақстан Республикасы Қорғаныс министрінің орынбасары
Қазақстан Республикасы Сыртқы істер министрінің орынбасары
Қазақстан Республикасының Білім және ғылым вице-министрі
Дүниежүзілік Банктің Қазақстандағы денсаулық сақтау жөніндегі бағдарламасының басшысы (келісім бойынша)
Қазақстан Республикасы Денсаулық сақтау қызметкерлері кәсіподағының төрағасы (келісім бойынша)
ЮНЭЙДС-тің Қазақстандағы үйлестірушісі (келісім бойынша)
Біріккен Ұлттар Ұйымы Балалар қорының (ЮНИСЭФ) Қазақстан Республикасындағы Өкілдігінің денсаулық сақтау және тамақтану жөніндегі бағдарламаларының үйлестірушісі (келісім бойынша)
Дүниежүзілік денсаулық сақтау ұйымының Қазақстандағы Елдер кеңсесінің басшысы (келісім бойынша)
Қазақстан Республикасы Ұлттық кәсіпкерлер палатасының басқарма мүшесі (келісім бойынша)
Дүниежүзілік денсаулық сақтау ұйымының Қазақстан Республикасындағы өкілі (келісім бойынша)
Қазақстан Республикасы
Үкiметiнiң
2005 жылғы 3 ақпандағы
N 99 қаулысымен
бекiтiлген
Қазақстан Республикасы Yкiметiнiң жанындағы
Денсаулық сақтау жөнiндегi ұлттық
үйлестiру кеңесi туралы ереже
Ескерту: Мәтiндегi "Бағдарламалар", "Бағдарламаларда", "Бағдарламалардың" деген сөздер тиiсiнше "Бағдарлама", "Бағдарламада", "Бағдарламаның" деген сөздермен ауыстырылды - ҚР Үкіметінің 2006 жылғы 3 тамыздағы N 737 қаулысымен .
Осы Ереже Қазақстан Республикасы Үкiметiнiң жанындағы Денсаулық сақтау жөнiндегi ұлттық үйлестiру кеңесiнiң мiндеттерiн, функцияларын, қызметiнiң құқықтық және ұйымдастыру негiздерiн белгiлейдi.

О создании Национального Координационного совета по охране здоровья при Правительстве Республики Казахстан
Постановление Правительства Республики Казахстан от 3 февраля 2005 года N 99. Утратило силу постановлением Правительства Республики Казахстан от 28 декабря 2015 года № 1085
Сноска. Утратило силу постановлением Правительства РК от 28.12.2015 № 1085 (вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования).
В целях реализации Указа Президента Республики Казахстан от 29 ноября 2010 года № 1113 "Об утверждении Государственной программы развития здравоохранения Республики Казахстан "Саламатты Қазақстан" на 2011 - 2015 годы" (далее - Госпрограмма), постановления Правительства Республики Казахстан от 29 января 2011 года № 41 "Об утверждении Плана мероприятий по реализации Государственной программы развития здравоохранения Республики Казахстан "Саламатты Қазақстан" на 2011 - 2015 годы Правительство Республики Казахстан ПОСТАНОВЛЯЕТ:
Сноска. Преамбула в редакции постановления Правительства РК от 01.09.2011 № 1000.
1. Создать Национальный Координационный совет по охране здоровья при Правительстве Республики Казахстан (далее - Координационный совет).
2. Утвердить прилагаемые:
1) состав Координационного совета;
2) Положение о Координационном совете.
3. Признать утратившими силу некоторые решения Правительства Республики Казахстан согласно приложению.
4. Настоящее постановление вступает в силу со дня подписания.
Премьер-Министр
Республики Казахстан
Утвержден
постановлением Правительства
Республики Казахстан
от 3 февраля 2005 года N 99
Состав
Национального Координационного совета по охране здоровья
при Правительстве Республики Казахстан
Сноска. Состав в редакции постановления Правительства РК от 04.09.2014 № 970.
Заместитель Премьер-Министра Республики Казахстан, председатель
первый вице-министр здравоохранения и социального развития Республики Казахстан, заместитель председателя
директор Департамента стратегического развития Министерства здравоохранения и социального развития Республики Казахстан, секретарь
депутат Мажилиса Парламента Республики Казахстан (по согласованию)
депутат Сената Парламента Республики Казахстан (по согласованию)
депутат Мажилиса Парламента Республики Казахстан (по согласованию)
заведующий Отделом внутренней политики Администрации Президента Республики Казахстан (по согласованию)
вице-министр здравоохранения и социального развития Республики Казахстан
вице-министр по инвестициям и развитию Республики Казахстан
заместитель Министра внутренних дел Республики Казахстан
вице-министр национальной экономики Республики Казахстан
вице-министр сельского хозяйства Республики Казахстан
вице-министр культуры и спорта Республики Казахстан
заместитель Министра обороны Республики Казахстан
заместитель Министра иностранных дел Республики Казахстан
вице-министр образования и науки Республики Казахстан
руководитель программы Всемирного Банка по здравоохранению в Казахстане (по согласованию)
председатель профсоюза работников здравоохранения Республики Казахстан (по согласованию)
координатор ЮНЭЙДС по Казахстану (по согласованию)
координатор программ по здравоохранению и питанию представительства детского фонда Организации Объединенных Наций (ЮНИСЭФ) в Республике Казахстан (по согласованию)
глава Странового офиса Всемирной организации здравоохранения в Казахстане (по согласованию)
член правления Национальной палаты предпринимателей Республики Казахстан (по согласованию)
представитель Всемирной организации здравоохранения в Республике Казахстан (по согласованию)
Утверждено
постановлением Правительства
Республики Казахстан
от 3 февраля 2005 года N 99
Положение
о Национальном Координационном совете по охране здоровья
при Правительстве Республики Казахстан
Сноска. В тексте слова "Программы", "Программами", "Программ", заменены словами "Программа", "Программой", "Программы" - постановлением Правительства РК от 3 августа 2006 года № 737.
Настоящее Положение определяет задачи, функции, правовые и организационные основы деятельности Национального Координационного совета по охране здоровья при Правительстве Республики Казахстан.

1. Жалпы ережелер
Қазақстан Республикасының Үкіметі жанындағы денсаулық сақтау жөніндегі ұлттық үйлестіру кеңесі (бұдан әрі - Үйлестіру кеңесі) Қазақстан Республикасы Президентінің 2010 жылғы 29 қарашадағы Жарлығымен бекітілген «Қазақстан Республикасының денсаулық сақтау саласын дамытудың 2011 - 2015 жылдарға арналған «Саламатты Қазақстан» мемлекеттік бағдарламасында (бұдан әрі - Бағдарлама) көзделген азаматтардың денсаулығын сақтау жөніндегі іс-шараларды өткізуде орталық және жергілікті атқарушы органдардың, халықаралық және басқа да ұйымдардың өзара іс-қимылдарын қамтамасыз ету мақсатында құрылған.
Ескерту. 1-тармақ жаңа редакцияда - ҚР Үкіметінің 2011.09.01 № 1000 Қаулысымен.
2. Үйлестiру кеңесі Қазақстан Республикасы Yкiметiнiң жанындағы консультациялық-кеңесшi орган болып табылады.
3. Үйлестiру кеңесiнiң құрамына құзыретiне заңнамаға сәйкес Үйлестiру кеңесiне жүктелген мiндеттердi шешу енетiн министрлiктердiң, ведомстволар мен ұйымдардың өкiлдерi, сондай-ақ олардың келiсiмi бойынша үкiметтiк емес және басқа да ұйымдардың өкiлдерi кiредi.
4. Үйлестiру кеңесi өз қызметiн Қазақстан Республикасының заңнамасына және осы Ережеге сәйкес жүзеге асырады.
2. Yйлестiру кеңесiнiң негiзгi мiндеттері
мен функциялары
5. Мыналар:
1) Бағдарламада көзделген iс-шаралардың орындалуын қамтамасыз ету;
2) азаматтардың денсаулығын сақтау саласындағы мемлекеттiк саясатты, заңнамалық және өзге де нормативтiк құқықтық кесiмдердi жетiлдiру;
3) орталық және жергiлiктi атқарушы органдардың жұмысын үйлестiру және Қазақстан Республикасының аумағында азаматтардың денсаулығын қорғау жөнiндегi iс-шараларды өткiзу мақсатында халықаралық және басқа да ұйымдармен өзара iс-қимылдарын қамтамасыз ету;
4) Қазақстан Республикасында азаматтардың денсаулығын қорғау жөнiндегi негiзгi бағыттарды белгiлеу жөнiндегi ұсынымдар мен ұсыныстарды дайындау Үйлестiру кеңесiнiң негiзгi мiндеттерi болып табылады.
6. Мыналар Үйлестіру кеңесiнiң негiзгi функциялары болып табылады:
1) Бағдарламаның iс-шараларын орындау жөнiндегi iстердiң жай-күйiн талдау;
2) мынадай:
азаматтардың денсаулығын қорғау саласындағы мемлекеттiк саясатты, заңнамалық және нормативтiк құқықтық кесiмдердi жетiлдiру;
азаматтардың денсаулығын қорғау саласындағы мүдделi орталық және жергiлiктi атқарушы органдардың қызметтерiн жетiлдiру;
денсаулық сақтау мәселелерi бойынша салааралық ынтымақтастықты және реформалар мониторингiн үйлестiрудi күшейту;
орталық мемлекеттік органдар және жергілікті мемлекеттік басқару органдары арасында жауапкершілікті шектеу жөнінде ұсыныстарды әзірлеу;
бизнес-құрылымдардың әлеуметтік жауапкершілігін дамытуды және үкіметтік емес қоғамдық ұйымдарды тартуды қоса алғанда, жергілікті деңгейде өзара іс-қимыл тетігін әзірлеу;

1. Общие положения
1. Национальный Координационный совет по охране здоровья при Правительстве Республики Казахстан (далее - Координационный совет) образован с целью обеспечения взаимодействия центральных и местных исполнительных органов, международных и других организаций в проведении мероприятий по охране здоровья граждан, предусмотренных Государственной программой развития здравоохранения Республики Казахстан "Саламатты Қазақстан" на 2011 - 2015 годы, утвержденной Указом Президента Республики Казахстан от 29 ноября 2010 года (далее - Программа)".
Сноска. Пункт 1 в редакции постановления Правительства РК от 01.09.2011 № 1000.
2. Координационный совет является консультативно-совещательным органом при Правительстве Республики Казахстан.
3. В состав Координационного совета включаются представители министерств, ведомств и организаций, в компетенцию которых в соответствии с законодательством входит решение задач, возложенных на Координационный совет, а также представители научных неправительственных и других организаций по согласованию с ними.
4. Координационный совет осуществляет свою деятельность в соответствии с законодательством Республики Казахстан и настоящим Положением.
2. Основные задачи и функции Координационного совета
5. Основными задачами Координационного совета являются подготовка рекомендаций и предложений по:
1) обеспечению выполнения мероприятий, предусмотренных Программой;
2) совершенствованию государственной политики, законодательных и иных нормативных правовых актов в области охраны здоровья граждан;
3) координации работы центральных и местных исполнительных органов и обеспечению взаимодействия с международными и другими организациями с целью проведения мероприятий по охране здоровья граждан на территории Республики Казахстан;
4) определению основных направлений по охране здоровья граждан в Республике Казахстан.
6. Основными функциями Координационного совета являются:
1) анализ состояния дел по выполнению мероприятий Программы;
2) выработка предложений по:
совершенствованию государственной политики, законодательных и иных нормативных правовых актов в области охраны здоровья граждан;
совершенствованию деятельности заинтересованных центральных и местных исполнительных органов в сфере охраны здоровья граждан;
усилению координации межотраслевого сотрудничества и мониторинга реформ по вопросам здравоохранения;
разработка предложений по разграничению ответственности между центральными государственными органами и органами местного государственного управления;
разработка механизма взаимодействия на местном уровне, включая развитие социальной ответственности бизнес-структур и привлечение неправительственных общественных организаций;

3) денсаулық сақтау саласындағы мемлекеттік, салалық бағдарламалардың аумақтарды дамыту бағдарламаларының іске асырылуының аралық қорытындыларын қарау;
4) азаматтардың денсаулығын қорғау мәселелерi бойынша мемлекеттiк органдардың халықаралық, қоғамдық және басқа да ұйымдармен тиiмдi өзара iс-қимылы мен ынтымақтастығы саласындағы жәрдемдесу;
5) орталық және жергілікті атқарушы органдардың азаматтардың денсаулығын сақтау жөніндегі, оның ішінде АИТВ/ЖИТС-пен, туберкулезбен, диабетпен, жүрек-қан тамыры ауруларымен сырқаттанушылықты төмендету және басқа да әлеуметтік мәні бар және айналадағылар үшін қауіп төндіретін ауруларды, сондай-ақ халық арасындағы суицидті мінез-құлықтың алдын алу мен профилактикасы жөніндегі іс-шараларды орындау мәселелерін қарау.
Ескерту. 6-тармаққа өзгерту енгізілді - ҚР Үкіметінің 2011.09.01 № 1000 Қаулысымен.
3. Yйлестiру кеңесiнiң құқықтары
7. Үйлестiру кеңесi жүктелген мiндеттердi iске асыру және функцияларды жүзеге асыру мақсатында:
1) орталық атқарушы және өзге де мемлекеттiк органдармен және ұйымдармен өзара iс-қимыл жасасуға;
2) орталық және жергiлiктi атқарушы органдардан және өзге де ұйымдардан Үйлестiру кеңесiнiң мiндеттерiн iске асыру үшiн қажеттi ақпаратты сұратуға және алуға;
3) Үйлестiру кеңесiнiң отырыстарына мiндеттердi iске асыруға байланысты мәселелер бойынша орталық және жергiлiктi атқарушы органдардың және өзге де ұйымдардың өкiлдерiн шақыруға және тыңдауға;
4) өзiнiң құзыретiне енетiн мәселелер бойынша ұсынымдар әзiрлеуге және ұсыныстар енгiзуге;
5) Қазақстан Республикасының Үкiметiне Бағдарламада көзделген iс-шаралардың уақтылы орындалуы жөнiнде ұсыныстар енгiзуге;
6) азаматтардың денсаулығын қорғау жөнiндегi іс-шараларды қамтамасыз ету жөнiндегi шараларды қабылдауға байланысты өзге де өкiлеттiктердi жүзеге асыруға құқығы бар.
4. Yйлестіру кеңесiнiң қызметiн ұйымдастыру
8. Үйлестіру кеңесін Қазақстан Республикасы Премьер-Министрінің орынбасары басқарады, ол оның қызметіне басшылық жасайды, отырыстарына төрағалық етеді, жұмысын жоспарлайды және Үйлестіру кеңесінің шешімдерін іске асыруға жалпы бақылауды жүзеге асырады және қолданыстағы заңнамаға сәйкес Үйлестіру кеңесі жүзеге асыратын қызметке, сондай-ақ салааралық, ведомоствоаралық үйлестіруге және Үйлестіру кеңесі әзірлейтін шешімдерге дербес жауапты болады. Төраға болмаған кезде оның функцияларын орынбасары орындайды.
Ескерту. 8-тармақ жаңа редакцияда - ҚР Үкіметінің 2011.09.01 № 1000 Қаулысымен.
9. Алынып тасталды - ҚР Үкіметінің 09.04.2014 N 329 қаулысымен.

3) рассмотрение промежуточных итогов реализации государственных, отраслевых программ, программ развития территорий в области здравоохранения;
4) содействие в области эффективного взаимодействия и сотрудничества государственных органов с международными, общественными и другими организациями по вопросам охраны здоровья граждан;
5) рассмотрение вопросов выполнения мероприятий центральными и местными исполнительными органами по охране здоровья граждан, в том числе, по профилактике и снижению заболеваемости ВИЧ/СПИДом, туберкулезом, диабетом, сердечно-сосудистыми и другими социально-значимыми и представляющими опасность для окружающих заболеваниями, а также предупреждение и профилактика суицидального поведения среди населения.
Сноска. Пункт 6 с изменениями, внесенными постановлением Правительства РК от 01.09.2011 № 1000.
3. Права Координационного совета
7. В целях реализации возложенных задач и осуществления-функций Координационный Совет имеет право:
1) взаимодействовать с центральными исполнительными и иными государственными органами и организациями;
2) запрашивать и получать от центральных и местных исполнительных органов и иных организаций информацию, необходимую для реализации задач Координационного Совета;
3) приглашать и заслушивать на заседаниях Координационного совета представителей центральных и местных исполнительных органов и иных организаций по вопросам, связанным с реализацией задач;
4) вырабатывать рекомендации и вносить предложения по вопросам, входящим в его компетенцию;
5) вносить в Правительство Республики Казахстан предложения по своевременному выполнению мероприятий, предусмотренных Программой;
6) осуществляет иные полномочия, связанные с принятием мер по обеспечению мероприятий по охране здоровья граждан.
4. Организация деятельности Координационного совета
8. Координационный совет возглавляет Заместитель Премьер-Министра Республики Казахстан, который руководит его деятельностью, председательствует на заседаниях, планирует работу и осуществляет общий контроль за реализацией решений Координационного совета и несет в соответствии с действующим законодательством персональную ответственность за деятельность, осуществляемую Координационным советом, а также межотраслевую, межведомственную координацию и за решения, вырабатываемые Координационным советом. Во время отсутствия председателя его функции выполняет заместитель.
Сноска. Пункт 8 в редакции постановления Правительства РК от 01.09.2011 № 1000.
9. Исключен постановлением Правительства РК от 09.04.2014 № 329.

10. Үйлестiру кеңесiнiң отырыстары тоқсанына кемiнде бір рет өткiзiледi.
Ескерту: 10-тармаққа өзгерту енгізілді - ҚР Үкіметінің 2006 жылғы 3 тамыздағы N 737 қаулысымен.
10-1. Қазақстан Республикасы Денсаулық сақтау және әлеуметтік даму министрлігі Үйлестіру кеңесінің жұмыс органы болып табылады.
Үйлестіру кеңесінің жұмыс органы комиссия жұмысын ұйымдастырушылық-техникалық қамтамасыз етуді жүзеге асырады, оның ішінде Үйлестіру кеңесі отырысының күн тәртібі бойынша ұсыныстарды, қажетті құжаттарды, материалдарды дайындайды, олар Үйлестіру кеңесінің отырысы өткізілгенге дейін үш жұмыс күні қалғанда хаттама жобасымен қоса Үйлестіру кеңесінің мүшелеріне жіберілуі тиіс.
Ескерту. Ереже 10-1-тармақпен толықтырылды - ҚР Үкіметінің 09.04.2014 N 329 қаулысымен; өзгеріс енгізілді - ҚР Үкіметінің 04.09.2014 N 970 қаулысымен.
10-2. Үйлестіру кеңесінің отырысы өткізілгеннен кейін Үйлестіру кеңесінің хатшысы хаттама ресімдейді.
Ескерту. Ереже 10-2-тармақпен толықтырылды - ҚР Үкіметінің 09.04.2014 N 329 қаулысымен.
11. Үйлестіру кеңесінің шешімдері ашық дауыс беру арқылы қабылданады және оларға қатысып отырған Үйлестіру кеңесі мүшелерінің жалпы санының көпшілігі дауыс берсе, қабылданды деп есептеледі. Дауыс беру Үйлестіру кеңесінің отырысында Қазақстан Республикасы Үкіметінің 1999 жылғы 16 наурыздағы № 247 қаулысымен бекітілген Қазақстан Республикасы Үкіметінің жанындағы консультациялық-кеңесші органдар мен жұмыс топтарын құру тәртібі, қызметі мен таратылуы туралы нұсқаулыққа (бұдан әрі – Нұсқаулық) қосымшаға сәйкес нысан бойынша дауыс беру парағын толтыру жолымен өткізіледі. Дауыстар тең болған жағдайда, төраға дауыс берген шешім қабылданды деп есептеледі.
Үйлестіру кеңесі мүшелерінің ерекше пікір білдіруге құқығы бар, оны білдірген жағдайда, ол жазбаша түрде жазылуы және Нұсқаулықтың 24-тармағында көзделген Үйлестіру кеңесінің есеп-хатына қоса берілуі тиіс.
Үйлестіру кеңесінің отырыстарын өткізу нәтижелері бойынша және дауыс беру парақтарының негізінде үш жұмыс күні ішінде хаттама жасалады, оған төраға мен хатшы қол қояды.
Дауыс беру қорытындысы бойынша хаттама жобасының мазмұны өзгерген жағдайда, Үйлестіру кеңесінің хатшысы қабылданған шешімнің нақтыланған редакциясы бар дауыс беру парағын Үйлестіру кеңесінің мүшелеріне келісу үшін жібереді.
Үйлестіру кеңесінің мүшелері дауыс беру парағын алғаннан кейін бір жұмыс күні ішінде келісу не себептерін негіздей отырып, келіспеу туралы жауап береді.

10. Заседания Координационного совета проводятся не реже одного раза в квартал.
Сноска. В пункт 10 внесены изменения постановлением Правительства РК от 3 августа 2006 года № 737.
10-1. Рабочим органом Координационного совета является Министерство здравоохранения и социального развития Республики Казахстан.
Рабочий орган Координационного совета осуществляет организационно-техническое обеспечение работы Координационного совета, в том числе готовит предложения по повестке дня заседания Координационного совета, необходимые документы, материалы, которые должны быть направлены членам Координационного совета за три рабочих дня до проведения заседания Координационного совета с приложением проекта протокола.
Сноска. Положение дополнено пунктом 10-1 в соответствии с постановлением Правительства РК от 09.04.2014 № 329; с изменением, внесенным постановлением Правительства РК от 04.09.2014 № 970.
10-2. После проведения заседания Координационного совета секретарь Координационного совета оформляет протокол.
Сноска. Положение дополнено пунктом 10-2 в соответствии с постановлением Правительства РК от 09.04.2014 № 329.
11. Решения Координационного совета принимаются открытым голосованием и считаются принятыми, если за них подано большинство голосов от общего количества членов Координационного совета. Голосование проводится путем заполнения на заседании Координационного совета листа голосования по форме согласно приложению к Инструкции о порядке создания, деятельности и ликвидации консультативно-совещательных органов при Правительстве Республики Казахстан и рабочих групп (далее – Инструкция), утвержденной постановлением Правительства Республики Казахстан от 16 марта 1999 года № 247. В случае равенства голосов принятым считается решение, за которое проголосовал председатель.
Члены Координационного совета имеют право на особое мнение, которое, в случае его выражения должно быть изложено в письменном виде и приложено к письму-отчету Координационного совета, предусмотренному пунктом 24 Инструкции.
По результатам проведения заседаний Координационного совета и на основании листов голосования в течение трех рабочих дней составляется протокол, подписываемый председателем и секретарем.
При изменении по итогам голосования содержания проекта протокола секретарь Координационного совета направляет лист голосования с уточненной редакцией принятого решения членам Координационного совета для согласования.
Члены Координационного совета после получения листа голосования направляют в течение одного рабочего дня ответ о согласии либо несогласии с обоснованием причин.

Ескерту. 11-тармақ жаңа редакцияда - ҚР Үкіметінің 09.04.2014 N 329 қаулысымен.
12. Дауыс беру парақтарымен қоса, Үйлестіру кеңесінің материалдары мен хаттамалық шешімдерін есепке алуды және сақтауды Үйлестіру кеңесінің жұмыс органы жүзеге асырады.
Ескерту. 12-тармақ жаңа редакцияда - ҚР Үкіметінің 09.04.2014 N 329 қаулысымен.
13. Алынып тасталды - ҚР Үкіметінің 09.04.2014 N 329 қаулысымен.
Қазақстан Республикасы
Үкiметiнiң
2005 жылғы 3 ақпандағы
N 99 қаулысына
қосымша
Қазақстан Республикасы Yкiметiнiң күшi жойылған
кейбiр шешiмдерiнiң тізбесi
1. Қазақстан Республикасы Үкiметiнiң жанындағы "Халық денсаулығы" мемлекеттiк бағдарламасын iске асыру жөнiндегi Үйлестiру кеңесiн құру туралы" Қазақстан Республикасы Үкiметiнiң 1999 жылғы 25 маусымдағы N 853 қаулысы .
2. "Қазақстан Республикасы Үкiметiнiң 1999 жылғы 25 маусымдағы N 853 қаулысына өзгерiстер енгiзу туралы" Қазақстан Республикасы Үкiметiнiң 2000 жылғы 4 ақпандағы N 166 қаулысы .
3. "Қазақстан Республикасы Үкiметiнiң 1999 жылғы 25 маусымдағы N 853 қаулысына өзгерiстер енгiзу туралы" Қазақстан Республикасы Үкiметiнiң 2001 жылғы 12 шiлдедегi N 952 қаулысы .
4. "Қазақстан Республикасы Үкiметiнiң кейбiр шешiмдерiне өзгерiстер мен толықтырулар енгiзу және күшi жойылды деп тану туралы" Қазақстан Республикасы Үкiметiнiң 2002 жылғы 3 сәуірдегi
N 397 қаулысымен бекітілген Қазақстан Республикасы Үкiметiнiң кейбiр шешiмдерiне енгiзiлетiн өзгерiстер мен толықтырулардың 6-тармағы (Қазақстан Республикасының ПҮКЖ-ы, 2002 ж., N 10, 98-құжат).
5. Қазақстан Республикасы Үкiметiнiң жанындағы "Халық денсаулығы" мемлекеттiк бағдарламасын icкe асыру жөнiндегi Үйлестiру кеңесiнiң кейбiр мәселелерi туралы" Қазақстан Республикасы Үкiметiнiң 2003 жылғы 10 қазандағы N 1045 қаулысы (Қазақстан Республикасының ПҮКЖ-ы, 2003 ж., N 41, 434-құжат).
6. "Жұқтырылған қоздырғыш тапшылығы белгiсiнiң және туберкулездiң алдын алу және оларға қарсы күрес жөнiндегi Үйлестiру кеңесi туралы" Қазақстан Республикасы Үкiметiнiң 2004 жылғы 1 қыркүйектегi N 922 қаулысы (Қазақстан Республикасының ПҮКЖ-ы, 2004 ж., N 33, 442-құжат).

Сноска. Пункт 11 в редакции постановления Правительства РК от 09.04.2014 № 329.
12. Учет и хранение материалов и протокольных решений Координационного совета с приложением листов голосования осуществляет рабочий орган Координационного совета.
Сноска. Пункт 12 в редакции постановления Правительства РК от 09.04.2014 № 329.
13. Исключен постановлением Правительства РК от 09.04.2014 № 329.
Приложение
к постановлению Правительства
Республики Казахстан
от 3 февраля 2005 года № 99
Перечень
утративших силу некоторых решений
Правительства Республики Казахстан
1.  Постановление Правительства Республики  Казахстан  от 25  июня 1999 года № 853 "О создании Координационного совета при Правительстве Республики Казахстан по реализации Государственной программы "Здоровье народа".
2. Постановление Правительства Республики Казахстан от 4 февраля 2000 года № 166 "О внесении изменений в постановление Правительства Республики Казахстан от 25 июня 1999 года № 853".
3. Постановление Правительства Республики Казахстан от 12 июля 2001 года № 952 "О внесении изменений в постановление Правительства Республики Казахстан от 25 июня 1999 года № 853".
4. Пункт 6 изменений и дополнений, которые вносятся в некоторые решения Правительства Республики Казахстан, утвержденных постановлением Правительства Республики Казахстан от 3 апреля 2002 года № 397 "О внесении изменений и дополнений и признании утратившими силу некоторых решений Правительства Республик Казахстан" (САПП Республики Казахстан, 2002 г., № 10, ст. 98).
5. Постановление Правительства Республики Казахстан от 10 октября 2003 года № 1045 "О некоторых вопросах Координационного совета при Правительстве Республики Казахстан по реализации Государственной программы "Здоровье народа" (САПП Республики Казахстан, 2003 г., № 41, ст. 434).
6. Постановление Правительства Республики Казахстан от 1 сентября 2004 года № 922 "О Координационном совете по профилактике и борьбе со СПИДом и туберкулезом" (САПП Республики Казахстан, 2004 г.,  № 33, ст. 442).