Қазақстан Республикасы Мәдениет министрлігі Тіл комитетінің мәселелері
Қазақстан Республикасы Үкiметiнiң 2005 жылғы 4 ақпандағы N 103 Қаулысы
Ескерту. Қаулының тақырыбы жаңа редакцияда - ҚР Үкіметінің 04.05.2014 № 441 қаулысымен.
"Қазақстан Республикасының Yкіметi туралы" Қазақстан Республикасының 1995 жылғы 18 желтоқсандағы Конституциялық Заңының 24-бабына сәйкес Қазақстан Республикасының Үкiметi ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. Қазақстан Республикасы Мәдениет министрлігінің Тіл комитеті құрылсын.
Ескерту. 1-тармақ жаңа редакцияда - ҚР Үкіметінің 04.05.2014 № 441 қаулысымен.
2. Алынып тасталды - ҚР Үкіметінің 25.01.2003 N 32 Қаулысымен.
3. Алынып тасталды - ҚР Үкіметінің 2007.11.29 N 1148 (қол қойылған күнінен бастап 30 күнтізбелік күн өткен соң қолданысқа енгізіледі) Қаулысымен.
4. Қазақстан Республикасы Yкiметiнiң кейбiр шешiмдерiне мынадай толықтыру мен өзгерiстер енгiзілсiн:
1) күші жойылды - ҚР Үкіметінің 23.09.2014 № 1003 қаулысымен;
2) Күші жойылды - ҚР Үкіметінің 2008.04.15 N 339 Қаулысымен.
Ескерту. 4-тармаққа өзгеріс енгізілді - ҚР Үкіметінің 2008.04.15 N 339; 23.09.2014 № 1003 қаулысымен.
5. Осы қаулы 2005 жылғы 1 қаңтардан бастап күшіне енеді.
Қазақстан Республикасының
Премьер-Министрі
Қазақстан Республикасы
Үкiметiнiң
2005 жылғы 4 ақпандағы
N 103 қаулысымен
бекітілген
Қазақстан Республикасы Мәдениет және ақпарат
министрлігінің Тіл комитетi туралы ереже
Ескерту. Ереже алынып тасталды - ҚР Үкіметінің 2007.11.29 N 1148 Қаулысымен (қол қойылған күнінен бастап 30 күнтізбелік күн өткен соң қолданысқа енгізіледі).
Қазақстан Республикасы
Үкiметiнiң
2005 жылғы 4 ақпандағы
N 103 қаулысымен
бекітілген
Қазақстан Республикасы Мәдениет және ақпарат
министрлігі Тіл комитетінің құрылымы
Ескерту. Құрылым алынып тасталды - ҚР Үкіметінің 2007.11.29 N 1148 Қаулысымен (қол қойылған күнінен бастап 30 күнтізбелік күн өткен соң қолданысқа енгізіледі).
Қазақстан Республикасы
Үкiметiнiң
2005 жылғы 4 ақпандағы
N 103 қаулысымен
бекітілген
Қазақстан Республикасы Мәдениет және ақпарат министрлігі
Тіл комитетінің қарамағындағы ұйымдардың тізбесі
Ескерту. Тізбе алынып тасталды - ҚР Үкіметінің 25.01.2013 N 32 Қаулысымен.

Вопросы Комитета по языкам Министерства культуры Республики Казахстан
Постановление Правительства Республики Казахстан от 4 февраля 2005 года N 103
Сноска. Заголовок в редакции постановления Правительства РК от 04.05.2014 № 441.
В соответствии со статьей 24 Конституционного закона Республики Казахстан от 18 декабря 1995 года "О Правительстве Республики Казахстан" Правительство Республики Казахстан ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Образовать Комитет по языкам Министерства культуры Республики Казахстан.
Сноска. Пункт 1 в редакции постановления Правительства РК от 04.05.2014 № 441.
2. Исключен постановлением Правительства РК от 25.01.2013 № 32.
3. Исключен постановлением Правительства РК от 29.11.2007 N 1148 (вводится в действие по истечении 30 календарных дней со дня подписания настоящего постановления).
4. Внести в некоторые решения Правительства Республики Казахстан следующие дополнение и изменения:
1) утратил силу постановлением Правительства РК от 23.09.2014 № 1003;
2) утратил силу постановлением Правительства РК от 15.04.2008 N 339.
Сноска. Пункт 4 с изменениями, внесенными постановлениями Правительства РК от 15.04.2008 N 339; от 23.09.2014 № 1003.
5. Настоящее постановление вступает в силу с 1 января 2005 года.
Премьер-Министр
Республики Казахстан
Утверждено
постановлением Правительства
Республики Казахстан
от 4 февраля 2005 года N 103
Положение
о Комитете по языкам Министерства культуры и информации
Республики Казахстан
Сноска. Положение исключено постановлением Правительства РК от 29.11.2007 N 1148 (вводится в действие по истечении 30 календарных дней со дня подписания настоящего постановления).
Утверждена
постановлением Правительства
Республики Казахстан
от 4 февраля 2005 года N 103
Структура
Комитета по языкам Министерства культуры и информации
Республики Казахстан
Сноска. Структура исключена постановлением Правительства РК от 29.11.2007 N 1148 (вводится в действие по истечении 30 календарных дней со дня подписания настоящего постановления).
Утвержден
постановлением Правительства
Республики Казахстан
от 4 февраля 2005 года N 103
Перечень
организаций, находящихся в ведении Комитета по языкам
Министерства культуры и информации Республики Казахстан
Сноска. Перечень исключен постановлением Правительства РК от 25.01.2013 № 32.