Дизель отынын әкетуге уақытша тыйым салуды енгiзу туралы
Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2005 жылғы 11 ақпандағы N 137 Қаулысы
Ел экономикасының мұқтаждары үшiн дизель отынының қажеттi қорын жасау мақсатында, Қазақстан Республикасының 2003 жылғы 5 сәуiрдегi Кеден кодексiнiң  8-бабының  2-тармағына сәйкес Қазақстан Республикасының Үкiметi  ҚАУЛЫ ЕТЕДI:
1. 2005 жылғы 16 ақпан - 31 мамыр кезеңiнде Қазақстан Республикасының аумағынан дизель отынын (ЕурАзЭҚ СЭҚ ТН 2710 19 410 0 - 2710 19 490 0) әкетуге тыйым салынсын.
2. Қазақстан Республикасы Қаржы министрлiгінiң Кедендiк бақылау комитетi осы қаулының 1-тармағын орындау жөнiндегi қажеттi шараларды қабылдасын.
3. Қазақстан Республикасы Сыртқы iстер министрлiгi белгіленген тәртiппен Еуразиялық экономикалық қоғамдастықтың Интеграциялық комитетiне Қазақстан Республикасы осы қаулының 1-тармағына сәйкес Қазақстан Республикасының аумағынан дизель отынын әкетуге уақытша тыйым салуды енгiзгендiгi туралы хабарласын.
4. Осы қаулының орындалуын бақылау Қазақстан Республикасының Энергетика және минералдық ресурстар министрi B.C. Школьникке жүктелсін.
5. Осы қаулы 2005 жылғы 16 ақпаннан бастап қолданысқа енгiзiледi және жариялануға тиіс.
Қазақстан Республикасының
Премьер-Министрі

О введении временного запрета на вывоз дизельного топлива
Постановление Правительства Республики Казахстан от 11 февраля 2005 года N 137
В целях создания необходимых запасов дизельного топлива для нужд экономики страны, в соответствии с пунктом 2 статьи 8 Таможенного кодекса Республики Казахстан от 5 апреля 2003 года Правительство Республики Казахстан ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Запретить в период с 16 февраля по 31 мая 2005 года вывоз с территории Республики Казахстан дизельного топлива (ТН ВЭД ЕврАзЭС 2710 19 410 0 - 2710 19 490 0).
2. Комитету таможенного контроля Министерства финансов Республики Казахстан принять необходимые меры по выполнению пункта 1 настоящего постановления.
3. Министерству иностранных дел Республики Казахстан уведомить в установленном порядке Интеграционный комитет Евразийского экономического сообщества о введении Республикой Казахстан временного запрета на вывоз с территории Республики Казахстан дизельного топлива в соответствии с пунктом 1 настоящего постановления.
4. Контроль за исполнением настоящего постановления возложить на Министра энергетики и минеральных ресурсов Республики Казахстан Школьника B.C.
5. Настоящее постановление вводится в действие с 16 февраля 2005 года и подлежит опубликованию.
Премьер-Министр
Республики Казахстан