Қазақстан Республикасы Әдiлет министрлігінің аумақтық органдары - мемлекеттiк мекемелерiн құру туралы
Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2005 жылғы 8 ақпандағы N 120 Қаулысы
Қазақстан Республикасының Үкiметi  ҚАУЛЫ ЕТЕДI:
1. Осы қаулыға 1-қосымшаға сәйкес Қазақстан Республикасы Әділет министрлігінің аумақтық органдары - мемлекеттiк мекемелерi (бұдан әрi - мемлекеттiк мекемелер) құрылсын.
2. Мемлекеттiк мекемелердi қаржыландыру республикалық бюджетте Қазақстан Республикасы Әділет министрлігіне көзделген қаражат есебiнен және шегiнде жүзеге асырылады деп белгіленсiн.
3. Қазақстан Республикасы Әділет министрлігі заңнамада белгіленген тәртiппен:
1) мемлекеттiк мекемелер қызметкерлерiнiң штат санын Қазақстан Республикасының Үкiметi бекiткен Қазақстан Республикасы Әділет министрлiгi аумақтық органдарының қызметкерлерi штат санының лимитi шегiнде белгілесiн;
2) мемлекеттік мекемелер туралы ережелердi бекiтсiн және олардың әдiлет органдарында тiркелуiн қамтамасыз етсiн;
3) осы қаулыны iске асыру жөнiндегi өзге де шараларды қабылдасын.
4. "Қазақстан Республикасы Әдiлет министрлігінің мәселелерi" туралы Қазақстан Республикасы Үкiметiнiң 2004 жылғы 28 қазандағы N 1120  қаулысына  (Қазақстан Республикасының ПҮКЖ-ы, 2004 ж., N 41, 532-құжат) мынадай толықтырулар мен өзгерiс енгiзілсiн:
1) көрсетiлген қаулымен бекiтілген Қазақстан Республикасы Әділет министрлiгi туралы ережеде:
1-тармақтың үшiншi абзацында "Алматы қалаларында" деген сөздерден кейiн ", аудандарда, қалаларда және қалалардағы аудандарда" деген сөздермен толықтырылсын;
17-тармақта:
үшiншi абзацта "сондай-ақ олардың орынбасарларын," деген сөздерден кейін "аудандық, қалалық және қалалардағы аудандық аумақтық әділет органдарының басшыларын" деген сөздермен толықтырылсын;
мынадай мазмұндағы төртiншi абзацпен толықтырылсын:
"Министрлiктiң құрылымдық бөлiмшелерi мен аумақтық органдары туралы ережелердi бекiтедi;";
2) көрсетiлген қаулымен бекiтiлген Қазақстан Республикасы Әдiлет министрлігінің аумақтық органдары - мемлекеттiк мекемелерiнің тiзбесi осы қаулыға 2-қосымшаға сәйкес редакцияда жазылсын.
5. Осы қаулы қол қойылған күнінен бастап күшiне енедi.
Қазақстан Республикасының
Премьер-Министрi
Қазақстан Республикасы
Үкіметінің
2005 жылғы 8 ақпандағы
N 120 қаулысына
1-қосымша
Қазақстан Республикасы Әділет министрлiгiнiң
құрылатын аумақтық органдары -
мемлекеттiк мекемелерiнiң
тiзбесi
1. Қазақстан Республикасы Әдiлет министрлiгi Ақмола облысының Әдiлет департаментi Ақкөл ауданының Әдiлет басқармасы.
2. Қазақстан Республикасы Әділет министрлігі Ақмола облысының Әдiлет департаментi Аршалы ауданының Әділет басқармасы.

О создании государственных учреждений - территориальных органов Министерства юстиции Республики Казахстан
Постановление Правительства Республики Казахстан от 8 февраля 2005 года N 120.
Правительство Республики Казахстан ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Создать государственные учреждения - территориальные органы Министерства юстиции Республики Казахстан (далее - государственные учреждения) согласно приложению 1 к настоящему постановлению.
2. Установить, что финансирование государственных учреждений осуществляется за счет и в пределах средств, предусмотренных в республиканском бюджете Министерству юстиции Республики Казахстан.
3. Министерству юстиции Республики Казахстан в установленном законодательством порядке:
1) определить штатную численность работников государственных учреждений в пределах лимита штатной численности работников территориальных органов Министерства юстиции Республики Казахстан утвержденного Правительством Республики Казахстан;
2) утвердить положения о государственных учреждениях и обеспечить их регистрацию в органах юстиции;
3) принять иные меры по реализации настоящего постановления.
4. Внести в постановление Правительства Республики Казахстан от 28 октября 2004 года N 1120 "Вопросы Министерства юстиции Республики Казахстан" (САПП Республики Казахстан, 2004 г., N 41, ст. 532) следующие дополнения и изменение:
1) в Положении о Министерстве юстиции Республики Казахстан, утвержденном указанным постановлением:
в абзаце третьем пункта 1 после слова "Алматы" дополнить словами ", районах, городах и районах в городах";
в пункте 17:
в абзаце третьем после слов "а также их заместителей," дополнить словами "руководителей районных, городских, районных в городах территориальных органов юстиции";
дополнить абзацем четвертым следующего содержания:
"утверждает положения о структурных подразделениях и территориальных органах Министерства;";
2) Перечень государственных учреждений - территориальных органов Министерства юстиции Республики Казахстан, утвержденный указанным постановлением, изложить в редакции согласно приложению 2 к настоящему постановлению.
5. Настоящее постановление вступает в силу со дня подписания.
Премьер-Министр
Республики Казахстан
Приложение 1
к постановлению Правительства
Республики Казахстан
от 8 февраля 2005 года N 120
Перечень
создаваемых государственных учреждений - территориальных органов
Министерства юстиции Республики Казахстан
1. Управление юстиции Аккольского района Департамента юстиции Акмолинской области Министерства юстиции Республики Казахстан
2. Управление юстиции Аршалынского района Департамента юстиции Акмолинской области Министерства юстиции Республики Казахстан

3. Қазақстан Республикасы Әдiлет министрлігі Ақмола облысының Әдiлет департаменті Атбасар ауданының Әділет басқармасы.
4. Қазақстан Республикасы Әдiлет министрлiгi Ақмола облысының Әдiлет департаменті Астрахан ауданының Әдiлет басқармасы.
5. Қазақстан Республикасы Әдiлет министрлiгi Ақмола облысының Әдiлет департаментi Бұланды ауданының Әдiлет басқармасы.
6. Қазақстан Республикасы Әдiлет министрлiгi Ақмола облысының Әдiлет департаментi Егіндiкөл ауданының Әдiлет басқармасы.
7. Қазақстан Республикасы Әдiлет министрлiгi Ақмола облысының Әдiлет департаменті Ерейментау ауданының Әдiлет басқармасы.
8. Қазақстан Республикасы Әдiлет министрлiгi Ақмола облысының Әдiлет департаменті Еңбекшiлдер ауданының Әдiлет басқармасы.
9. Қазақстан Республикасы Әділет министрлiгi Ақмола облысының Әдiлет департаменті Есiл ауданының Әділет басқармасы.
10. Қазақстан Республикасы Әдiлет министрлiгi Ақмола облысының Әділет департаменті Жарқайың ауданының Әділет басқармасы.
11. Қазақстан Республикасы Әдiлет министрлiгi Ақмола облысының Әдiлет департаментi Жақсы ауданының Әдiлет басқармасы.
12. Қазақстан Республикасы Әдiлет министрлігі Ақмола облысының Әдiлет департаменті Зерендi ауданының Әділет басқармасы.
13. Қазақстан Республикасы Әдiлет министрлігі Ақмола облысының Әдiлет департаментi Қорғалжын ауданының Әдiлет басқармасы.
14. Қазақстан Республикасы Әдiлет министрлiгi Ақмола облысының Әдiлет департаментi Степногор қаласының Әдiлет басқармасы.
15. Қазақстан Республикасы Әдiлет министрлiгi Ақмола облысының Әдiлет департаментi Сандықтау ауданының Әділет басқармасы.
16. Қазақстан Республикасы Әдiлет министрлігі Ақмола облысының Әдiлет департаменті Целиноград ауданының Әдiлет басқармасы.
17. Қазақстан Республикасы Әділет министрлiгi Ақмола облысының Әдiлет департаменті Шортанды ауданының Әділет басқармасы.
18. Қазақстан Республикасы Әдiлет министрлігі Ақмола облысының Әділет департаментi Щучье ауданының Әділет басқармасы.
19. Қазақстан Республикасы Әдiлет министрлiгi Ақмола облысының Әділет департаментi Көкшетау қаласының Әдiлет басқармасы.
20. Қазақстан Республикасы Әдiлет министрлігі Алматы облысының Әділет департаментi Ақсу ауданының Әділет басқармасы.
21. Қазақстан Республикасы Әділет министрлiгi Алматы облысының Әдiлет департаментi Алакөл ауданының Әділет басқармасы.
22. Қазақстан Республикасы Әдiлет министрлiгi Алматы облысының Әділет департаментi Балқаш ауданының Әдiлет басқармасы.

3. Управление юстиции Атбасарского района Департамента юстиции Акмолинской области Министерства юстиции Республики Казахстан
4. Управление юстиции Астраханского района Департамента юстиции Акмолинской области Министерства юстиции Республики Казахстан
5. Управление юстиции Буландинского района Департамента юстиции Акмолинской области Министерства юстиции Республики Казахстан
6. Управление юстиции Егиндыкольского района Департамента юстиции Акмолинской области Министерства юстиции Республики Казахстан
7. Управление юстиции Ерейментауского района Департамента юстиции Акмолинской области Министерства юстиции Республики Казахстан
8. Управление юстиции Енбекшильдерского района Департамента юстиции Акмолинской области Министерства юстиции Республики Казахстан
9. Управление юстиции Есильского района Департамента юстиции Акмолинской области Министерства юстиции Республики Казахстан
10. Управление юстиции Жаркаинского района Департамента юстиции Акмолинской области Министерства юстиции Республики Казахстан
11. Управление юстиции Жаксынского района Департамента юстиции Акмолинской области Министерства юстиции Республики Казахстан
12. Управление юстиции Зерендинского района Департамента юстиции Акмолинской области Министерства юстиции Республики Казахстан
13. Управление юстиции Коргалжынского района Департамента юстиции Акмолинской области Министерства юстиции Республики Казахстан
14. Управление юстиции города Степногорска Департамента юстиции Акмолинской области Министерства юстиции Республики Казахстан
15. Управление юстиции Сандыктауского района Департамента юстиции Акмолинской области Министерства юстиции Республики Казахстан
16. Управление юстиции Целиноградского района Департамента юстиции Акмолинской области Министерства юстиции Республики Казахстан
17. Управление юстиции Шортандинского района Департамента юстиции Акмолинской области Министерства юстиции Республики Казахстан
18. Управление юстиции Щучинского района Департамента юстиции Акмолинской области Министерства юстиции Республики Казахстан
19. Управление юстиции города Кокшетау Департамента юстиции Акмолинской области Министерства юстиции Республики Казахстан
20. Управление юстиции Аксуского района Департамента юстиции Алматинской области Министерства юстиции Республики Казахстан
21. Управление юстиции Алакольского района Департамента юстиции Алматинской области Министерства юстиции Республики Казахстан
22. Управление юстиции Балхашского района Департамента юстиции Алматинской области Министерства юстиции Республики Казахстан

23. Қазақстан Республикасы Әдiлет министрлігі Алматы облысының Әділет департаментi Жамбыл ауданының Әдiлет басқармасы.
24. Қазақстан Республикасы Әдiлет министрлігі Алматы облысының Әділет департаменті Еңбекшiқазақ ауданының Әдiлет басқармасы.
25. Қазақстан Республикасы Әдiлет министрлiгi Алматы облысының Әділет департаменті Ескелдi ауданының Әділет басқармасы.
26. Қазақстан Республикасы Әдiлет министрлiгi Алматы облысының Әділет департаментi Іле ауданының Әдiлет басқармасы.
27. Қазақстан Республикасы Әдiлет министрлiгi Алматы облысының Әділет департаменті Қарасай ауданының Әдiлет басқармасы.
28. Қазақстан Республикасы Әдiлет министрлiгі Алматы облысының Әділет департаментi Қаратал ауданының Әділет басқармасы.
29. Қазақстан Республикасы Әділет министрлігі Алматы облысының Әділет департаменті Кербұлақ ауданының Әдiлет басқармасы.
30. Қазақстан Республикасы Әділет министрлiгi Алматы облысының Әділет департаменті Көксу ауданының Әдiлет басқармасы.
31. Қазақстан Республикасы Әдiлет министрлігі Алматы облысының Әділет департаментi Райымбек ауданының Әдiлет басқармасы.
32. Қазақстан Республикасы Әдiлет министрлігі Алматы облысының Әділет департаменті Панфилов ауданының Әдiлет басқармасы.
33. Қазақстан Республикасы Әдiлет министрлігі Алматы облысының Әділет департаментi Сарқант ауданының Әдiлет басқармасы.
34. Қазақстан Республикасы Әдiлет министрлігі Алматы облысының Әділет департаментi Талғар ауданының Әділет басқармасы.
35. Қазақстан Республикасы Әдiлет министрлігі Алматы облысының Әділет департаментi Ұйғыр ауданының Әділет басқармасы.
36. Қазақстан Республикасы Әділет министрлігі Алматы облысының Әділет департаменті Қапшағай қаласының Әділет басқармасы.
37. Қазақстан Республикасы Әдiлет министрлігі Алматы облысының Әділет департаментi Текелi қаласының Әдiлет басқармасы.
38. Қазақстан Республикасы Әділет министрлiгi Алматы облысының Әділет департаменті Талдықорған қаласының Әдiлет басқармасы.
39. Қазақстан Республикасы Әдiлет министрлігі Ақтөбе облысының Әдiлет департаментi Әйтеке би ауданының Әдiлет басқармасы.
40. Қазақстан Республикасы Әдiлет министрлiгi Ақтөбе облысының Әдiлет департаментi Алға ауданының Әдiлет басқармасы.
41. Қазақстан Республикасы Әдiлет министрлігі Ақтөбе облысының Әдiлет департаментi Байғанин ауданының Әдiлет басқармасы.
42. Қазақстан Республикасы Әдiлет министрлігі Ақтөбе облысының Әдiлет департаментi Ырғыз ауданының Әдiлет басқармасы.
43. Қазақстан Республикасы Әдiлет министрлігі Ақтөбе облысының Әдiлет департаменті Қарғалы ауданының Әдiлет басқармасы.

23. Управление юстиции Жамбылского района Департамента юстиции Алматинской области Министерства юстиции Республики Казахстан
24. Управление юстиции Енбикшиказахского района Департамента юстиции Алматинской области Министерства юстиции Республики Казахстан
25. Управление юстиции Ескельдинского района Департамента юстиции Алматинской области Министерства юстиции Республики Казахстан
26. Управление юстиции Илийского района Департамента юстиции Алматинской области Министерства юстиции Республики Казахстан
27. Управление юстиции Карасайского района Департамента юстиции Алматинской области Министерства юстиции Республики Казахстан
28. Управление юстиции Каратальского района Департамента юстиции Алматинской области Министерства юстиции Республики Казахстан
29. Управление юстиции Кербулакского района Департамента юстиции Алматинской области Министерства юстиции Республики Казахстан
30. Управление юстиции Коксуского района Департамента юстиции Алматинской области Министерства юстиции Республики Казахстан
31. Управление юстиции Райымбекского района Департамента юстиции Алматинской области Министерства юстиции Республики Казахстан
32. Управление юстиции Панфиловского района Департамента юстиции Алматинской области Министерства юстиции Республики Казахстан
33. Управление юстиции Саркандского района Департамента юстиции Алматинской области Министерства юстиции Республики Казахстан
34. Управление юстиции Талгарского района Департамента юстиции Алматинской области Министерства юстиции Республики Казахстан
35. Управление юстиции Уйгурского района Департамента юстиции Алматинской области Министерства юстиции Республики Казахстан
36. Управление юстиции города Капшагая Департамента юстиции Алматинской области Министерства юстиции Республики Казахстан
37. Управление юстиции города Текели Департамента юстиции Алматинской области Министерства юстиции Республики Казахстан
38. Управление юстиции города Талдыкоргана Департамента юстиции Алматинской области Министерства юстиции Республики Казахстан
39. Управление юстиции Айтекебийского района Департамента юстиции Актюбинской области Министерства юстиции Республики Казахстан
40. Управление юстиции Алгинского района Департамента юстиции Актюбинской области Министерства юстиции Республики Казахстан
41. Управление юстиции Байганинского района Департамента юстиции Актюбинской области Министерства юстиции Республики Казахстан
42. Управление юстиции Иргизского района Департамента юстиции Актюбинской области Министерства юстиции Республики Казахстан
43. Управление юстиции Каргалинского района Департамента юстиции Актюбинской области Министерства юстиции Республики Казахстан

44. Қазақстан Республикасы Әдiлет министрлiгi Ақтөбе облысының Әдiлет департаментi Қобда ауданының Әдiлет басқармасы.
45. Қазақстан Республикасы Әдiлет министрлігі Ақтөбе облысының Әдiлет департаментi Мартөк ауданының Әдiлет басқармасы.
46. Қазақстан Республикасы Әдiлет министрлiгi Ақтөбе облысының Әдiлет департаментi Мұғалжар ауданының Әдiлет басқармасы.
47. Қазақстан Республикасы Әдiлет министрлігі Ақтөбе облысының Әдiлет департаментi Темiр ауданының Әдiлет басқармасы.
48. Қазақстан Республикасы Әдiлет министрлiгi Ақтөбе облысының Әдiлет департаментi Ойыл ауданының Әдiлет басқармасы.
49. Қазақстан Республикасы Әдiлет министрлiгi Ақтөбе облысының Әдiлет департаментi Хромтау ауданының Әдiлет басқармасы.
50. Қазақстан Республикасы Әдiлет министрлiгi Ақтөбе облысының Әдiлет департаментi Шалқар ауданының Әдiлет басқармасы.
51. Қазақстан Республикасы Әдiлет министрлiгi Ақтөбе облысының Әдiлет департаментi Ақтөбе қаласының Әдiлет басқармасы.
52. Қазақстан Республикасы Әдiлет министрлiгi Атырау облысының Әдiлет департаментi Жылыой ауданының Әдiлет басқармасы.
53. Қазақстан Республикасы Әдiлет министрлігі Атырау облысының Әдiлет департаментi Махамбет ауданының Әдiлет басқармасы.
54. Қазақстан Республикасы Әдiлет министрлігі Атырау облысының Әдiлет департаментi Исатай ауданының Әдiлет басқармасы.
55. Қазақстан Республикасы Әдiлет министрлігі Атырау облысының Әдiлет департаментi Қызылқоға ауданының Әдiлет басқармасы.
56. Қазақстан Республикасы Әдiлет министрлігі Атырау облысының Әдiлет департаментi Индер ауданының Әдiлет басқармасы.
57. Қазақстан Республикасы Әдiлет министрлігі Атырау облысының Әдiлет департаментi Мақат ауданының Әдiлет басқармасы.
58. Қазақстан Республикасы Әдiлет министрлігі Атырау облысының Әдiлет департаментi Құрманғазы ауданының Әдiлет басқармасы.
59. Қазақстан Республикасы Әдiлет министрлiгi Атырау облысының Әдiлет департаментi Атырау қаласының Әдiлет басқармасы.
60. Қазақстан Республикасы Әдiлет министрлігі Шығыс Қазақстан облысының Әдiлет департаментi Абай ауданының Әдiлет басқармасы.
61. Қазақстан Республикасы Әдiлет министрлігі Шығыс Қазақстан облысының Әдiлет департаментi Аягөз ауданының Әдiлет басқармасы.
62. Қазақстан Республикасы Әдiлет министрлiгi Шығыс Қазақстан облысының Әдiлет департаментi Бесқарағай ауданының Әдiлет басқармасы.
63. Қазақстан Республикасы Әдiлет министрлігі Шығыс Қазақстан облысының Әдiлет департаментi Бородулиха ауданының Әдiлет басқармасы.

44. Управление юстиции Хобдинского района Департамента юстиции Актюбинской области Министерства юстиции Республики Казахстан
45. Управление юстиции Мартукского района Департамента юстиции Актюбинской области Министерства юстиции Республики Казахстан
46. Управление юстиции Мугалжарского района Департамента юстиции Актюбинской области Министерства юстиции Республики Казахстан
47. Управление юстиции Темирского района Департамента юстиции Актюбинской области Министерства юстиции Республики Казахстан
48. Управление юстиции Уилского района Департамента юстиции Актюбинской области Министерства юстиции Республики Казахстан
49. Управление юстиции Хромтауского района Департамента юстиции Актюбинской области Министерства юстиции Республики Казахстан
50. Управление юстиции Шалкарского района Департамента юстиции Актюбинской области Министерства юстиции Республики Казахстан
51. Управление юстиции города Актобе Департамента юстиции Актюбинской области Министерства юстиции Республики Казахстан
52. Управление юстиции Жылыойского района Департамента юстиции Атырауской области Министерства юстиции Республики Казахстан
53. Управление юстиции Махамбетского района Департамента юстиции Атырауской области Министерства юстиции Республики Казахстан
54. Управление юстиции Исатайского района Департамента юстиции Атырауской области Министерства юстиции Республики Казахстан
55. Управление юстиции Кзылкогинского района Департамента юстиции Атырауской области Министерства юстиции Республики Казахстан
56. Управление юстиции Индерского района Департамента юстиции Атырауской области Министерства юстиции Республики Казахстан
57. Управление юстиции Макатского района Департамента юстиции Атырауской области Министерства юстиции Республики Казахстан
58. Управление юстиции Курмангазинского района Департамента юстиции Атырауской области Министерства юстиции Республики Казахстан
59. Управление юстиции города Атырау Департамента юстиции Атырауской области Министерства юстиции Республики Казахстан
60. Управление юстиции Абайского района Департамента юстиции Восточно-Казахстанской области Министерства юстиции Республики Казахстан
61. Управление юстиции Аягозского района Департамента юстиции Восточно-Казахстанской области Министерства юстиции Республики Казахстан
62. Управление юстиции Бескарагайского района Департамента юстиции Восточно- Казахстанской области Министерства юстиции Республики Казахстан
63. Управление юстиции Бородулихинского района Департамента юстиции Восточно- Казахстанской области Министерства юстиции Республики Казахстан

64. Қазақстан Республикасы Әдiлет министрлiгi Шығыс Қазақстан облысының Әдiлет департаменті Глубокое ауданының Әдiлет басқармасы.
65. Қазақстан Республикасы Әдiлет министрлiгi Шығыс Қазақстан облысының Әдiлет департаментi Жарма ауданының Әдiлет басқармасы.
66. Қазақстан Республикасы Әдiлет министрлiгi Шығыс Қазақстан облысының Әдiлет департаментi Зайсан ауданының Әдiлет басқармасы.
67. Қазақстан Республикасы Әдiлет министрлігі Шығыс Қазақстан облысының Әдiлет департаменті Зырян ауданының Әдiлет басқармасы.
68. Қазақстан Республикасы Әдiлет министрлiгi Шығыс Қазақстан облысының Әдiлет департаментi Катон-Қарағай ауданының Әдiлет басқармасы.
69. Қазақстан Республикасы Әдiлет министрлiгi Шығыс Қазақстан облысының Әдiлет департаментi Күршім ауданының Әдiлет басқармасы.
70. Қазақстан Республикасы Әдiлет министрлiгi Шығыс Қазақстан облысының Әдiлет департаментi Көкпектi ауданының Әдiлет басқармасы.
71. Қазақстан Республикасы Әдiлет министрлiгi Шығыс Қазақстан облысының Әдiлет департаментi Курчатов қаласының Әдiлет басқармасы.
72. Қазақстан Республикасы Әдiлет министрлiгi Шығыс Қазақстан облысының Әдiлет департаментi Риддер қаласының Әдiлет басқармасы.
73. Қазақстан Республикасы Әдiлет министрлiгi Шығыс Қазақстан облысының Әдiлет департаментi Семей қаласының Әдiлет басқармасы.
74. Қазақстан Республикасы Әдiлет министрлiгi Шығыс Қазақстан облысының Әдiлет департаментi Тарбағатай ауданының Әдiлет басқармасы.
75. Қазақстан Республикасы Әдiлет министрлiгi Шығыс Қазақстан облысының Әдiлет департаментi Ұлан ауданының Әдiлет басқармасы.
76. Қазақстан Республикасы Әдiлет министрлiгi Шығыс Қазақстан облысының Әдiлет департаментi Yржар ауданының Әдiлет басқармасы.
77. Қазақстан Республикасы Әдiлет министрлігі Шығыс Қазақстан облысының Әдiлет департаментi Шемонайха ауданының Әдiлет басқармасы.
78. Қазақстан Республикасы Әдiлет министрлiгi Шығыс Қазақстан облысының Әдiлет департаментi Өскемен қаласының Әдiлет басқармасы.
79. Қазақстан Республикасы Әдiлет министрлігі Жамбыл облысының Әдiлет департаментi Байзақ ауданының Әдiлет басқармасы.
80. Қазақстан Республикасы Әдiлет министрлігі Жамбыл облысының Әдiлет департаментi Жамбыл ауданының Әдiлет басқармасы.
81. Қазақстан Республикасы Әдiлет министрлігі Жамбыл облысының Әдiлет департаментi Жуалы ауданының Әдiлет басқармасы.
82. Қазақстан Республикасы Әдiлет министрлігі Жамбыл облысының Әдiлет департаментi Қордай ауданының Әділет басқармасы.

64. Управление юстиции Глубоковского района Департамента юстиции Восточно- Казахстанской области Министерства юстиции Республики Казахстан
65. Управление юстиции Жарминского района Департамента юстиции Восточно- Казахстанской области Министерства юстиции Республики Казахстан
66. Управление юстиции Зайсанского района Департамента юстиции Восточно- Казахстанской области Министерства юстиции Республики Казахстан
67. Управление юстиции Зыряновского района Департамента юстиции Восточно- Казахстанской области Министерства юстиции Республики Казахстан
68. Управление юстиции Катон-Карагайского района Департамента юстиции Восточно- Казахстанской области Министерства юстиции Республики Казахстан
69. Управление юстиции Курчумского района Департамента юстиции Восточно- Казахстанской области Министерства юстиции Республики Казахстан
70. Управление юстиции Кокпектинского района Департамента юстиции Восточно- Казахстанской области Министерства юстиции Республики Казахстан
71. Управление юстиции города Курчатова Департамента юстиции Восточно-Казахстанской области Министерства юстиции Республики Казахстан
72. Управление юстиции города Риддера Департамента юстиции Восточно-Казахстанской области Министерства юстиции Республики Казахстан
73. Управление юстиции города Семипалатинска Департамента юстиции Восточно- Казахстанской области Министерства юстиции Республики Казахстан
74. Управление юстиции Тарбагатайского района Департамента юстиции Восточно- Казахстанской области Министерства юстиции Республики Казахстан
75. Управление юстиции Уланского района Департамента юстиции Восточно-Казахстанской области Министерства юстиции Республики Казахстан
76. Управление юстиции Урджарского района Департамента юстиции Восточно- Казахстанской области Министерства юстиции Республики Казахстан
77. Управление юстиции Шемонаихинского района Департамента юстиции Восточно- Казахстанской области Министерства юстиции Республики Казахстан
78. Управление юстиции города Усть-Каменогорска Департамента юстиции Восточно- Казахстанской области Министерства юстиции Республики Казахстан
79. Управление юстиции Байзакского района Департамента юстиции Жамбылской области Министерства юстиции Республики Казахстан
80. Управление юстиции Жамбылского района Департамента юстиции Жамбылской области Министерства юстиции Республики Казахстан
81. Управление юстиции Жуалынского района Департамента юстиции Жамбылской области Министерства юстиции Республики Казахстан
82. Управление юстиции Кордайского района Департамента юстиции Жамбылской области Министерства юстиции Республики Казахстан

83. Қазақстан Республикасы Әдiлет министрлiгi Жамбыл облысының Әдiлет департаментi Тұрар Рысқұлов ауданының Әдiлет басқармасы.
84. Қазақстан Республикасы Әдiлет министрлiгi Жамбыл облысының Әдiлет департаментi Мерке ауданының Әдiлет басқармасы.
85. Қазақстан Республикасы Әдiлет министрлігі Жамбыл облысының Әдiлет департаментi Мойынқұм ауданының Әдiлет басқармасы.
86. Қазақстан Республикасы Әдiлет министрлiгi Жамбыл облысының Әдiлет департаментi Сарысу ауданының Әдiлет басқармасы.
87. Қазақстан Республикасы Әдiлет министрлігі Жамбыл облысының Әдiлет департаментi Талас ауданының Әдiлет басқармасы.
88. Қазақстан Республикасы Әділет министрлiгі Жамбыл облысының Әдiлет департаментi Шу ауданының Әдiлет басқармасы.
89. Қазақстан Республикасы Әдiлет министрлігі Жамбыл облысының Әдiлет департаментi Тараз қаласының Әдiлет басқармасы.
90. Қазақстан Республикасы Әдiлет министрлігі Батыс Қазақстан облысының Әдiлет департаментi Ақжайық ауданының Әдiлет басқармасы.
91. Қазақстан Республикасы Әдiлет министрлігі Батыс Қазақстан облысының Әдiлет департаментi Бөрлi ауданының Әдiлет басқармасы.
92. Қазақстан Республикасы Әдiлет министрлігі Батыс Қазақстан облысының Әдiлет департаментi Сырым ауданының Әдiлет басқармасы.
93. Қазақстан Республикасы Әдiлет министрлiгi Батыс Қазақстан облысының Әдiлет департаментi Жаңғалы ауданының Әдiлет басқармасы.
94. Қазақстан Республикасы Әдiлет министрлігі Батыс Қазақстан облысының Әділет департаменті Жәнібек ауданының Әдiлет басқармасы.
95. Қазақстан Республикасы Әдiлет министрлiгi Батыс Қазақстан облысының Әдiлет департаменті Зеленов ауданының Әділет басқармасы.
96. Қазақстан Республикасы Әдiлет министрлiгi Батыс Қазақстан облысының Әдiлет департаментi Казталовка ауданының Әдiлет басқармасы.
97. Қазақстан Республикасы Әділет министрлігі Батыс Қазақстан облысының Әдiлет департаментi Тасқала ауданының Әдiлет басқармасы.
98. Қазақстан Республикасы Әділет министрлiгі Батыс Қазақстан облысының Әдiлет департаментi Бөкей ордасы ауданының Әдiлет басқармасы.
99. Қазақстан Республикасы Әдiлет министрлiгi Батыс Қазақстан облысының Әдiлет департаментi Теректi ауданының Әдiлет басқармасы.
100. Қазақстан Республикасы Әдiлет министрлігі Батыс Қазақстан облысының Әділет департаменті Қаратөбе ауданының Әдiлет басқармасы.
101. Қазақстан Республикасы Әділет министрлiгi Батыс Қазақстан облысының Әдiлет департаментi Шыңғырлау ауданының Әдiлет басқармасы.
102. Қазақстан Республикасы Әдiлет министрлігі Батыс Қазақстан облысының Әділет департаменті Орал қаласының Әдiлет басқармасы.

83. Управление юстиции района Турара Рыскулова Департамента юстиции Жамбылской области Министерства юстиции Республики Казахстан
84. Управление юстиции Меркенского района Департамента юстиции Жамбылской области Министерства юстиции Республики Казахстан
85. Управление юстиции Мойынкумского района Департамента юстиции Жамбылской области Министерства юстиции Республики Казахстан
86. Управление юстиции Сарысуского района Департамента юстиции Жамбылской области Министерства юстиции Республики Казахстан
87. Управление юстиции Таласского района Департамента юстиции Жамбылской области Министерства юстиции Республики Казахстан
88. Управление юстиции Шуского района Департамента юстиции Жамбылской области Министерства юстиции Республики Казахстан
89. Управление юстиции города Тараза Департамента юстиции Жамбылской области Министерства юстиции Республики Казахстан
90. Управление юстиции Акжаикского района Департамента юстиции Западно-Казахстанской области Министерства юстиции Республики Казахстан
91. Управление юстиции Бурлинского района Департамента юстиции Западно-Казахстанской области Министерства юстиции Республики Казахстан
92. Управление юстиции Сырымского района Департамента юстиции Западно-Казахстанской области Министерства юстиции Республики Казахстан
93. Управление юстиции Жангалинского района Департамента юстиции Западно- Казахстанской области Министерства юстиции Республики Казахстан
94. Управление юстиции Жанибекского района Департамента юстиции Западно- Казахстанской области Министерства юстиции Республики Казахстан
95. Управление юстиции Зеленовского района Департамента юстиции Западно- Казахстанской области Министерства юстиции Республики Казахстан
96. Управление юстиции Казталовского района Департамента юстиции Западно- Казахстанской области Министерства юстиции Республики Казахстан
97. Управление юстиции Таскалинского района Департамента юстиции Западно- Казахстанской области Министерства юстиции Республики Казахстан
98. Управление юстиции Бокейординского района Департамента юстиции Западно- Казахстанской области Министерства юстиции Республики Казахстан
99. Управление юстиции Теректинского района Департамента юстиции Западно- Казахстанской области Министерства юстиции Республики Казахстан
100. Управление юстиции Каратобинского района Департамента юстиции Западно- Казахстанской области Министерства юстиции Республики Казахстан
101. Управление юстиции Чингирлауского района Департамента юстиции Западно- Казахстанской области Министерства юстиции Республики Казахстан
102. Управление юстиции города Уральска Департамента юстиции Западно-Казахстанской области Министерства юстиции Республики Казахстан

103. Қазақстан Республикасы Әдiлет министрлiгi Қарағанды облысының Әдiлет департаментi Саран қаласының Әдiлет басқармасы.
104. Қазақстан Республикасы Әдiлет министрлігі Қарағанды облысының Әдiлет департаментi Теміртау қаласының Әдiлет басқармасы.
105. Қазақстан Республикасы Әдiлет министрлiгi Қарағанды облысының Әділет департаменті Шахтинск қаласының Әдiлет басқармасы.
106. Қазақстан Республикасы Әдiлет министрлiгi Қарағанды облысының Әдiлет департаментi Абай ауданының Әдiлет басқармасы.
107. Қазақстан Республикасы Әдiлет министрлiгi Қарағанды облысының Әдiлет департаменті Бұқар жырау ауданының Әдiлет басқармасы.
108. Қазақстан Республикасы Әдiлет министрлiгi Қарағанды облысының Әдiлет департаменті Қарқаралы ауданының Әдiлет басқармасы.
109. Қазақстан Республикасы Әдiлет министрлігі Қарағанды облысының Әдiлет департаменті Нұра ауданының Әдiлет басқармасы.
110. Қазақстан Республикасы Әдiлет министрлiгi Қарағанды облысының Әдiлет департаментi Осакаров ауданының Әдiлет басқармасы.
111. Қазақстан Республикасы Әдiлет министрлiгi Қарағанды облысының Әдiлет департаменті Балқаш қаласының Әдiлет басқармасы.
112. Қазақстан. Республикасы Әдiлет министрлiгi Қарағанды облысының Әдiлет департаментi Ақтоғай ауданының Әділет басқармасы.
113. Қазақстан Республикасы Әдiлет министрлiгi Қарағанды облысының облысының Әділет департаментi Жаңаарқа ауданының Әдiлет басқармасы.
114. Қазақстан Республикасы Әдiлет министрлігі Қарағанды облысының Әдiлет департаменті Ұлытау ауданының Әдiлет басқармасы.
115. Қазақстан Республикасы Әдiлет министрлiгi Қарағанды облысының Әдiлет департаменті Шет ауданының Әдiлет басқармасы.
116. Қазақстан Республикасы Әдiлет министрлiгi Қарағанды облысының Әдiлет департаменті Жезқазған қаласының Әдiлет басқармасы.
117. Қазақстан Республикасы Әдiлет министрлігі Қарағанды облысының Әдiлет департаментi Сәтбаев қаласының Әдiлет басқармасы.
118. Қазақстан Республикасы Әдiлет министрлігі Қарағанды облысының Әдiлет департаментi Қаражал қаласының Әділет басқармасы.
119. Қазақстан Республикасы Әдiлет министрлiгi Қарағанды облысының Әдiлет департаменті Қарағанды қаласының Әдiлет басқармасы.
120. Қазақстан Республикасы Әдiлет министрлiгi Қостанай облысының Әдiлет департаменті Алтынсарин ауданының Әдiлет басқармасы.
121. Қазақстан Республикасы Әділет министрлігі Қостанай облысының Әділет департаментi Амангелдi ауданының Әдiлет басқармасы.
122. Қазақстан Республикасы Әдiлет министрлiгi Қостанай облысының Әдiлет департаментi Әулиекөл ауданының Әдiлет басқармасы.

103. Управление юстиции города Сарани Департамента юстиции Карагандинской области Министерства юстиции Республики Казахстан
104. Управление юстиции города Темиртау Департамента юстиции Карагандинской области Министерства юстиции Республики Казахстан
105. Управление юстиции города Шахтинска Департамента юстиции Карагандинской области Министерства юстиции Республики Казахстан
106. Управление юстиции Абайского района Департамента юстиции Карагандинской области Министерства юстиции Республики Казахстан
107. Управление юстиции Бухаржырауского района Департамента юстиции Карагандинской области Министерства юстиции Республики Казахстан
108. Управление юстиции Каркаралинского района Департамента юстиции Карагандинской области Министерства юстиции Республики Казахстан
109. Управление юстиции Нуринского района Департамента юстиции Карагандинской области Министерства юстиции Республики Казахстан
110. Управление юстиции Осакаровского района Департамента юстиции Карагандинской области Министерства юстиции Республики Казахстан
111. Управление юстиции города Балхаша Департамента юстиции Карагандинской области Министерства юстиции Республики Казахстан
112. Управление юстиции Актогайского района Департамента юстиции Карагандинской области Министерства юстиции Республики Казахстан
113. Управление юстиции Жанааркинского района Департамента юстиции Карагандинской области Министерства юстиции Республики Казахстан
114. Управление юстиции Улытауского района Департамента юстиции Карагандинской области Министерства юстиции Республики Казахстан
115. Управление юстиции Шетского района Департамента юстиции Карагандинской области Министерства юстиции Республики Казахстан
116. Управление юстиции города Жезказгана Департамента юстиции Карагандинской области Министерства юстиции Республики Казахстан
117. Управление юстиции города Сатпаева Департамента юстиции Карагандинской области Министерства юстиции Республики Казахстан
118. Управление юстиции города Каражала Департамента юстиции Карагандинской области Министерства юстиции Республики Казахстан
119. Управление юстиции города Караганды Департамента юстиции Карагандинской области Министерства юстиции Республики Казахстан
120. Управление юстиции Алтынсаринского района Департамента юстиции Костанайской области Министерства юстиции Республики Казахстан
121. Управление юстиции Амангельдинского района Департамента юстиции Костанайской области Министерства юстиции Республики Казахстан
122. Управление юстиции Аулиекольского района Департамента юстиции Костанайской области Министерства юстиции Республики Казахстан

123. Қазақстан Республикасы Әдiлет министрлiгi Қостанай облысының Әдiлет департаменті Денисов ауданының Әділет басқармасы.
124. Қазақстан Республикасы Әдiлет министрлiгi Қостанай облысының Әдiлет департаменті Жангелдин ауданының Әдiлет басқармасы.
125. Қазақстан Республикасы Әдiлет министрлігі Қостанай облысының Әдiлет департаментi Жітіқара ауданының Әдiлет басқармасы.
126. Қазақстан Республикасы Әдiлет министрлігі Қостанай облысының Әдiлет департаментi Қамысты ауданының Әдiлет басқармасы.
127. Қазақстан Республикасы Әдiлет министрлігі Қостанай облысының Әдiлет департаментi Қарабалық ауданының Әдiлет басқармасы.
128. Қазақстан Республикасы Әдiлет министрлігі Қостанай облысының Әдiлет департаментi Қарасу ауданының Әділет басқармасы.
129. Қазақстан Республикасы Әдiлет министрлiгi Қостанай облысының Әдiлет департаментi Қостанай ауданының Әдiлет басқармасы.
130. Қазақстан Республикасы Әдiлет министрлігі Қостанай облысының Әдiлет департаментi Меңдiқара ауданының Әдiлет басқармасы.
131. Қазақстан Республикасы Әдiлет министрлігі Қостанай облысының Әдiлет департаментi Наурызым ауданының Әдiлет басқармасы.
132. Қазақстан Республикасы Әдiлет министрлігі Қостанай облысының Әділет департаменті Сарыкөл ауданының Әдiлет басқармасы.
133. Қазақстан Республикасы Әдiлет министрлігі Қостанай облысының Әділет департаментi Таран ауданының Әдiлет басқармасы.
134. Қазақстан Республикасы Әдiлет министрлігі Қостанай облысының Әділет департаментi Ұзынкөл ауданының Әдiлет басқармасы.
135. Қазақстан Республикасы Әдiлет министрлігі Қостанай облысының Әділет департаментi Федоров ауданының Әдiлет басқармасы.
136. Қазақстан Республикасы Әдiлет министрлігі Қостанай облысының Әділет департаменті Арқалық қаласының Әдiлет басқармасы.
137. Қазақстан Республикасы Әдiлет министрлігі Қостанай облысының Әділет департаменті Лисаков қаласының Әдiлет басқармасы.
138. Қазақстан Республикасы Әдiлет министрлiгі Қостанай облысының Әдiлет департаментi Рудный қаласының Әдiлет басқармасы.
139. Қазақстан Республикасы Әдiлет министрлігі Қостанай облысының Әдiлет департаментi Қостанай қаласының Әділет басқармасы.
140. Қазақстан Республикасы Әдiлет министрлiгi Қызылорда облысының Әдiлет департаментi Арал ауданының Әділет басқармасы.
141. Қазақстан Республикасы Әдiлет министрлiгi Қызылорда облысының Әдiлет департаментi Қазалы ауданының Әдiлет басқармасы.
142. Қазақстан Республикасы Әдiлет министрлiгі Қызылорда облысының Әдiлет департаментi Қармақшы ауданының Әдiлет басқармасы.

123. Управление юстиции Денисовского района Департамента юстиции Костанайской области Министерства юстиции Республики Казахстан
124. Управление юстиции Жангильдинского района Департамента юстиции Костанайской области Министерства юстиции Республики Казахстан
125. Управление юстиции Житикаринского района Департамента юстиции Костанайской области Министерства юстиции Республики Казахстан
126. Управление юстиции Камыстинского района Департамента юстиции Костанайской области Министерства юстиции Республики Казахстан
127. Управление юстиции Карабалыкского района Департамента юстиции Костанайской области Министерства юстиции Республики Казахстан
128. Управление юстиции Карасуского района Департамента юстиции Костанайской области Министерства юстиции Республики Казахстан
129. Управление юстиции Костанайского района Департамента юстиции Костанайской области Министерства юстиции Республики Казахстан
130. Управление юстиции Мендыгаринского района Департамента юстиции Костанайской области Министерства юстиции Республики Казахстан
131. Управление юстиции Наурзумского района Департамента юстиции Костанайской области Министерства юстиции Республики Казахстан
132. Управление юстиции Сарыкольского района Департамента юстиции Костанайской области Министерства юстиции Республики Казахстан
133. Управление юстиции Тарановского района Департамента юстиции Костанайской области Министерства юстиции Республики Казахстан
134. Управление юстиции Узункольского района Департамента юстиции Костанайской области Министерства юстиции Республики Казахстан
135. Управление юстиции Федоровского района Департамента юстиции Костанайской области Министерства юстиции Республики Казахстан
136. Управление юстиции города Аркалыка Департамента юстиции Костанайской области Министерства юстиции Республики Казахстан
137. Управление юстиции города Лисаковска Департамента юстиции Костанайской области Министерства юстиции Республики Казахстан
138. Управление юстиции города Рудного Департамента юстиции Костанайской области Министерства юстиции Республики Казахстан
139. Управление юстиции города Костаная Департамента юстиции Костанайской области Министерства юстиции Республики Казахстан
140. Управление юстиции Аральского района Департамента юстиции Кызылординской области Министерства юстиции Республики Казахстан
141. Управление юстиции Казалинского района Департамента юстиции Кызылординской области Министерства юстиции Республики Казахстан
142. Управление юстиции Кармакшинского района Департамента юстиции Кызылординской области Министерства юстиции Республики Казахстан

143. Қазақстан Республикасы Әдiлет министрлігі Қызылорда облысының Әдiлет департаментi Жалағаш ауданының Әдiлет басқармасы.
144. Қазақстан Республикасы Әдiлет министрлiгi Қызылорда облысының Әдiлет департаменті Сырдария ауданының Әдiлет басқармасы.
145. Қазақстан Республикасы Әдiлет министрлiгi Қызылорда облысының Әдiлет департаментi Шиелi ауданының Әдiлет басқармасы.
146. Қазақстан Республикасы Әдiлет министрлiгi Қызылорда облысының Әділет департаменті Жаңақорған ауданының Әділет басқармасы.
147. Қазақстан Республикасы Әдiлет министрлiгi Қызылорда облысының Әдiлет департаментi Байқоңыр қаласының Әдiлет басқармасы.
148. Қазақстан Республикасы Әдiлет министрлiгi Қызылорда облысының Әдiлет департаментi Қызылорда қаласының Әдiлет басқармасы.
149. Қазақстан Республикасы Әдiлет министрлігі Маңғыстау облысының Әдiлет департаменті Жаңаөзен қаласының Әдiлет басқармасы.
150. Қазақстан Республикасы Әдiлет министрлігі Маңғыстау облысының Әдiлет департаментi Бейнеу ауданының Әдiлет басқармасы.
151. Қазақстан Республикасы Әдiлет министрлiгi Маңғыстау облысының Әдiлет департаментi Түпқараған ауданының Әдiлет басқармасы.
152. Қазақстан Республикасы Әдiлет министрлігі Маңғыстау облысының Әдiлет департаментi Қарақия ауданының Әдiлет басқармасы.
153. Қазақстан Республикасы Әдiлет министрлiгi Маңғыстау облысының Әдiлет департаменті Маңғыстау ауданының Әдiлет басқармасы.
154. Қазақстан Республикасы Әдiлет министрлігі Маңғыстау облысының Әдiлет департаментi Ақтау қаласының Әдiлет басқармасы.
155. Қазақстан Республикасы Әдiлет министрлiгi Павлодар облысының Әдiлет департаментi Ақсу қаласының Әдiлет басқармасы.
156. Қазақстан Республикасы Әдiлет министрлiгi Павлодар облысының Әдiлет департаментi Ақтоғай ауданының Әдiлет басқармасы.
157. Қазақстан Республикасы Әдiлет министрлiгi Павлодар облысының Әдiлет департаментi Баянауыл ауданының Әдiлет басқармасы.
158. Қазақстан Республикасы Әдiлет министрлігі Павлодар облысының Әдiлет департаменті Железин ауданының Әдiлет басқармасы.
159. Қазақстан Республикасы Әдiлет министрлiгi Павлодар облысының Әдiлет департаментi Ертiс ауданының Әдiлет басқармасы.
160. Қазақстан Республикасы Әдiлет министрлігі Павлодар облысының Әдiлет департаментi Қашыр ауданының Әдiлет басқармасы.
161. Қазақстан Республикасы Әдiлет министрлігі Павлодар облысының Әдiлет департаменті Лебяжi ауданының Әдiлет басқармасы.
162. Қазақстан Республикасы Әдiлет министрлiгi Павлодар облысының Әдiлет департаментi Май ауданының Әдiлет басқармасы.

143. Управление юстиции Жалагашского района Департамента юстиции Кызылординской области Министерства юстиции Республики Казахстан
144. Управление юстиции Сырдарьинского района Департамента юстиции Кызылординской области Министерства юстиции Республики Казахстан
145. Управление юстиции Шиелийского района Департамента юстиции Кызылординской области Министерства юстиции Республики Казахстан
146. Управление юстиции Жанакорганского района Департамента юстиции Кызылординской области Министерства юстиции Республики Казахстан
147. Управление юстиции города Байконыра Департамента юстиции Кызылординской области Министерства юстиции Республики Казахстан
148. Управление юстиции города Кызылорды Департамента юстиции Кызылординской области Министерства юстиции Республики Казахстан
149. Управление юстиции города Жанаозена Департамента юстиции Мангистауской области Министерства юстиции Республики Казахстан
150. Управление юстиции Бейнеуского района Департамента юстиции Мангистауской области Министерства юстиции Республики Казахстан
151. Управление юстиции Тупкараганского района Департамента юстиции Мангистауской области Министерства юстиции Республики Казахстан
152. Управление юстиции Каракиянского района Департамента юстиции Мангистауской области Министерства юстиции Республики Казахстан.
153. Управление юстиции Мангистауского района Департамента юстиции Мангистауской области Министерства юстиции Республики Казахстан
154. Управление юстиции города Актау Департамента юстиции Мангистауской области Министерства юстиции Республики Казахстан
155. Управление юстиции города Аксу Департамента юстиции Павлодарской области Министерства юстиции Республики Казахстан
156. Управление юстиции Актогайского района Департамента юстиции Павлодарской области Министерства юстиции Республики Казахстан
157. Управление юстиции Баянаульского района Департамента юстиции Павлодарской области Министерства юстиции Республики Казахстан
158. Управление юстиции Железинского района Департамента юстиции Павлодарской области Министерства юстиции Республики Казахстан
159. Управление юстиции Иртышского района Департамента юстиции Павлодарской области Министерства юстиции Республики Казахстан
160. Управление юстиции Качирского района Департамента юстиции Павлодарской области Министерства юстиции Республики Казахстан
161. Управление юстиции Лебяжинского района Департамента юстиции Павлодарской области Министерства юстиции Республики Казахстан
162. Управление юстиции Майского района Департамента юстиции Павлодарской области Министерства юстиции Республики Казахстан

163. Қазақстан Республикасы Әдiлет министрлігі Павлодар облысының Әдiлет департаментi Павлодар ауданының Әдiлет басқармасы.
164. Қазақстан Республикасы Әдiлет министрлігі Павлодар облысының Әдiлет департаментi Успен ауданының Әдiлет басқармасы.
165. Қазақстан Республикасы Әдiлет министрлiгi Павлодар облысының Әдiлет департаменті Шарбақты ауданының Әдiлет басқармасы.
166. Қазақстан Республикасы Әдiлет министрлігі Павлодар облысының Әдiлет департаментi Екiбастұз қаласының Әдiлет басқармасы.
167. Қазақстан Республикасы Әдiлет министрлiгi Павлодар облысының Әдiлет департаменті Павлодар қаласының Әдiлет басқармасы.
168. Қазақстан Республикасы Әдiлет министрлiгi Солтүстiк Қазақстан облысының Әдiлет департаменті Аққайың ауданының Әдiлет басқармасы.
169. Қазақстан Республикасы Әдiлет министрлігі Солтүстiк Қазақстан облысының Әдiлет департаменті Айыртау ауданының Әдiлет басқармасы.
170. Қазақстан Республикасы Әдiлет министрлігі Солтүстiк Қазақстан облысының Әдiлет департаментi Ақжар ауданының Әдiлет басқармасы.
171. Қазақстан Республикасы Әдiлет министрлігі Солтүстiк Қазақстан облысының Әдiлет департаментi Мағжан Жұмабаев ауданының Әдiлет басқармасы.
172. Қазақстан Республикасы Әділет министрлігі Солтүстiк Қазақстан облысының Әдiлет департаментi Есiл ауданының Әдiлет басқармасы.
173. Қазақстан Республикасы Әдiлет министрлігі Солтүстiк Қазақстан облысының Әдiлет департаментi Жамбыл ауданының Әдiлет басқармасы.
174. Қазақстан Республикасы Әдiлет министрлiгi Солтүстiк Қазақстан облысының Әдiлет департаментi Қызылжар ауданының Әдiлет басқармасы.
175. Қазақстан Республикасы Әдiлет министрлігі Солтүстiк Қазақстан облысының Әдiлет департаменті Мамлют ауданының Әдiлет басқармасы
176. Қазақстан Республикасы Әдiлет министрлігі Солтүстiк Қазақстан облысының Әдiлет департаментi Шал ақын атындағы ауданның Әдiлет басқармасы.
177. Қазақстан Республикасы Әдiлет министрлiгi Солтүстiк Қазақстан облысының Әдiлет департаментi Тайынша ауданының Әдiлет басқармасы.
178. Қазақстан Республикасы Әдiлет министрлігі Солтүстiк Қазақстан облысының Әдiлет департаменті Тимирязев ауданының Әдiлет басқармасы.
179. Қазақстан Республикасы Әдiлет министрлігі Солтүстiк Қазақстан облысының Әділет департаментi Уәлиханов ауданының Әдiлет басқармасы.
180. Қазақстан Республикасы Әдiлет министрлігі Солтүстiк Қазақстан облысының Әдiлет департаментi Ғабит Мүсiрепов атындағы ауданның Әдiлет басқармасы.
181. Қазақстан Республикасы Әдiлет министрлiгi Солтүстiк Қазақстан облысының Әдiлет департаментi Петропавл қаласының Әдiлет басқармасы.

163. Управление юстиции Павлодарского района Департамента юстиции Павлодарской области Министерства юстиции Республики Казахстан
164. Управление юстиции Успенского района Департамента юстиции Павлодарской области Министерства юстиции Республики Казахстан
165. Управление юстиции Щербактинского района Департамента юстиции Павлодарской области Министерства юстиции Республики Казахстан
166. Управление юстиции города Экибастуза Департамента юстиции Павлодарской области Министерства юстиции Республики Казахстан
167. Управление юстиции города Павлодара Департамента юстиции Павлодарской области Министерства юстиции Республики Казахстан
168. Управление юстиции Аккайынского района Департамента юстиции Северо- Казахстанской области Министерства юстиции Республики Казахстан
169. Управление юстиции Айыртауского района Департамента юстиции Северо- Казахстанской области Министерства юстиции Республики Казахстан
170. Управление юстиции Акжарского района Департамента юстиции Северо-Казахстанской области Министерства юстиции Республики Казахстан
171. Управление юстиции района Магжана Жумабаева Департамента юстиции Северо-Казахстанской области Министерства юстиции Республики Казахстан
172. Управление юстиции Есильского района Департамента юстиции Северо-Казахстанской области Министерства юстиции Республики Казахстан
173. Управление юстиции Жамбылского района Департамента юстиции Северо-Казахстанской области Министерства юстиции Республики Казахстан
174. Управление юстиции Кызылжарского района Департамента юстиции Северо-Казахстанской области Министерства юстиции Республики Казахстан
175. Управление юстиции Мамлютского района Департамента юстиции Северо-Казахстанской области Министерства юстиции Республики Казахстан
176. Управление юстиции района имени Шал акына Департамента юстиции Северо-Казахстанской области Министерства юстиции Республики Казахстан
177. Управление юстиции Тайыншинского района Департамента юстиции
Северо-Казахстанской области Министерства юстиции Республики Казахстан
178. Управление юстиции Тимирязевского района Департамента юстиции Северо-Казахстанской области Министерства юстиции Республики Казахстан
179. Управление юстиции Уалихановского района Департамента юстиции Северо-Казахстанской области Министерства юстиции Республики Казахстан
180. Управление юстиции района имени Габита Мусрепова Департамента юстиции Северо-Казахстанской области Министерства юстиции Республики Казахстан
181. Управление юстиции города Петропавловска Департамента юстиции Северо-Казахстанской области Министерства юстиции Республики Казахстан

182. Қазақстан Республикасы Әдiлет министрлігі Оңтүстiк Қазақстан облысының Әдiлет департаментi Арыс қаласының Әдiлет басқармасы.
183. Қазақстан Республикасы Әдiлет министрлiгi Оңтүстiк Қазақстан облысының Әдiлет департаментi Кентау қаласының Әдiлет басқармасы.
184. Қазақстан Республикасы Әдiлет министрлігі Оңтүстік Қазақстан облысының Әдiлет департаменті Түркiстан қаласының Әдiлет басқармасы.
185. Қазақстан Республикасы Әдiлет министрлiгi Оңтүстiк Қазақстан облысының Әділет департаментi Бәйдiбек ауданының Әдiлет басқармасы.
186. Қазақстан Республикасы Әдiлет министрлiгi Оңтүстiк Қазақстан облысының Әдiлет департаментi Қазығұрт ауданының Әдiлет басқармасы.
187. Қазақстан Республикасы Әдiлет министрлiгi Оңтүстік Қазақстан облысының Әдiлет департаментi Мақтаарал ауданының Әдiлет басқармасы.
188. Қазақстан Республикасы Әділет министрлігі Оңтүстiк Қазақстан облысының Әдiлет департаменті Ордабасы ауданының Әдiлет басқармасы.
189. Қазақстан Республикасы Әдiлет министрлігі Оңтүстік Қазақстан облысының Әдiлет департаментi Отырар ауданының Әдiлет басқармасы.
190. Қазақстан Республикасы Әдiлет министрлігі Оңтүстік Қазақстан облысының Әдiлет департаментi Сайрам ауданының Әдiлет басқармасы.
191. Қазақстан Республикасы Әдiлет министрлiгі Оңтүстiк Қазақстан облысының Әдiлет департаментi Сарыағаш ауданының Әдiлет басқармасы.
192. Қазақстан Республикасы Әдiлет министрлiгi Оңтүстiк Қазақстан облысының Әдiлет департаментi Созақ ауданының Әділет басқармасы.
193. Қазақстан Республикасы Әдiлет министрлiгi Оңтүстiк Қазақстан облысының Әдiлет департаментi Төле би ауданының Әдiлет басқармасы.
194. Қазақстан Республикасы Әдiлет министрлiгi Оңтүстiк Қазақстан облысының Әдiлет департаменті Түлкібас ауданының Әдiлет басқармасы.
195. Қазақстан Республикасы Әділет министрлiгi Оңтүстік Қазақстан облысының Әдiлет департаментi Шардара ауданының Әдiлет басқармасы.
196. Қазақстан Республикасы Әдiлет министрлігі Оңтүстік Қазақстан облысының Әдiлет департаментi Шымкент қаласының Әдiлет басқармасы.
197. Қазақстан Республикасы Әдiлет министрлігі Астана қаласының Әдiлет департаменті Алматы ауданының Әдiлет басқармасы.
198. Қазақстан Республикасы Әділет министрлігі Астана қаласының Әдiлет департаменті Сарыарқа ауданының Әдiлет басқармасы.
199. Қазақстан Республикасы Әдiлет министрлiгi Алматы қаласының Әдiлет департаменті Алмалы ауданының Әдiлет басқармасы.
200. Қазақстан Республикасы Әдiлет министрлігі Алматы қаласының Әдiлет департаментi Әуезов ауданының Әдiлет басқармасы.
201. Қазақстан Республикасы Әділет министрлігі Алматы қаласының Әділет департаменті Бостандық ауданының Әділет басқармасы.

182. Управление юстиции города Арыса Департамента юстиции Южно-Казахстанской области Министерства юстиции Республики Казахстан
183. Управление юстиции города Кентау Департамента юстиции Южно-Казахстанской области Министерства юстиции Республики Казахстан
184. Управление юстиции города Туркестана Департамента юстиции Южно-Казахстанской области Министерства юстиции Республики Казахстан
185. Управление юстиции Байдибекского района Департамента юстиции Южно-Казахстанской области Министерства юстиции Республики Казахстан
186. Управление юстиции Казыгуртского района Департамента юстиции Южно-Казахстанской области Министерства юстиции Республики Казахстан
187. Управление юстиции Мактааральского района Департамента юстиции Южно-Казахстанской области Министерства юстиции Республики Казахстан
188. Управление юстиции Ордабасинского района Департамента юстиции Южно-Казахстанской области Министерства юстиции Республики Казахстан
189. Управление юстиции Отрарского района Департамента юстиции Южно-Казахстанской области Министерства юстиции Республики Казахстан
190. Управление юстиции Сайрамского района Департамента юстиции Южно-Казахстанской области Министерства юстиции Республики Казахстан
191. Управление юстиции Сарыагашского района Департамента юстиции Южно-Казахстанской области Министерства юстиции Республики Казахстан
192. Управление юстиции Созакского района Департамента юстиции Южно-Казахстанской области Министерства юстиции Республики Казахстан
193. Управление юстиции Толебийского района Департамента юстиции Южно-Казахстанской области Министерства юстиции Республики Казахстан
194. Управление юстиции Тюлькубасского района Департамента юстиции Южно-Казахстанской области Министерства юстиции Республики Казахстан
195. Управление юстиции Шардаринского района Департамента юстиции Южно-Казахстанской области Министерства юстиции Республики Казахстан
196. Управление юстиции города Шымкента Департамента юстиции Южно-Казахстанской области Министерства юстиции Республики Казахстан
197. Управление юстиции района Алматы Департамента юстиции города Астаны Министерства юстиции Республики Казахстан
198. Управление юстиции района Сарыарка Департамента юстиции города Астаны Министерства юстиции Республики Казахстан
199. Управление юстиции Алмалинского района Департамента юстиции города Алматы Министерства юстиции Республики Казахстан
200. Управление юстиции Ауэзовского района Департамента юстиции города Алматы Министерства юстиции Республики Казахстан
201. Управление юстиции Бостандыкского района Департамента юстиции города Алматы Министерства юстиции Республики Казахстан

202. Қазақстан Республикасы Әділет министрлігі Алматы қаласының Әдiлет департаменті Жетісу ауданының Әдiлет басқармасы.
203. Қазақстан Республикасы Әділет министрлігі Алматы қаласының Әдiлет департаментi Медеу ауданының Әдiлет басқармасы.
204. Қазақстан Республикасы Әділет министрлiгi Алматы қаласының Әдiлет департаментi Түрксiб ауданының Әдiлет басқармасы.
Қазақстан Республикасы
Үкіметінің
2005 жылғы 8 ақпандағы
N 120 қаулысына
2-қосымша
Қазақстан Республикасы
Үкіметінің
2004 жылғы 28 қазандағы
N 1120 қаулысымен
бекiтiлген
Қазақстан Республикасы Әдiлет министрлігінің
аумақтық органдары - мемлекеттiк мекемелерінің
тiзбесi
1. Ақмола облысының Әдiлет департаментi
2. Ақтөбе облысының Әдiлет департаментi
3. Алматы облысының Әдiлет департаментi
4. Атырау облысының Әдiлет департаментi
5. Шығыс Қазақстан облысының Әдiлет департаментi.
6. Жамбыл облысының Әдiлет департаментi
7. Батыс Қазақстан облысының Әдiлет департаментi
8. Қарағанды облысының Әдiлет департаментi
9. Қызылорда облысының Әдiлет департаментi
10. Қостанай облысының Әдiлет департаментi
11. Маңғыстау облысының Әдiлет департаменті
12. Павлодар облысының Әдiлет департаментi
13. Солтүстік Қазақстан облысының Әдiлет департаменті
14. Оңтүстiк Қазақстан облысының Әдiлет департаменті
15. Астана қаласының Әдiлет департаментi
16. Алматы қаласының Әдiлет департаментi
17. Қазақстан Республикасы Әдiлет министрлiгi Ақмола облысының Әдiлет департаментi Ақкөл ауданының Әдiлет басқармасы
18. Қазақстан Республикасы Әдiлет министрлiгi Ақмола облысының Әділет департаментi Аршалы ауданының Әдiлет басқармасы
19. Қазақстан Республикасы Әдiлет министрлiгi Ақмола облысының Әділет департаментi Атбасар ауданының Әдiлет басқармасы
20. Қазақстан Республикасы Әдiлет министрлігі Ақмола облысының Әділет департаментi Астрахан ауданының Әдiлет басқармасы
21. Қазақстан Республикасы Әдiлет министрлігі Ақмола облысының Әділет департаментi Бұланды ауданының Әдiлет басқармасы
22. Қазақстан Республикасы Әдiлет министрлігі Ақмола облысының Әділет департаментi Егіндiкөл ауданының Әдiлет басқармасы
23. Қазақстан Республикасы Әдiлет министрлігі Ақмола облысының Әділет департаментi Ерейментау ауданының Әдiлет басқармасы
24. Қазақстан Республикасы Әділет министрлігі Ақмола облысының Әдiлет департаментi Еңбекшiлдер ауданының Әдiлет басқармасы
25. Қазақстан Республикасы Әдiлет министрлігі Ақмола облысының Әдiлет департаменті Есiл ауданының Әдiлет басқармасы
26. Қазақстан Республикасы Әдiлет министрлiгi Ақмола облысының Әділет департаментi Жарқайың ауданының Әдiлет басқармасы

202. Управление юстиции Жетысуского района Департамента юстиции города Алматы Министерства юстиции Республики Казахстан
203. Управление юстиции Медеуского района Департамента юстиции города Алматы Министерства юстиции Республики Казахстан
204. Управление юстиции Турксибского района Департамента юстиции города Алматы Министерства юстиции Республики Казахстан
Приложение 2
к постановлению Правительства
Республики Казахстан
от 8 февраля 2005 года N 120
Утвержден
постановлением Правительства
Республики Казахстан
от 28 октября 2004 года N 1120
Перечень
государственных учреждений - территориальных органов
Министерства юстиции Республики Казахстан
1. Департамент юстиции Акмолинской области
2. Департамент юстиции Актюбинской области
3. Департамент юстиции Алматинской области
4. Департамент юстиции Атырауской области
5. Департамент юстиции Восточно-Казахстанской области
6. Департамент юстиции Жамбылской области
7. Департамент юстиции Западно-Казахстанской области
8. Департамент юстиции Карагандинской области
9. Департамент юстиции Кызылординской области
10. Департамент юстиции Костанайской области
11. Департамент юстиции Мангистауской области
12. Департамент юстиции Павлодарской области
13. Департамент юстиции Северо-Казахстанской области
14. Департамент юстиции Южно-Казахстанской области
15. Департамент юстиции города Астаны
16. Департамент юстиции города Алматы
17. Управление юстиции Аккольского района Департамента юстиции Акмолинской области Министерства юстиции Республики Казахстан
18. Управление юстиции Аршалынского района Департамента юстиции Акмолинской области Министерства юстиции Республики Казахстан
19. Управление юстиции Атбасарского района Департамента юстиции Акмолинской области Министерства юстиции Республики Казахстан
20. Управление юстиции Астраханского района Департамента юстиции Акмолинской области Министерства юстиции Республики Казахстан
21. Управление юстиции Буландинского района Департамента юстиции Акмолинской области Министерства юстиции Республики Казахстан
22. Управление юстиции Егиндыкольского района Департамента юстиции Акмолинской области Министерства юстиции Республики Казахстан
23. Управление юстиции Ерейментауского района Департамента юстиции Акмолинской области Министерства юстиции Республики Казахстан
24. Управление юстиции Енбекшильдерского района Департамента юстиции Акмолинской области Министерства юстиции Республики Казахстан
25. Управление юстиции Есильского района Департамента юстиции Акмолинской области Министерства юстиции Республики Казахстан
26. Управление юстиции Жаркаинского района Департамента юстиции Акмолинской области Министерства юстиции Республики Казахстан

27. Қазақстан Республикасы Әдiлет министрлiгi Ақмола облысының Әдiлет департаментi Жақсы ауданының Әдiлет басқармасы
28. Қазақстан Республикасы Әдiлет министрлiгi Ақмола облысының Әдiлет департаментi Зерендi ауданының Әдiлет басқармасы
29. Қазақстан Республикасы Әдiлет министрлiгi Ақмола облысының Әдiлет департаментi Қорғалжын ауданының Әдiлет басқармасы.
30. Қазақстан Республикасы Әдiлет министрлігі Ақмола облысының Әдiлет департаментi Степногор қаласының Әділет басқармасы
31. Қазақстан Республикасы Әдiлет министрлiгi Ақмола облысының Әдiлет департаментi Сандықтау ауданының Әдiлет басқармасы
32. Қазақстан Республикасы Әдiлет министрлiгi Ақмола облысының Әдiлет департаменті Целиноград ауданының Әдiлет басқармасы
33. Қазақстан Республикасы Әдiлет министрлігі Ақмола облысының Әдiлет департаменті Шортанды ауданының Әділет басқармасы.
34. Қазақстан Республикасы Әділет министрлiгi Ақмола облысының Әдiлет департаменті Щучье ауданының Әділет басқармасы
35. Қазақстан Республикасы Әдiлет министрлiгi Ақмола облысының Әдiлет департаментi Көкшетау қаласының Әдiлет басқармасы
36. Қазақстан Республикасы Әділет министрлігі Алматы облысының Әдiлет департаментi Ақсу ауданының Әдiлет басқармасы
37. Қазақстан Республикасы Әдiлет министрлігі Алматы облысының Әдiлет департаменті Алакөл ауданының Әдiлет басқармасы
38. Қазақстан Республикасы Әдiлет министрлігі Алматы облысының Әдiлет департаментi Балқаш ауданының Әдiлет басқармасы
39. Қазақстан Республикасы Әдiлет министрлiгi Алматы облысының Әдiлет департаментi Жамбыл ауданының Әдiлет басқармасы
40. Қазақстан Республикасы Әдiлет министрлігі Алматы облысының Әдiлет департаментi Еңбекшiқазақ ауданының Әдiлет басқармасы
41. Қазақстан Республикасы Әдiлет министрлiгi Алматы облысының Әдiлет департаменті Ескелдi ауданының Әдiлет басқармасы
42. Қазақстан Республикасы Әдiлет министрлігі Алматы облысының Әдiлет департаменті Iле ауданының әдiлет басқармасы
43. Қазақстан Республикасы Әдiлет министрлігі Алматы облысының Әдiлет департаменті Қарасай ауданының Әдiлет басқармасы
44. Қазақстан Республикасы Әдiлет министрлігі Алматы облысының Әдiлет департаментi Қаратал ауданының Әдiлет басқармасы
45. Қазақстан Республикасы Әдiлет министрлігі Алматы облысының Әдiлет департаментi Кербұлақ ауданының Әдiлет басқармасы
46. Қазақстан Республикасы Әдiлет министрлігі Алматы облысының Әдiлет департаментi Көксу ауданының Әдiлет басқармасы

27. Управление юстиции Жаксынского района Департамента юстиции Акмолинской области Министерства юстиции Республики Казахстан
28. Управление юстиции Зерендинского района Департамента юстиции Акмолинской области Министерства юстиции Республики Казахстан
29. Управление юстиции Коргалжынского района Департамента юстиции Акмолинской области Министерства юстиции Республики Казахстан
30. Управление юстиции города Степногорска Департамента юстиции Акмолинской области Министерства юстиции Республики Казахстан
31. Управление юстиции Сандыктауского района Департамента юстиции Акмолинской области Министерства юстиции Республики Казахстан
32. Управление юстиции Целиноградского района Департамента юстиции Акмолинской области Министерства юстиции Республики Казахстан
33. Управление юстиции Шортандинского района Департамента юстиции Акмолинской области Министерства юстиции Республики Казахстан
34. Управление юстиции Щучинского района Департамента юстиции Акмолинской области Министерства юстиции Республики Казахстан
35. Управление юстиции города Кокшетау Департамента юстиции Акмолинской области Министерства юстиции Республики Казахстан
36. Управление юстиции Аксуского района Департамента юстиции Алматинской области Министерства юстиции Республики Казахстан
37. Управление юстиции Алакольского района Департамента юстиции Алматинской области Министерства юстиции Республики Казахстан
38. Управление юстиции Балхашского района Департамента юстиции Алматинской области Министерства юстиции Республики Казахстан
39. Управление юстиции Жамбылского района Департамента юстиции Алматинской области Министерства юстиции Республики Казахстан
40. Управление юстиции Енбикшиказахского района Департамента юстиции Алматинской области Министерства юстиции Республики Казахстан
41. Управление юстиции Ескельдинского района Департамента юстиции Алматинской области Министерства юстиции Республики Казахстан
42. Управление юстиции Илийского района Департамента юстиции Алматинской области Министерства юстиции Республики Казахстан
43. Управление юстиции Карасайского района Департамента юстиции Алматинской области Министерства юстиции Республики Казахстан
44. Управление юстиции Каратальского района Департамента юстиции Алматинской области Министерства юстиции Республики Казахстан
45. Управление юстиции Кербулакского района Департамента юстиции Алматинской области Министерства юстиции Республики Казахстан
46. Управление юстиции Коксуского района Департамента юстиции Алматинской области Министерства юстиции Республики Казахстан

47. Қазақстан Республикасы Әдiлет министрлігі Алматы облысының Әдiлет департаментi Райымбек ауданының Әдiлет басқармасы
48. Қазақстан Республикасы Әдiлет министрлiгi Алматы облысының Әдiлет департаментi Панфилов ауданының Әдiлет басқармасы
49. Қазақстан Республикасы Әдiлет министрлiгi Алматы облысының Әдiлет департаментi Сарқант ауданының Әдiлет басқармасы
50. Қазақстан Республикасы Әдiлет министрлiгi Алматы облысының Әдiлет департаментi Талғар ауданының Әдiлет басқармасы
51. Қазақстан Республикасы Әдiлет министрлiгi Алматы облысының Әдiлет департаментi Ұйғыр ауданының Әдiлет басқармасы
52. Қазақстан Республикасы Әдiлет министрлігі Алматы облысының Әдiлет департаментi Қапшағай қаласының Әдiлет басқармасы
53. Қазақстан Республикасы Әдiлет министрлiгi Алматы облысының Әдiлет департаментi Текелi қаласының Әдiлет басқармасы
54. Қазақстан Республикасы Әдiлет министрлігі Алматы облысының Әдiлет департаментi Талдықорған қаласының Әдiлет басқармасы
55. Қазақстан Республикасы Әдiлет министрлігі Ақтөбе облысының Әдiлет департаментi Әйтеке би ауданының Әдiлет басқармасы
56. Қазақстан Республикасы Әдiлет министрлiгi Ақтөбе облысының Әдiлет департаментi Алға ауданының Әдiлет басқармасы
57. Қазақстан Республикасы Әдiлет министрлігі Ақтөбе облысының Әдiлет департаменті Байғанин ауданының Әдiлет басқармасы
58. Қазақстан Республикасы Әдiлет министрлігі Ақтөбе облысының Әдiлет департаментi Ырғыз ауданының Әдiлет басқармасы
59. Қазақстан Республикасы Әдiлет министрлігі Ақтөбе облысының Әдiлет департаментi Қарғалы ауданының Әдiлет басқармасы
60. Қазақстан Республикасы Әдiлет министрлігі Ақтөбе облысының Әдiлет департаментi Қобда ауданының Әдiлет басқармасы
61. Қазақстан Республикасы Әдiлет министрлігі Ақтөбе облысының Әдiлет департаментi Мәртөк ауданының Әдiлет басқармасы
62. Қазақстан Республикасы Әдiлет министрлігі Ақтөбе облысының Әдiлет департаментi Мұғалжар ауданының Әдiлет басқармасы
63. Қазақстан Республикасы Әдiлет министрлігі Ақтөбе облысының Әдiлет департаментi Темiр ауданының Әдiлет басқармасы
64. Қазақстан Республикасы Әдiлет министрлiгi Ақтөбе облысының Әдiлет департаментi Ойыл ауданының Әдiлет басқармасы
65. Қазақстан Республикасы Әдiлет министрлiгi Ақтөбе облысының Әдiлет департаментi Хромтау ауданының Әдiлет басқармасы
66. Қазақстан Республикасы Әдiлет министрлiгi Ақтөбе облысының Әдiлет департаментi Шалқар ауданының Әдiлет басқармасы
67. Қазақстан Республикасы Әдiлет министрлігі Ақтөбе облысының Әдiлет департаментi Ақтөбе қаласының Әдiлет басқармасы

47. Управление юстиции Раимбекского района Департамента юстиции Алматинской области Министерства юстиции Республики Казахстан
48. Управление юстиции Панфиловского района Департамента юстиции Алматинской области Министерства юстиции Республики Казахстан
49. Управление юстиции Саркандского района Департамента юстиции Алматинской области Министерства юстиции Республики Казахстан
50. Управление юстиции Талгарского района Департамента юстиции Алматинской области Министерства юстиции Республики Казахстан
51. Управление юстиции Уйгурского района Департамента юстиции Алматинской области Министерства юстиции Республики Казахстан
52. Управление юстиции города Капшагая Департамента юстиции Алматинской области Министерства юстиции Республики Казахстан
53. Управление юстиции города Текели Департамента юстиции Алматинской области Министерства юстиции Республики Казахстан
54. Управление юстиции города Талдыкоргана Департамента юстиции Алматинской области Министерства юстиции Республики Казахстан
55. Управление юстиции Айтекебийского района Департамента юстиции Актюбинской области Министерства юстиции Республики Казахстан
56. Управление юстиции Алгинского района Департамента юстиции Актюбинской области Министерства юстиции Республики Казахстан
57. Управление юстиции Байганинского района Департамента юстиции Актюбинской области Министерства юстиции Республики Казахстан
58. Управление юстиции Иргизского района Департамента юстиции Актюбинской области Министерства юстиции Республики Казахстан
59. Управление юстиции Каргалинского района Департамента юстиции Актюбинской области Министерства юстиции Республики Казахстан
60. Управление юстиции Хобдинского района Департамента юстиции Актюбинской области Министерства юстиции Республики Казахстан
61. Управление юстиции Мартукского района Департамента юстиции Актюбинской области Министерства юстиции Республики Казахстан
62. Управление юстиции Мугалжарского района Департамента юстиции Актюбинской области Министерства юстиции Республики Казахстан
63. Управление юстиции Темирского района Департамента юстиции Актюбинской области Министерства юстиции Республики Казахстан
64. Управление юстиции Уилского района Департамента юстиции Актюбинской области Министерства юстиции Республики Казахстан
65. Управление юстиции Хромтауского района Департамента юстиции Актюбинской области Министерства юстиции Республики Казахстан
66. Управление юстиции Шалкарского района Департамента юстиции Актюбинской области Министерства юстиции Республики Казахстан
67. Управление юстиции города Актобе Департамента юстиции Актюбинской области Министерства юстиции Республики Казахстан

68. Қазақстан Республикасы Әдiлет министрлігі Атырау облысының Әдiлет департаментi Жылыой ауданының Әдiлет басқармасы
69. Қазақстан Республикасы Әдiлет министрлігі Атырау облысының Әдiлет департаментi Махамбет ауданының Әдiлет басқармасы
70. Қазақстан Республикасы Әдiлет министрлігі Атырау облысының Әдiлет департаментi Исатай ауданының Әдiлет басқармасы
71. Қазақстан Республикасы Әдiлет министрлігі Атырау облысының Әдiлет департаментi Қызылқоға ауданының Әдiлет басқармасы
72. Қазақстан Республикасы Әдiлет министрлігi Атырау облысының Әдiлет департаментi Индер ауданының Әдiлет басқармасы
73. Қазақстан Республикасы Әдiлет министрлiгi Атырау облысының Әдiлет департаментi Мақат ауданының Әдiлет басқармасы
74. Қазақстан Республикасы Әдiлет министрлігі Атырау облысының Әдiлет департаменті Құрманғазы ауданының Әдiлет басқармасы
75. Қазақстан Республикасы Әдiлет министрлігі Атырау облысының Әдiлет департаменті Атырау қаласының Әдiлет басқармасы
76. Қазақстан Республикасы Әдiлет министрлiгi Шығыс Қазақстан облысының Әдiлет департаментi Абай ауданының Әдiлет басқармасы
77. Қазақстан Республикасы Әдiлет министрлiгi Шығыс Қазақстан облысының Әдiлет департаментi Аягөз ауданының Әдiлет басқармасы
78. Қазақстан Республикасы Әдiлет министрлiгi Шығыс Қазақстан облысының Әдiлет департаментi Бесқарағай ауданының Әдiлет басқармасы
79. Қазақстан Республикасы Әдiлет министрлiгi Шығыс Қазақстан облысының Әдiлет департаментi Бородулиха ауданының Әдiлет басқармасы
80. Қазақстан Республикасы Әдiлет министрлігі Шығыс Қазақстан облысының Әдiлет департаментi Глубокое ауданының Әдiлет басқармасы
81. Қазақстан Республикасы Әдiлет министрлігі Шығыс Қазақстан облысының Әдiлет департаментi Жарма ауданының Әдiлет басқармасы
82. Қазақстан Республикасы Әдiлет министрлігі Шығыс Қазақстан облысының Әдiлет департаментi Зайсан ауданының Әдiлет басқармасы
83. Қазақстан Республикасы Әдiлет министрлігі Шығыс Қазақстан облысының Әдiлет департаментi Зырян ауданының Әдiлет басқармасы
84. Қазақстан Республикасы Әдiлет министрлiгi Шығыс Қазақстан облысының Әдiлет департаментi Катон-Қарағай ауданының Әдiлет басқармасы
85. Қазақстан Республикасы Әдiлет министрлігі Шығыс Қазақстан облысының Әдiлет департаментi Күршім ауданының Әдiлет басқармасы
86. Қазақстан Республикасы Әдiлет министрлiгi Шығыс Қазақстан облысының Әдiлет департаментi Көкпекті ауданының Әдiлет басқармасы
87. Қазақстан Республикасы Әдiлет министрлiгi Шығыс Қазақстан облысының Әдiлет департаментi Курчатов қаласының Әдiлет басқармасы

68. Управление юстиции Жылыойского района Департамента юстиции Атырауской области Министерства юстиции Республики Казахстан
69. Управление юстиции Махамбетского района Департамента юстиции Атырауской области Министерства юстиции Республики Казахстан
70. Управление юстиции Исатайского района Департамента юстиции Атырауской области Министерства юстиции Республики Казахстан
71. Управление юстиции Кзылкогинского района Департамента юстиции Атырауской области Министерства юстиции Республики Казахстан
72. Управление юстиции Индерского района Департамента юстиции Атырауской области Министерства юстиции Республики Казахстан
73. Управление юстиции Макатского района Департамента юстиции Атырауской области Министерства юстиции Республики Казахстан
74. Управление юстиции Курмангазинского района Департамента юстиции Атырауской области Министерства юстиции Республики Казахстан
75. Управление юстиции города Атырау Департамента юстиции Атырауской области Министерства юстиции Республики Казахстан
76. Управление юстиции Абайского района Департамента юстиции Восточно-Казахстанской области Министерства юстиции Республики Казахстан
77. Управление юстиции Аягозского района Департамента юстиции Восточно-Казахстанской области Министерства юстиции Республики Казахстан
78. Управление юстиции Бескарагайского района Департамента юстиции Восточно-Казахстанской области Министерства юстиции Республики Казахстан
79. Управление юстиции Бородулихинского района Департамента юстиции Восточно-Казахстанской области Министерства юстиции Республики Казахстан
80. Управление юстиции Глубоковского района Департамента юстиции Восточно-Казахстанской области Министерства юстиции Республики Казахстан
81. Управление юстиции Жарминского района Департамента юстиции Восточно-Казахстанской области Министерства юстиции Республики Казахстан
82. Управление юстиции Зайсанского района Департамента юстиции Восточно-Казахстанской области Министерства юстиции Республики Казахстан
83. Управление юстиции Зыряновского района Департамента юстиции Восточно-Казахстанской области Министерства юстиции Республики Казахстан
84. Управление юстиции Катон-Карагайского района Департамента юстиции Восточно-Казахстанской области Министерства юстиции Республики Казахстан
85. Управление юстиции Курчумского района Департамента юстиции Восточно-Казахстанской области Министерства юстиции Республики Казахстан
86. Управление юстиции Кокпектинского района Департамента юстиции Восточно-Казахстанской области Министерства юстиции Республики Казахстан
87. Управление юстиции города Курчатова Департамента юстиции Восточно-Казахстанской области Министерства юстиции Республики Казахстан

88. Қазақстан Республикасы Әдiлет министрлігі Шығыс Қазақстан облысының Әдiлет департаменті Риддер қаласының Әдiлет басқармасы
89. Қазақстан Республикасы Әділет министрлігі Шығыс Қазақстан облысының Әдiлет департаменті Семей қаласының Әдiлет басқармасы
90. Қазақстан Республикасы Әдiлет министрлігі Шығыс Қазақстан облысының Әдiлет департаменті Тарбағатай ауданының Әдiлет басқармасы
91. Қазақстан Республикасы Әдiлет министрлігі Шығыс Қазақстан облысының Әдiлет департаменті Ұлан ауданының Әдiлет басқармасы
92. Қазақстан Республикасы Әдiлет министрлiгi Шығыс Қазақстан облысының Әдiлет департаментi Yржар ауданының Әдiлет басқармасы
93. Қазақстан Республикасы Әдiлет министрлiгi Шығыс Қазақстан облысының Әдiлет департаментi Шемонайха ауданының Әдiлет басқармасы
94. Қазақстан Республикасы Әдiлет министрлігі Шығыс Қазақстан облысының Әдiлет департаментi Өскемен қаласының Әдiлет басқармасы
95. Қазақстан Республикасы Әдiлет министрлiгi Жамбыл облысының Әдiлет департаментi Байзақ ауданының Әдiлет басқармасы
96. Қазақстан Республикасы Әдiлет министрлігі Жамбыл облысының Әдiлет департаментi Жамбыл ауданының Әдiлет басқармасы
97. Қазақстан Республикасы Әдiлет министрлігі Жамбыл облысының Әдiлет департаментi Жуалы ауданының Әдiлет басқармасы
98. Қазақстан Республикасы Әдiлет министрлігі Жамбыл облысының Әділет департаментi Қордай ауданының Әділет басқармасы
99. Қазақстан Республикасы Әдiлет министрлігі Жамбыл облысының Әдiлет департаменті Тұрар Рысқұлов ауданының Әдiлет басқармасы
100. Қазақстан Республикасы Әдiлет министрлiгi Жамбыл облысының Әдiлет департаменті Мерке ауданының Әдiлет басқармасы
101. Қазақстан Республикасы Әдiлет министрлігі Жамбыл облысының Әдiлет департаментi Мойынқұм ауданының Әділет басқармасы
102. Қазақстан Республикасы Әдiлет министрлігі Жамбыл облысының Әдiлет департаменті Сарысу ауданының Әдiлет басқармасы
103. Қазақстан Республикасы Әдiлет министрлігі Жамбыл облысының Әдiлет департаменті Талас ауданының Әдiлет басқармасы
104. Қазақстан Республикасы Әдiлет министрлігі Жамбыл облысының Әдiлет департаментi Шу ауданының Әдiлет басқармасы
105. Қазақстан Республикасы Әдiлет министрлігі Жамбыл облысының Әдiлет департаменті Тараз қаласының Әдiлет басқармасы
106. Қазақстан Республикасы Әдiлет министрлiгi Батыс Қазақстан облысының Әдiлет департаменті Ақжайық ауданының Әдiлет басқармасы
107. Қазақстан Республикасы Әдiлет министрлiгi Батыс Қазақстан облысының Әдiлет департаменті Бөрлі ауданының Әдiлет басқармасы

88. Управление юстиции города Риддера Департамента юстиции Восточно-Казахстанской области Министерства юстиции Республики Казахстан
89. Управление юстиции города Семипалатинска Департамента юстиции Восточно-Казахстанской области Министерства юстиции Республики Казахстан
90. Управление юстиции Тарбагатайского района Департамента юстиции Восточно-Казахстанской области Министерства юстиции Республики Казахстан
91. Управление юстиции Уланского района Департамента юстиции Восточно-Казахстанской области Министерства юстиции Республики Казахстан
92. Управление юстиции Урджарского района Департамента юстиции Восточно-Казахстанской области Министерства юстиции Республики Казахстан
93. Управление юстиции Шемонаихинского района Департамента юстиции Восточно-Казахстанской области Министерства юстиции Республики Казахстан
94. Управление юстиции города Усть-Каменогорска Департамента юстиции Восточно-Казахстанской области Министерства юстиции Республики Казахстан
95. Управление юстиции Байзакского района Департамента юстиции Жамбылской области Министерства юстиции Республики Казахстан
96. Управление юстиции Жамбылского района Департамента юстиции Жамбылской области Министерства юстиции Республики Казахстан
97. Управление юстиции Жуалынского района Департамента юстиции Жамбылской области Министерства юстиции Республики Казахстан
98. Управление юстиции Кордайского района Департамента юстиции Жамбылской области Министерства юстиции Республики Казахстан
99. Управление юстиции района Т. Рыскулова Департамента юстиции Жамбылской области Министерства юстиции Республики Казахстан
100. Управление юстиции Меркенского района Департамента юстиции Жамбылской области Министерства юстиции Республики Казахстан
101. Управление юстиции Мойынкумского района Департамента юстиции Жамбылской области Министерства юстиции Республики Казахстан
102. Управление юстиции Сарысуского района Департамента юстиции Жамбылской области Министерства юстиции Республики Казахстан
103. Управление юстиции Таласского района Департамента юстиции Жамбылской области Министерства юстиции Республики Казахстан
104. Управление юстиции Шуского района Департамента юстиции Жамбылской области Министерства юстиции Республики Казахстан
105. Управление юстиции города Тараза Департамента юстиции Жамбылской области Министерства юстиции Республики Казахстан
106. Управление юстиции Акжаикского района Департамента юстиции Западно-Казахстанской области Министерства юстиции Республики Казахстан
107. Управление юстиции Бурлинского района Департамента юстиции Западно-Казахстанской области Министерства юстиции Республики Казахстан

108. Қазақстан Республикасы Әдiлет министрлігі Батыс Қазақстан облысының Әдiлет департаменті Сырым ауданының Әдiлет басқармасы
109. Қазақстан Республикасы Әдiлет министрлiгi Батыс Қазақстан облысының Әдiлет департаменті Жаңғалы ауданының Әдiлет басқармасы
110. Қазақстан Республикасы Әдiлет министрлiгi Батыс Қазақстан облысының Әдiлет департаментi Жәнiбек ауданының Әдiлет басқармасы
111. Қазақстан Республикасы Әдiлет министрлiгi Батыс Қазақстан облысының Әдiлет департаментi Зеленов ауданының Әдiлет басқармасы
112. Қазақстан Республикасы Әдiлет министрлігі Батыс Қазақстан облысының Әдiлет департаментi Казталовка ауданының Әдiлет басқармасы
113. Қазақстан Республикасы Әдiлет министрлігі Батыс Қазақстан облысының Әдiлет департаментi Тасқала ауданының Әдiлет басқармасы
114. Қазақстан Республикасы Әдiлет министрлiгi Батыс Қазақстан облысының Әдiлет департаменті Бөкей ордасы ауданының Әдiлет басқармасы
115. Қазақстан Республикасы Әдiлет министрлiгi Батыс Қазақстан облысының Әдiлет департаментi Tepeкті ауданының Әдiлет басқармасы
116. Қазақстан Республикасы Әдiлет министрлігі Батыс Қазақстан облысының Әдiлет департаментi Қаратөбе ауданының Әдiлет басқармасы
117. Қазақстан Республикасы Әдiлет министрлiгi Батыс Қазақстан облысының Әдiлет департаментi Шыңғырлау ауданының Әдiлет басқармасы
118. Қазақстан Республикасы Әдiлет министрлiгi Батыс Қазақстан облысының Әдiлет департаменті Орал қаласының Әдiлет басқармасы
119. Қазақстан Республикасы Әдiлет министрлiгi Қарағанды облысының Әдiлет департаментi Саран қаласының Әдiлет басқармасы
120. Қазақстан Республикасы Әдiлет министрлiгi Қарағанды облысының Әдiлет департаменті Темiртау қаласының Әдiлет басқармасы
121. Қазақстан Республикасы Әдiлет министрлігі Қарағанды облысының Әдiлет департаментi Шахтинск қаласының Әдiлет басқармасы
122. Қазақстан Республикасы Әдiлет министрлігі Қарағанды облысының Әдiлет департаментi Абай ауданының Әдiлет басқармасы
123. Қазақстан Республикасы Әдiлет министрлігі Қарағанды облысының Әдiлет департаментi Бұқар жырау ауданының Әдiлет басқармасы
124. Қазақстан Республикасы Әдiлет министрлігі Қарағанды облысының Әдiлет департаментi Қарқаралы ауданының Әдiлет басқармасы
125. Қазақстан Республикасы Әдiлет министрлігі Қарағанды облысының Әдiлет департаменті Нұра ауданының Әдiлет басқармасы
126. Қазақстан Республикасы Әдiлет министрлігі Қарағанды облысының Әдiлет департаментi Осакаров ауданының Әдiлет басқармасы

108. Управление юстиции Сырымского района Департамента юстиции Западно-Казахстанской области Министерства юстиции Республики Казахстан
109. Управление юстиции Жангалинского района Департамента юстиции Западно-Казахстанской области Министерства юстиции Республики Казахстан
110. Управление юстиции Жанибекского района Департамента юстиции Западно-Казахстанской области Министерства юстиции Республики Казахстан
111. Управление юстиции Зеленовского района Департамента юстиции Западно-Казахстанской области Министерства юстиции Республики Казахстан
112. Управление юстиции Казталовского района Департамента юстиции Западно-Казахстанской области Министерства юстиции Республики Казахстан
113. Управление юстиции Таскалинского района Департамента юстиции Западно-Казахстанской области Министерства юстиции Республики Казахстан
114. Управление юстиции Бокейординского района Департамента юстиции Западно-Казахстанской области Министерства юстиции Республики Казахстан
115. Управление юстиции Теректинского района Департамента юстиции Западно-Казахстанской области Министерства юстиции Республики Казахстан
116. Управление юстиции Каратобинского района Департамента юстиции Западно-Казахстанской области Министерства юстиции Республики Казахстан
117. Управление юстиции Чингирлауского района Департамента юстиции Западно-Казахстанской области Министерства юстиции Республики Казахстан
118. Управление юстиции города Уральска Департамента юстиции Западно-Казахстанской области Министерства юстиции Республики Казахстан
119. Управление юстиции города Сарани Департамента юстиции Карагандинской области Министерства юстиции Республики Казахстан
120. Управление юстиции города Темиртау Департамента юстиции Карагандинской области Министерства юстиции Республики Казахстан
121. Управление юстиции города Шахтинска Департамента юстиции Карагандинской области Министерства юстиции Республики Казахстан
122. Управление юстиции Абайского района Департамента юстиции Карагандинской области Министерства юстиции Республики Казахстан
123. Управление юстиции Бухаржырауского района Департамента юстиции Карагандинской области Министерства юстиции Республики Казахстан
124. Управление юстиции Каркаралинского района Департамента юстиции Карагандинской области Министерства юстиции Республики Казахстан
125. Управление юстиции Нуринского района Департамента юстиции Карагандинской области Министерства юстиции Республики Казахстан
126. Управление юстиции Осакаровского района Департамента юстиции Карагандинской области Министерства юстиции Республики Казахстан

127. Қазақстан Республикасы Әдiлет министрлiгi Қарағанды облысының Әдiлет департаментi Балқаш қаласының Әдiлет басқармасы
128. Қазақстан Республикасы Әдiлет министрлігі Қарағанды облысының Әдiлет департаментi Ақтоғай ауданының Әдiлет басқармасы
129. Қазақстан Республикасы Әдiлет министрлiгi Қарағанды облысының Әдiлет департаментi Жаңаарқа ауданының Әдiлет басқармасы
130. Қазақстан Республикасы Әдiлет министрлігі Қарағанды облысының Әдiлет департаментi Ұлытау ауданының Әдiлет басқармасы
131. Қазақстан Республикасы Әдiлет министрлiгi Қарағанды облысының Әдiлет департаменті Шет ауданының Әдiлет басқармасы
132. Қазақстан Республикасы Әдiлет министрлігі Қарағанды облысының Әдiлет департаментi Жезқазған қаласының Әдiлет басқармасы
133. Қазақстан Республикасы Әдiлет министрлiгi Қарағанды облысының Әдiлет департаментi Сәтбаев қаласының Әдiлет басқармасы
134. Қазақстан Республикасы Әдiлет министрлігі Қарағанды облысының Әдiлет департаментi Қаражал қаласының Әдiлет басқармасы
135. Қазақстан Республикасы Әдiлет министрлігі Қарағанды облысының Әдiлет департаментi Қарағанды қаласының Әдiлет басқармасы
136. Қазақстан Республикасы Әдiлет министрлігі Қостанай облысының Әділет департаментi Алтынсарин ауданының Әдiлет басқармасы
137. Қазақстан Республикасы Әдiлет министрлігі Қостанай облысының облысының Әдiлет департаментi Амангелдi ауданының Әдiлет басқармасы
138. Қазақстан Республикасы Әдiлет министрлігі Қостанай облысының Әдiлет департаментi Әулиекөл ауданының Әдiлет басқармасы
139. Қазақстан Республикасы Әдiлет министрлігі Қостанай облысының облысының Әдiлет департаментi Денисов ауданының Әдiлет басқармасы
140. Қазақстан Республикасы Әдiлет министрлігі Қостанай облысының Әдiлет департаментi Жангелдин ауданының Әдiлет басқармасы
141. Қазақстан Республикасы Әдiлет министрлігі Қостанай облысының Әдiлет департаментi Жiтiқара ауданының Әдiлет басқармасы
142. Қазақстан Республикасы Әдiлет министрлiгi Қостанай облысының Әдiлет департаментi Қамысты ауданының Әдiлет басқармасы
143. Қазақстан Республикасы Әдiлет министрлігі Қостанай облысының Әдiлет департаментi Қарабалық ауданының Әдiлет басқармасы
144. Қазақстан Республикасы Әдiлет министрлiгi Қостанай облысының Әдiлет департаментi Қарасу ауданының Әдiлет басқармасы
145. Қазақстан Республикасы Әдiлет министрлiгi Қостанай облысының Әдiлет департаментi Қостанай ауданының Әдiлет басқармасы
146. Қазақстан Республикасы Әдiлет министрлігі Қостанай облысының Әдiлет департаментi Меңдiқара ауданының Әдiлет басқармасы

127. Управление юстиции города Балхаша Департамента юстиции Карагандинской области Министерства юстиции Республики Казахстан
128. Управление юстиции Актогайского района Департамента юстиции Карагандинской области Министерства юстиции Республики Казахстан
129. Управление юстиции Жанааркинского района Департамента юстиции Карагандинской области Министерства юстиции Республики Казахстан
130. Управление юстиции Улытауского района Департамента юстиции Карагандинской области Министерства юстиции Республики Казахстан
131. Управление юстиции Шетского района Департамента юстиции Карагандинской области Министерства юстиции Республики Казахстан
132. Управление юстиции города Жезказгана Департамента юстиции Карагандинской области Министерства юстиции Республики Казахстан
133. Управление юстиции города Сатпаева Департамента юстиции Карагандинской области Министерства юстиции Республики Казахстан
134. Управление юстиции города Каражала Департамента юстиции Карагандинской области Министерства юстиции Республики Казахстан
135. Управление юстиции города Караганды Департамента юстиции Карагандинской области Министерства юстиции Республики Казахстан
136. Управление юстиции Алтынсаринского района Департамента юстиции Костанайской области Министерства юстиции Республики Казахстан
137. Управление юстиции Амангельдинского района Департамента юстиции Костанайской области Министерства юстиции Республики Казахстан
138. Управление юстиции Аулиекольского района Департамента юстиции Костанайской области Министерства юстиции Республики Казахстан
139. Управление юстиции Денисовского района Департамента юстиции Костанайской области Министерства юстиции Республики Казахстан
140. Управление юстиции Жангильдинского района Департамента юстиции Костанайской области Министерства юстиции Республики Казахстан
141. Управление юстиции Житикаринского района Департамента юстиции Костанайской области Министерства юстиции Республики Казахстан
142. Управление юстиции Камыстинского района Департамента юстиции Костанайской области Министерства юстиции Республики Казахстан
143. Управление юстиции Карабалыкского района Департамента юстиции Костанайской области Министерства юстиции Республики Казахстан
144. Управление юстиции Карасуского района Департамента юстиции Костанайской области Министерства юстиции Республики Казахстан
145. Управление юстиции Костанайского района Департамента юстиции Костанайской области Министерства юстиции Республики Казахстан
146. Управление юстиции Мендыгаринского района Департамента юстиции Костанайской области Министерства юстиции Республики Казахстан

147. Қазақстан Республикасы Әдiлет министрлігі Қостанай облысының Әдiлет департаментi Наурызым ауданының Әдiлет басқармасы
148. Қазақстан Республикасы Әдiлет министрлiгi Қостанай облысының Әдiлет департаментi Сарыкөл ауданының Әдiлет басқармасы
149. Қазақстан Республикасы Әдiлет министрлігі Қостанай облысының Әдiлет департаментi Таран ауданының Әдiлет басқармасы
150. Қазақстан Республикасы Әдiлет министрлігі Қостанай облысының Әдiлет департаментi Ұзынкөл ауданының Әдiлет басқармасы
151. Қазақстан Республикасы Әдiлет министрлігі Қостанай облысының Әдiлет департаментi Федоров ауданының Әдiлет басқармасы
152. Қазақстан Республикасы Әдiлет министрлiгi Қостанай облысының Әдiлет департаментi Арқалық қаласының Әдiлет басқармасы
153. Қазақстан Республикасы Әдiлет министрлігі Қостанай облысының Әдiлет департаменті Лисаков қаласының Әдiлет басқармасы
154. Қазақстан Республикасы Әдiлет министрлігі Қостанай облысының Әдiлет департаментi Рудный қаласының Әдiлет басқармасы
155. Қазақстан Республикасы Әдiлет министрлігі Қостанай облысының Әділет департаментi Қостанай қаласының Әдiлет басқармасы
156. Қазақстан Республикасы Әдiлет министрлігі Қызылорда облысының Әділет департаментi Арал ауданының Әдiлет басқармасы
157. Қазақстан Республикасы Әдiлет министрлігі Қызылорда облысының Әдiлет департаменті Қазалы ауданының Әдiлет басқармасы
158. Қазақстан Республикасы Әдiлет министрлігі Қызылорда облысының Әдiлет департаменті Қармақшы ауданының Әдiлет басқармасы
159. Қазақстан Республикасы Әдiлет министрлiгi Қызылорда облысының Әдiлет Департаменті Жалағаш ауданының Әдiлет басқармасы
160. Қазақстан Республикасы Әдiлет министрлiгi Қызылорда облысының Әдiлет департаменті Сырдария ауданының Әдiлет басқармасы
161. Қазақстан Республикасы Әдiлет министрлігі Қызылорда облысының Әдiлет департаментi Шиелi ауданының Әдiлет басқармасы
162. Қазақстан Республикасы Әдiлет министрлігі Қызылорда облысының Әдiлет департаментi Жаңақорған ауданының Әдiлет басқармасы
163. Қазақстан Республикасы Әдiлет министрлiгi Қызылорда облысының Әдiлет департаменті Байқоңыр қаласының Әдiлет басқармасы
164. Қазақстан Республикасы Әдiлет министрлiгi Қызылорда облысының Әдiлет департаменті Қызылорда қаласының Әдiлет басқармасы
165. Қазақстан Республикасы Әдiлет министрлiгi Маңғыстау облысының Әділет департаменті Жаңаөзен қаласының Әдiлет басқармасы
166. Қазақстан Республикасы Әдiлет министрлігі Маңғыстау облысының Әдiлет департаменті Бейнеу ауданының Әдiлет басқармасы

147. Управление юстиции Наурзумского района Департамента юстиции Костанайской области Министерства юстиции Республики Казахстан
148. Управление юстиции Сарыкольского района Департамента юстиции Костанайской области Министерства юстиции Республики Казахстан
149. Управление юстиции Тарановского района Департамента юстиции Костанайской области Министерства юстиции Республики Казахстан
150. Управление юстиции Узункольского района Департамента юстиции Костанайской области Министерства юстиции Республики Казахстан
151. Управление юстиции Федеровского района Департамента юстиции Костанайской области Министерства юстиции Республики Казахстан
152. Управление юстиции города Аркалыка Департамента юстиции Костанайской области Министерства юстиции Республики Казахстан
153. Управление юстиции города Лисаковска Департамента юстиции Костанайской области Министерства юстиции Республики Казахстан
154. Управление юстиции города Рудного Департамента юстиции Костанайской области Министерства юстиции Республики Казахстан
155. Управление юстиции города Костаная Департамента юстиции Костанайской области Министерства юстиции Республики Казахстан
156. Управление юстиции Аральского района Департамента юстиции Кызылординской области Министерства юстиции Республики Казахстан
157. Управление юстиции Казалинского района Департамента юстиции Кызылординской области Министерства юстиции Республики Казахстан
158. Управление юстиции Кармакшинского района Департамента юстиции Кызылординской области Министерства юстиции Республики Казахстан
159. Управление юстиции Жалагашского района Департамента юстиции Кызылординской области Министерства юстиции Республики Казахстан
160. Управление юстиции Сырдарьинского района Департамента юстиции Кызылординской области Министерства юстиции Республики Казахстан
161. Управление юстиции Шиелийского района Департамента юстиции Кызылординской области Министерства юстиции Республики Казахстан
162. Управление юстиции Жанакорганского района Департамента юстиции Кызылординской области Министерства юстиции Республики Казахстан
163. Управление юстиции города Байконыра Департамента юстиции Кызылординской области Министерства юстиции Республики Казахстан
164. Управление юстиции города Кызылорды Департамента юстиции Кызылординской области Министерства юстиции Республики Казахстан
165. Управление юстиции города Жанаозена Департамента юстиции Мангистауской области Министерства юстиции Республики Казахстан
166. Управление юстиции Бейнеуского района Департамента юстиции Мангистауской области Министерства юстиции Республики Казахстан

167. Қазақстан Республикасы Әдiлет министрлiгi Маңғыстау облысының Әділет департаменті Түпқараған ауданының Әдiлет басқармасы
168. Қазақстан Республикасы Әділет министрлiгi Маңғыстау облысының Әдiлет департаментi Қарақия ауданының Әдiлет басқармасы
169. Қазақстан Республикасы Әдiлет министрлiгi Маңғыстау облысының Әдiлет департаменті Маңғыстау ауданының Әдiлет басқармасы
170. Қазақстан Республикасы Әдiлет министрлігі Маңғыстау облысының Әділет департаменті Ақтау қаласының Әдiлет басқармасы
171. Қазақстан Республикасы Әдiлет министрлiгi Павлодар облысының Әдiлет департаменті Ақсу қаласының Әдiлет басқармасы
172. Қазақстан Республикасы Әдiлет министрлігі Павлодар облысының Әдiлет департаменті Ақтоғай ауданының Әдiлет басқармасы
173. Қазақстан Республикасы Әділет министрлігі Павлодар облысының Әдiлет департаменті Баянауыл ауданының Әдiлет басқармасы
174. Қазақстан Республикасы Әдiлет министрлiгi Павлодар облысының Әдiлет департаменті Железин ауданының Әдiлет басқармасы
175. Қазақстан Республикасы Әдiлет министрлігі Павлодар облысының Әдiлет департаментi Ертiс ауданының Әдiлет басқармасы
176. Қазақстан Республикасы Әдiлет министрлiгi Павлодар облысының Әдiлет департаменті Қашыр ауданының Әдiлет басқармасы
177. Қазақстан Республикасы Әдiлет министрлігі Павлодар облысының Әдiлет департаментi Лебяжi ауданының Әдiлет басқармасы
178. Қазақстан Республикасы Әдiлет министрлігі Павлодар облысының Әдiлет департаментi Май ауданының Әділет басқармасы
179. Қазақстан Республикасы Әдiлет министрлігі Павлодар облысының Әдiлет департаментi Павлодар ауданының Әділет басқармасы
180. Қазақстан Республикасы Әдiлет министрлігі Павлодар облысының Әдiлет департаменті Успен ауданының Әдiлет басқармасы
181. Қазақстан Республикасы Әдiлет министрлiгi Павлодар облысының Әдiлет департаментi Шарбақты ауданының Әдiлет басқармасы
182. Қазақстан Республикасы Әдiлет министрлiгi Павлодар облысының Әдiлет департаментi Екiбастұз қаласының Әдiлет басқармасы
183. Қазақстан Республикасы Әдiлет министрлiгi Павлодар облысының Әдiлет департаментi Павлодар қаласының Әділет басқармасы
184. Қазақстан Республикасы Әдiлет министрлігі Солтүстiк Қазақстан облысының Әдiлет департаменті Аққайың ауданының Әдiлет басқармасы
185. Қазақстан Республикасы Әділет министрлігі Солтүстік Қазақстан облысының Әдiлет департаменті Айыртау ауданының Әділет басқармасы
186. Қазақстан Республикасы Әдiлет министрлiгi Солтүстiк Қазақстан облысының Әдiлет департаменті Ақжар ауданының Әдiлет басқармасы

167. Управление юстиции Тупкараганского района Департамента юстиции Мангистауской области Министерства юстиции Республики Казахстан
168. Управление юстиции Каракиянского района Департамента юстиции Мангистауской области Министерства юстиции Республики Казахстан
169. Управление юстиции Мангистауского района Департамента юстиции Мангистауской области Министерства юстиции Республики Казахстан
170. Управление юстиции города Актау Департамента юстиции Мангистауской области Министерства юстиции Республики Казахстан
171. Управление юстиции города Аксу Департамента юстиции Павлодарской области Министерства юстиции Республики Казахстан
172. Управление юстиции Актогайского района Департамента юстиции Павлодарской области Министерства юстиции Республики Казахстан
173. Управление юстиции Баянаульского района Департамента юстиции Павлодарской области Министерства юстиции Республики Казахстан
174. Управление юстиции Железинского района Департамента юстиции Павлодарской области Министерства юстиции Республики Казахстан
175. Управление юстиции Иртышского района Департамента юстиции Павлодарской области Министерства юстиции Республики Казахстан
176. Управление юстиции Качирского района Департамента юстиции Павлодарской области Министерства юстиции Республики Казахстан
177. Управление юстиции Лебяжинского района Департамента юстиции Павлодарской области Министерства юстиции Республики Казахстан
178. Управление юстиции Майского района Департамента юстиции Павлодарской области Министерства юстиции Республики Казахстан
179. Управление юстиции Павлодарского района Департамента юстиции Павлодарской области Министерства юстиции Республики Казахстан
180. Управление юстиции Успенского района Департамента юстиции Павлодарской области Министерства юстиции Республики Казахстан
181. Управление юстиции Щербактинского района Департамента юстиции Павлодарской области Министерства юстиции Республики Казахстан
182. Управление юстиции города Экибастуза Департамента юстиции Павлодарской области Министерства юстиции Республики Казахстан
183. Управление юстиции города Павлодара Департамента юстиции Павлодарской области Министерства юстиции Республики Казахстан
184. Управление юстиции Аккайынского района Департамента юстиции Северо-Казахстанской области Министерства юстиции Республики Казахстан
185. Управление юстиции Айыртауского района Департамента юстиции Северо-Казахстанской области Министерства юстиции Республики Казахстан
186. Управление юстиции Акжарского района Департамента юстиции Северо-Казахстанской области Министерства юстиции Республики Казахстан

187. Қазақстан Республикасы Әдiлет министрлiгi Солтүстік Қазақстан облысының Әдiлет департаменті Мағжан Жұмабаев ауданының Әділет басқармасы
188. Қазақстан Республикасы Әдiлет министрлiгi Солтүстік Қазақстан облысының Әдiлет департаменті Есiл ауданының Әдiлет басқармасы
189. Қазақстан Республикасы Әділет министрлігі Солтүстiк Қазақстан облысының Әдiлет департаменті Жамбыл ауданының Әдiлет басқармасы
190. Қазақстан Республикасы Әділет министрлігі Солтүстiк Қазақстан облысының Әдiлет департаментi Қызылжар ауданының Әдiлет басқармасы
191. Қазақстан Республикасы Әдiлет министрлігі Солтүстiк Қазақстан облысының Әдiлет департаменті Мамлют ауданының Әдiлет басқармасы
192. Қазақстан Республикасы Әдiлет министрлiгi Солтүстiк Қазақстан облысының Әдiлет департаменті Шал ақын атындағы ауданның Әділет басқармасы
193. Қазақстан Республикасы Әдiлет министрлігi Солтүстiк Қазақстан облысының Әдiлет департаменті Тайынша ауданының Әдiлет басқармасы
194. Қазақстан Республикасы Әдiлет министрлігі Солтүстiк Қазақстан облысының Әділет департаментi Тимирязев ауданының Әдiлет басқармасы
195. Қазақстан Республикасы Әдiлет министрлігі Солтүстік Қазақстан облысының Әділет департаменті Уәлиханов ауданының Әдiлет басқармасы
196. Қазақстан Республикасы Әдiлет министрлігі Солтүстiк Қазақстан облысының Әдiлет департаменті Ғабит Мүсiрепов атындағы ауданның Әдiлет басқармасы
197. Қазақстан Республикасы Әдiлет министрлігі Солтүстiк Қазақстан облысының Әдiлет департаменті Петропавл қаласының Әдiлет басқармасы
198. Қазақстан Республикасы Әдiлет министрлiгi Оңтүстiк Қазақстан облысының Әдiлет департаментi Арыс қаласының Әдiлет басқармасы
199. Қазақстан Республикасы Әдiлет министрлiгі Оңтүстік Қазақстан облысының Әділет департаментi Кентау қаласының Әділет басқармасы
200. Қазақстан Республикасы Әдiлет министрлігі Оңтүстік Қазақстан облысының Әділет департаментi Түркiстан қаласының Әділет басқармасы
201. Қазақстан Республикасы Әдiлет министрлiгi Оңтүстiк Қазақстан облысының Әдiлет департаментi Бәйдiбек ауданының Әділет басқармасы
202. Қазақстан Республикасы Әдiлет министрлігі Оңтүстік Қазақстан облысының Әдiлет департаменті Қазығұрт ауданының Әділет басқармасы
203. Қазақстан Республикасы Әділет министрлiгi Оңтүстік Қазақстан облысының Әдiлет департаментi Мақтаарал ауданының Әділет басқармасы
204. Қазақстан Республикасы Әдiлет министрлігі Оңтүстiк Қазақстан облысының Әдiлет департаментi Ордабасы ауданының Әдiлет басқармасы
205. Қазақстан Республикасы Әдiлет министрлiгі Оңтүстiк Қазақстан облысының Әдiлет департаментi Отырар ауданының Әдiлет басқармасы

187. Управление юстиции района Магжана Жумабаева Департамента юстиции Северо-Казахстанской области Министерства юстиции Республики Казахстан
188. Управление юстиции Есильского района Департамента юстиции Северо-Казахстанской области Министерства юстиции Республики Казахстан
189. Управление юстиции Жамбылского района Департамента юстиции Северо-Казахстанской области Министерства юстиции Республики Казахстан
190. Управление юстиции Кызылжарского района Департамента юстиции Северо-Казахстанской области Министерства юстиции Республики Казахстан
191. Управление юстиции Мамлютского района Департамента юстиции Северо-Казахстанской области Министерства юстиции Республики Казахстан
192. Управление юстиции района имени Шал акына Департамента юстиции Северо-Казахстанской области Министерства юстиции Республики Казахстан
193. Управление юстиции Тайыншинского района Департамента юстиции Северо-Казахстанской области Министерства юстиции Республики Казахстан
194. Управление юстиции Тимирязевского района Департамента юстиции Северо-Казахстанской области Министерства юстиции Республики Казахстан
195. Управление юстиции Уалихановского района Департамента юстиции Северо-Казахстанской области Министерства юстиции Республики Казахстан
196. Управление юстиции района имени Габита Мусрепова Департамента юстиции Северо-Казахстанской области Министерства юстиции Республики Казахстан
197. Управление юстиции города Петропавловска Департамента юстиции Северо-Казахстанской области Министерства юстиции Республики Казахстан
198. Управление юстиции города Арыса Департамента юстиции Южно-Казахстанской области Министерства юстиции Республики Казахстан
199. Управление юстиции города Кентау Департамента юстиции Южно-Казахстанской области Министерства юстиции Республики Казахстан
200. Управление юстиции города Туркестана Департамента юстиции Южно-Казахстанской области Министерства юстиции Республики Казахстан
201. Управление юстиции Байдибекского района Департамента юстиции Южно-Казахстанской области Министерства юстиции Республики Казахстан
202. Управление юстиции Казыгуртского района Департамента юстиции Южно-Казахстанской области Министерства юстиции Республики Казахстан
203. Управление юстиции Мактааральского района Департамента юстиции Южно-Казахстанской области Министерства юстиции Республики Казахстан
204. Управление юстиции Ордабасинского района Департамента юстиции Южно-Казахстанской области Министерства юстиции Республики Казахстан
205. Управление юстиции Отрарского района Департамента юстиции Южно-Казахстанской области Министерства юстиции Республики Казахстан

206. Қазақстан Республикасы Әдiлет министрлігі Оңтүстiк Қазақстан облысының Әдiлет департаментi Сайрам ауданының Әділет басқармасы
207. Қазақстан Республикасы Әдiлет министрлігi Оңтүстiк Қазақстан облысының Әдiлет департаментi Сарыағаш ауданының Әділет басқармасы
208. Қазақстан Республикасы Әдiлет министрлігі Оңтүстік Қазақстан облысының Әдiлет департаментi Созақ ауданының Әділет басқармасы
209. Қазақстан Республикасы Әділет министрлiгi Оңтүстiк Қазақстан облысының Әдiлет департаментi Төле би ауданының Әдiлет басқармасы.
210. Қазақстан Республикасы Әдiлет министрлігі Оңтүстiк Қазақстан облысының Әділет департаментi Түлкібас ауданының Әділет басқармасы
211. Қазақстан Республикасы Әдiлет министрлігі Оңтүстік Қазақстан облысының Әдiлет департаментi Шардара ауданының Әдiлет басқармасы
212. Қазақстан Республикасы Әдiлет министрлiгi Оңтүстік Қазақстан облысының Әдiлет департаментi Шымкент қаласының Әдiлет басқармасы
213. Қазақстан Республикасы Әдiлет министрлігі Астана қаласының Әдiлет департаменті Алматы ауданының Әдiлет басқармасы
214. Қазақстан Республикасы Әділет министрлігі Астана қаласының Әдiлет департаменті Сарыарқа ауданының Әділет басқармасы
215. Қазақстан Республикасы Әдiлет министрлігі Алматы қаласының Әдiлет департаментi Алмалы ауданының Әдiлет басқармасы
216. Қазақстан Республикасы Әдiлет министрлiгі Алматы қаласының Әдiлет департаментi Әуезов ауданының Әдiлет басқармасы
217. Қазақстан Республикасы Әділет министрлiгi Алматы қаласының Әдiлет департаментi Бостандық ауданының Әдiлет басқармасы
218. Қазақстан Республикасы Әдiлет министрлiгi Алматы қаласының Әдiлет департаментi Жетiсу ауданының Әдiлет басқармасы
219. Қазақстан Республикасы Әдiлет министрлігі Алматы қаласының Әдiлет департаментi Медеу ауданының Әділет басқармасы
220. Қазақстан Республикасы Әдiлет министрлiгi Алматы қаласының Әдiлет департаментi Түрксіб ауданының Әдiлет басқармасы

206. Управление юстиции Сайрамского района Департамента юстиции Южно-Казахстанской области Министерства юстиции Республики Казахстан
207. Управление юстиции Сарыагашского района Департамента юстиции Южно-Казахстанской области Министерства юстиции Республики Казахстан
208. Управление юстиции Созакского района Департамента юстиции Южно-Казахстанской области Министерства юстиции Республики Казахстан
209. Управление юстиции Толебийского района Департамента юстиции Южно-Казахстанской области Министерства юстиции Республики Казахстан
210. Управление юстиции Тюлькубасского района Департамента юстиции Южно-Казахстанской области Министерства юстиции Республики Казахстан
211. Управление юстиции Шардаринского района Департамента юстиции Южно-Казахстанской области Министерства юстиции Республики Казахстан
212. Управление юстиции города Шымкента Департамента юстиции Южно-Казахстанской области Министерства юстиции Республики Казахстан
213. Управление юстиции района Алматы Департамента юстиции города Астаны Министерства юстиции Республики Казахстан
214. Управление юстиции района Сарыарка Департамента юстиции города Астаны Министерства юстиции Республики Казахстан
215. Управление юстиции Алмалинского района Департамента юстиции города Алматы Министерства юстиции Республики Казахстан
216. Управление юстиции Ауэзовского района Департамента юстиции города Алматы Министерства юстиции Республики Казахстан
217. Управление юстиции Бостандыкского района Департамента юстиции города Алматы Министерства юстиции Республики Казахстан
218. Управление юстиции Жетысуского района Департамента юстиции города Алматы Министерства юстиции Республики Казахстан
219. Управление юстиции Медеуского района Департамента юстиции города Алматы Министерства юстиции Республики Казахстан
220. Управление юстиции Турксибского района Департамента юстиции города Алматы Министерства юстиции Республики Казахстан