Қазақстан Республикасының есiрткi құралдарына, психотроптық заттар мен прекурсорларға 2005 жылға арналған қажеттiлiк нормалары туралы
Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2005 жылғы 11 ақпандағы N 138 Қаулысы
"Есiрткi, психотроптық заттар, прекурсорлар және олардың заңсыз айналымы мен терiс пайдаланылуына қарсы iс-қимыл шаралары туралы" Қазақстан Республикасының 1998 жылғы 10 шiлдедегi  Заңына  сәйкес Қазақстан Республикасының Үкiметi  ҚАУЛЫ ЕТЕДI:
1. Қазақстан Республикасы Сыртқы iстер министрлігі халықаралық квоталарды бекiту үшiн қоса берiлiп отырған Қазақстан Республикасының есiрткi құралдарына, психотроптық заттар мен прекурсорларға 2005 жылға арналған қажеттiлiк нормаларын Бiрiккен Ұлттар Ұйымының Есiрткiнi бақылау жөнiндегi халықаралық комитетiнiң штаб-пәтерiне (Вена, Австрия Республикасы) жiберсiн.
2. Қазақстан Республикасы Iшкi iстер министрлігінiң Есiрткi бизнесiне қарсы күрес және есiрткi айналымын бақылау комитетi есiрткi құралдарына, психотроптық заттар мен прекурсорларға 2005 жылға арналған мемлекеттiк квотаны бекiту үшiн соның шегінде олардың лицензиялары бар заңды тұлғалармен айналымын жүзеге асыратын қажеттілiк есебiн белгіленген тәртiппен Қазақстан Республикасының Үкiметіне енгiзсiн.
3. Осы қаулы қол қойылған күнiнен бастап күшіне енедi.
Қазақстан Республикасының
Премьер-Министрі
Қазақстан Республикасы
Үкiметiнiң
2005 жылғы 11 ақпандағы
N 138 қаулысына
қосымша
ҚАЗАҚСТАН РЕСПУБЛИКАСЫНЫҢ ЕСIРТКI ҚҰРАЛДАРЫНА,
ПСИХОТРОПТЫҚ ЗАТТАР МЕН ПРЕКУРСОРЛАРҒА
2005 ЖЫЛҒА АРНАЛҒАН ҚАЖЕТТІЛIК НОРМАЛАРЫ
Есiрткi құралдарына қажеттiлiктiң жылдық
есептеулерi, синтетикалық есiрткілердi дайындау
көлемi, апиынды өндiру және апиын өндiруден
өзге мақсаттарда апиын көкнәрiн өсiру көлемi
1961 жылғы Есiрткi құралдары туралы бiрыңғай конвенция:
1, 12 және 19-баптар 1961 жылғы Есiрткi құралдары туралы
бiрыңғай конвенцияға түзетулер енгiзу туралы 1972 жылғы
25 наурыздағы Хаттама: 5 және 9-баптар
ЕЛ/АУМАҚ:          Қазақстан Республикасы
КҮНI:              2005 жылғы 1 қаңтар
ВЕДОМСТВО:         Қазақстан Республикасы Iшкi iстер министрлiгiнiң
Есiрткi бизнесiне қарсы күрес және есiрткi
айналымын бақылау комитетi
ЖАУАПТЫ ЛАУАЗЫМДЫ
АДАМНЫҢ Т.А.Ә:     Выборов Анатолий Николаевич
АТАҒЫ/ЛАУАЗЫМЫ:    Қазақстан Республикасының Iшкi iстер
вице-министрi - Есiрткi бизнесiне қарсы күрес
және есiрткi айналымын бақылау комитетiнiң
төрағасы
ҚОЛЫ: ___________
Осы есептеулер 2005 күнтiзбелiк жылға жатады.
ЕСКЕРТУЛЕР
Осы есептеулер бiр данада ECIPTKІHI БАҚЫЛАУ ЖӨНIНДЕГІ
ХАЛЫҚАРАЛЫҚ КОМИТЕТКЕ тапсырылады
Vienna International Centre,
P.O.Box 5ОО, А-1400 Vienna, Austria

О нормах потребности Республики Казахстан в наркотических средствах, психотропных веществах и прекурсорах на 2005 год
Постановление Правительства Республики Казахстан от 11 февраля 2005 года N 138
В соответствии с Законом  Республики Казахстан от 10 июля 1998 года "О наркотических средствах, психотропных веществах, прекурсорах и мерах противодействия их незаконному обороту и злоупотреблению ими" Правительство Республики Казахстан ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Министерству иностранных дел Республики Казахстан направить в штаб-квартиру Международного комитета по контролю над наркотиками Организации Объединенных Наций (Вена, Австрийская Республика) для утверждения международных квот прилагаемые нормы потребности Республики Казахстан в наркотических средствах, психотропных веществах и прекурсорах на 2005 год.
2. Комитету по борьбе с наркобизнесом и контролю за оборотом наркотиков Министерства внутренних дел Республики Казахстан в установленном порядке внести в Правительство Республики Казахстан для утверждения государственной квоты на наркотические средства, психотропные вещества и прекурсоры на 2005 год расчеты потребности, в пределах которой осуществляется их оборот юридическими лицами, имеющими лицензии.
3. Настоящее постановление вступает в силу со дня подписания.
Премьер-Министр
Республики Казахстан
Приложение
к постановлению Правительства
Республики Казахстан
от 11 февраля 2005 года N 138
НОРМЫ ПОТРЕБНОСТИ РЕСПУБЛИКИ КАЗАХСТАН
В НАРКОТИЧЕСКИХ СРЕДСТВАХ, ПСИХОТРОПНЫХ ВЕЩЕСТВАХ И
ПРЕКУРСОРАХ НА 2005 год
Годовые исчисления потребностей в наркотических средствах, объемы изготовления синтетических наркотиков, объемы производства опия и культивирования опийного мака для целей, иных, чем производство опия
Единая конвенция о наркотических средствах 1961 года:
статьи 1__ , 12_  и 19_ .
Протокол от 25 марта 1972 года о поправках к Единой конвенции о наркотических средствах 1961 года: статьи 5 и 9.
СТРАНА/ТЕРРИТОРИЯ: Республика Казахстан  ДАТА: 1 января 2005 года
ВЕДОМСТВО: Комитет по борьбе с наркобизнесом и контролю за оборотом
наркотиков Министерства внутренних дел Республики Казахстан
Ф.И.О. ОТВЕТСТВЕННОГО ДОЛЖНОСТНОГО ЛИЦА: Выборов Анатолий Николаевич
ЗВАНИЕ/ДОЛЖНОСТЬ: вице-министр внутренних дел Республики Казахстан -
Председатель Комитета по борьбе с наркобизнесом и контролю за оборотом
наркотиков
ПОДПИСЬ:______________
Исчисления относятся к 2005 календарному году
ПРИМЕЧАНИЯ
Настоящие исчисления в одном экземпляре представляются:
МЕЖДУНАРОДНОМУ КОМИТЕТУ ПО КОНТРОЛЮ НАД НАРКОТИКАМИ
Vienna International Centre
P.O.Box 500, A-1400 Vienna, Austria

Telephone: (+43-1) 26060-4277 Facsivile: (+43 1) 26060 5867/5868
Telegraphic address: UNATIONS VIENNA Telex: 135612 uno а
E-mail: secretariat@ incd.org Internet address: http//www.incd.org/
Form В
Pagе 5
I бөлiк
Есiрткi құралдарына қажеттiлiктердiң жылдық
есептеулері
( БАРЛЫҚ ЕЛДЕР МЕН АУМАҚТАР YШІН)
Елдегi немесе аумақтағы практика жүргізуші дәрiгерлердiң саны:
Дәрiгерлер:  44762  тiс дәрiгерлерi:  4123  ветеринарлар:  3156
Дәрiханалар саны:  3323
Ауруханалар саны:  851  Ауруханалардағы жалпы орын саны:  101168
ӘДIСТI БАЯНДАУ
Есептеулерді белгiлеуге арналған әдiс - эмпирикалық
Form В
Pagе 7
IІ бөлiк
Есiрткi құралдарына қажеттiлiктiң жылдық есептеулері
( БАРЛЫҚ ЕЛДЕР МЕН АУМАҚТАР YШІН)
Есірткі
құралы
1
2
Елдің
ішінде
медицина-
лық және
ғылыми
мақсат-
тарда
тұтынуға
арналған
мөлшері
Дайындауға арналған саны
(a)
басқа да
есірткі
құралдары
(b)
1961 жылғы
Конвенцияның
III тізіміне
енгізілген
препараттар
(c)
1961   жылғы
Конвенция
қолданыл-
майтын
заттар
осы есірткі құралдары, препараттар
немесе заттар елдің ішінде немесе
экспортқа тұтыну үшін арналғанына
қарамастан
кг
г
кг
г
Х
Х
кг
г
Альфапродин
Х
Х
Альфентанил
Х
Х
Анилеридин
Х
Х
Безитрамид
Х
Х
Героин
Х
Х
Гидрокодон
Х
Х
Гидроморфон
Х
Х
Декстроморамид
Х
Х
Декстро-
пропоксифен
Дигидрокодеин
Дипипанон
Х
Х
Дифеноксилат
Дифеноксин
Каннабис
200
Х
Х
Каннабис
шайыры
Х
Х
Кетобемидон
Х
Х
Кодеин*
808
463
250
Кока жапырағы
Х
Х
Кокаин
Леворфанол
Х
Х
Метадон
Х
Х
Морфин*(**)
4
500
Никоморфин
Х
Х
Норметадон
Х
Х
Оксикодон
Х
Х
Оксиморфон
Х
Х
Апиын
кестенің жалғасы
Есірткі
құралы
3
4
Арнайы қойма
қорын
толықтыруға
арналған саны
Есептеуге жататын
жылдың 31 желтоқ-
санындағы жағдай
бойынша қоймадағы
қорда сақталуға
тиіс саны
кг
г
кг
г
Альфапродин
Альфентанил
Анилеридин
Безитрамид
Героин
Гидрокодон
Гидроморфон
Декстроморамид
Декстропропоксифен
Дигидрокодеин
Дипипанон
Дифеноксилат
Дифеноксин
Каннабис
200
Каннабис
шайыры
Кетобемидон
Кодеин*
8
082
Кока жапырағы
Кокаин
Леворфанол
Метадон
Морфин*(**)
98
518
Никоморфин
Норметадон
Оксикодон
Оксиморфон
Апиын
Form В
Pаge 8
IІ бөлiк
Есiрткi құралдарына қажеттiлiктiң жылдық есептеулері
( БАРЛЫҚ ЕЛДЕР МЕН АУМАҚТАР YШІН)
Есірткі
құралы
1
2
Елдің
ішінде
медицина-
лық және
ғылыми
мақсат-
тарда
тұтынуға
арналған
мөлшері
Дайындауға арналған саны
(a)
басқа да
есірткі
құралдары
(b)
1961 жылғы
Конвенцияның
III тізіміне
енгізілген
препараттар
(c)
1961 жылғы
Конвенция
қолданыл-
майтын
заттар
осы есірткі құралдары, препараттар
немесе заттар елдің ішінде немесе
экспортқа тұтыну үшін арналғанына
қарамастан
кг
г
кг
г
кг
г
кг
г
Петидин
Х
Х
Пиритрамид
Х
Х
Суфентанил
Х
Х
Тебаин*
56
Х
Х
Тебакон
Х
Х
Тилидин
Х
Х
Феноперидин
Х
Х
Фентанил
37
Х
Х
Фолькодин
Этилморфин
Х
Х
Тримеперидин
19

Telephone: (+43 1) 26060-4277 Facsivile: (+43 1) 26060 5867/5868
Telegraphic address: UNANIONS VIENNA  Telex: 135612 uno a
E-mail: secretariat@incb.org  Internet address: ttp://www.incd.org/
Form В
Pagе 5
Часть I
Годовые исчисления потребностей в наркотических средствах
(ДЛЯ ВСЕХ СТРАН И ТЕРРИТОРИЙ)
Число практикующих врачей в стране или территории:
врачей: 44762  стоматологов: 4123  ветеринаров: 3156
Число аптек: 3323
Число больниц: 851  Общее число больничных коек: 101168
ИЗЛОЖЕНИЕ МЕТОДА
Метод для установления исчислений - эмпирический
Form В
Pagе 7
Часть II
Годовые исчисления потребностей в наркотических средствах
(ДЛЯ ВСЕХ СТРАН И ТЕРРИТОРИЙ)
Наркотическое средство
1
2
Количество
предназна-
ченное для потребления
внутри страны
в медицинс-
ких и научных
целях
Количество, предназначенное
для изготовления:
(a)
других
наркоти-
ческих
средств
(b)
препаратов,
включенных
в Список III
Конвенции
1961 года
(c)
веществ, на
которые не
распростра-
няется
Конвенция
1961 года
независимо от того,
предназначены ли эти
наркотические средства,
препараты или вещества
для потребления внутри
страны или на экспорт
кг
г
кг
г
кг
г
кг
г
Альфапродин
Х
Х
Альфентанил
Х
Х
Анилеридин
Х
Х
Безитрамид
Х
Х
Героин
Х
Х
Гидрокодон
Х
Х
Гидроморфон
Х
Х
Декстроморамид
Х
Х
Декстро-
пропоксифен
Дигидрокодеин
Дипипанон
Х
Х
Дифеноксилат
Дифеноксин
Каннабис
200
Х
Х
Смола каннабиса
Х
Х
Кетобемидон
Х
Х
Кодеин*
808
463
250
Лист кока
Х
Х
Кокаин
Леворфанол
Х
Х
Метадон
Х
Х
Морфин*(**)
500
Никоморфин
Х
Х
Норметадон
Х
Х
Оксикодон
Х
Х
Оксиморфон
Х
Х
Опий
(продолжение таблицы)
Наркотическое средство
3
4
Количество,
предназначенное
для пополнения
специальных
складских запасов
Количество, которое должно
храниться в складских запасах по состоянию на 31
декабря того года,
к которому относятся
исчисления
кг
г
кг
г
Альфапродин
Альфентанил
Анилеридин
Безитрамид
Героин
Гидрокодон
Гидроморфон
Декстроморамид
Декстропропокси-
фен
Дигидрокодеин
Дипипанон
Дифеноксилат
Дифеноксин
Каннабис
200
Смола каннабиса
Кетобемидон
Кодеин*
8
082
Лист кока
Кокаин
Леворфанол
Метадон
Морфин*(**)
98
518
Никоморфин
Норметадон
Оксикодон
Оксиморфон
Опий
Form В
Pаge8
Часть II
Годовые исчисления потребностей в наркотических средствах
(ДЛЯ ВСЕХ СТРАН И ТЕРРИТОРИЙ)
Наркотическое средство
1
2
Количество,
предназна-
ченное для
потреблениявнутри
страны в медицинских и научных
целях
Количество, предназначенное
для изготовления:
(a)
других
наркоти-
ческих
средств
(b)
препаратов,
включенных
в Список
III
Конвенции
1961 года
(c)
веществ,
на которые
не
распрост-
раняется
Конвенция
1961 года
независимо от того, предназначены ли эти
наркотические средства, препараты или вещества для потребления внутри страны или на экспорт
кг
г
кг
г
кг
г
кг
г
Петидин
Х
Х
Пиритрамид
Х
Х
Суфентанил
Х
Х
Тебаин*
56
Х
Х
Тебакон
Х
Х
Тилидин
Х
Х
Феноперидин
Х
Х
Фентанил
37
Х
Х
Фолькодин
Этилморфин
Х
Х
Тримеперидин
19

500
Х
Х
кестенің жалғасы
Есірткі
құралы
3
4
Арнайы қойма
қорын
толықтыруға
арналған саны
Есептеуге жататын
жылдың 31 желтоқ-
санындағы жағдай
бойынша қоймадағы
қорда сақталуға
тиіс саны
кг
г
кг
г
Петидин
Пиритрамид
Суфентанил
Тебаин*
953,52
Тебакон
Тилидин
Феноперидин
Фентанил
28
Фолькодин
Этилморфин
39
679,56
Тримеперидин
31
957
* Омнопон дәрілік препаратын дайындауды ескере отырып;
** Қазақстанның экспортқа шығарылатын, 1% - 1мл морфин гидрохлоридін
өндіруге арналған 24,20266 г морфинді есептемегенде
Form В
Pаge 10
ІIІ бөлiк
Синтетикалық есiрткi құралдарын дайындау
көлемінің жылдық есептеулері
( СИНТЕТИКАЛЫҚ   ЕСІРТКІ ҚҰРАЛДАРЫН ДАЙЫНДАУҒА
РҰҚСАТ ЕТІЛГЕН   ЕЛДЕР МЕН АУМАҚТАРҒА ҒАНА ҚАТЫСТЫ)
I. 1961 жылғы Конвенцияның I тiзiмiне енгiзiлген
синтетикалық есiрткi құралдары
Аллилпродин                       Морамид,
Альфамепродин                     аралық өнім
Альфаметадол                      Морферидин
Альфапрадин                       Норациметадол
Альфацетилметадол                 Норлеворфанол
Альфентанил                       Норметадон
Анилеридин                        Норпипанон
Ацетилметадол                     Петидин
Безитрамид                        Петидин,
Бензетидин                        А аралық өнімі
Бетамепродин                      Петидин,
Бетаметадол                       В аралық өнімі
Бетапродин                        Петидин,
Бетацетилметадол                  С аралық өнімі
Гидроксипетидин                   Пиминодин
Декстроморамид                    Пиритрамид
Диампромид                        Прогептазин
Дигидроэторфин                    Проперидин
Дименоксадол                      Рацеметорфан
Димефепетанол                     Рацеморамид
Диметилтиамбутен                  Рацеморфан
Диоксафетил бутират               Ремифентанил
Дипипанон                         Суфентанил
Дифеноксилат                      Тилидин
Дифеноксин                        Тримеперидин
Диэтилтиамбутен                   Фенадоксон
Дротабанол                        Фенапромид
Изометадон                        Феназоцин
Кетобемидон                       Феноморфан
Клонитазен                        Феноперидин
Левометорфан                      Фентанил
Левоморамид                       Фуретиндин
Левофенацилморфан                 Этилметилтиамбутен
Леворфанол                        Этонитазен
Метазоцин                         Этоксеридин
Метадон
Метадон,
аралық өнім
IІ. 1961 жылғы Конвенцияның IІ тiзiмiне енгiзiлген
синтетикалық есiрткi құралдары
Декстропропоксифен
Пропирам
Синтетика-
лық есiрткi
құралдарын
дайындай-
тын өнеркә-
сiптiк
кәсiпорын-
дар
Әрбiр өнеркәсiптiк кәсiпорындарда дайындалатын
синтетикалық есiрткi құралдарының саны
(килограммен)
Декстро-
пропок-
сифен
Дифе-
нок-
силат
Мета-
дон
Петидин
Тилидин
Тримепе-
ридин
Фента-
нил
АО
"Химфарм"
-
-
-
-
-

500
Х
Х
(продолжение таблицы)
Наркотическоесредство
3
4
Количество
предназна-
ченное для
пополнения
специальных
складских
запасов
Количество,
которое должно
храниться в складских запасах по состоянию на 31
декабря того года, которому относятся
исчисления
кг
г
кг
г
Петидин
Пиритрамид
Суфентанил
Тебаин*
953,52
Тебакон
Тилидин
Феноперидин
Фентанил
28
Фолькодин
Этилморфин
39
679,56
Тримеперидин
31
957
*  с учетом изготовления лекарственного препарата Омнопон;
** без учета морфина 24,20266 г, предназначенного для производства морфина гидрохлорида 1%-1мл, экспортируемого из Казахстана.
Form В
Page 10
Часть III
Годовые исчисления объема изготовления
синтетических наркотических средств
(КАСАЕТСЯ ЛИШЬ ТЕХ СТРАН И ТЕРРИТОРИЙ В КОТОРЫХ РАЗРЕШАЕТСЯ ИЗГОТОВЛЕНИЕ СИНТЕТИЧЕСКИХ НАРКОТИЧЕСКИХ СРЕДСТВ)
I. Синтетические наркотические средства, включенные в Список I Конвенции 1961 года
Аллилпродин                        Дигидроэторфин
Альфамепродин                      Дименоксадол
Альфаметадол                       Димефепетанол
Альфапрадин                        Диметилтиамбутен
Альфацетилметадол                  Диоксафетил бутират
Альфентанил                        Дипипанон
Анилеридин                         Дифеноксилат
Ацетилметадол                      Дифеноксин
Безитрамид                         Диэтилтиамбутен
Бензетидин                         Дротабанол
Бетамепродин                       Изометадон
Бетаметадол                        Кетобемидон
Бетапродин                         Клонитазен
Бетацетилметадол                   Левометорфан
Гидроксипетидин                    Левоморамид
Декстроморамид                     Левофенацилморфан
Диампромид                         Леворфанол
Метазоцин                          Рацеметорфан
Метадон                            Рацеморамид
Метадон, промежуточный             Рацеморфан
продукт
Морамид, промежуточный             Ремифентанил
продукт
Морферидин                         Суфентанил
Норациметадол                      Тилидин
Норлеворфанол                      Тримеперидин
Норметадон                         Фенадоксон
Норпипанон                         Фенапромид
Петидин                            Феназоцин
Петидин, промежуточный             Феноморфан
продукт А
Петидин, промежуточный             Феноперидин
продукт В
Петидин, промежуточный             Фентанил
продукт С
Пиминодин                          Фуретиндин
Пиритрамид                         Этилметилтиамбутен
Прогептазин                        Этонитазен
Проперидин                         Этоксеридин
II. Синтетические наркотические средства, включенные в Список II Конвенции 1961 года
Декстропропоксифен
Пропирам
Промышленныепредприятия, которые будут изготовлять синтетичес-
кие нарко-
тические средства
Количество синтетических
наркотических средств, которые будут изготовлены на каждом из
промышленных предприятий
(в килограммах)
Декстро-
пропок-
сифен
Дифе-
нок-
силат
Ме-
тадон
Пе-
тидин
Ти-
лидин
Триме-
пе-
ридин
Фента-
нил
АО "Химфарм"
-
-
-
-
-

45,2
-
1971 жылғы Психотроптық заттар туралы конвенцияның
II, III және IV тiзiмдерiне енгiзілген заттардың
медициналық және ғылыми мақсаттар үшiн жылдық
қажеттiлiктердi бағалау
1981/7 және 1991/44 Экономикалық және Әлеуметтiк Кеңес Қарары
ЕЛ/АУМАҚ:          Қазақстан Республикасы
КҮНI:              2005 жылғы 1 қаңтар
ВЕДОМСТВО:         Қазақстан Республикасы Iшкi iстер министрлiгiнiң
Есiрткi бизнесiне қарсы күрес және есiрткi
айналымын бақылау комитетi
ЖАУАПТЫ ЛАУАЗЫМДЫ
АДАМНЫҢ Т.А.Ә:     Выборов Анатолий Николаевич
АТАҒЫ/ЛАУАЗЫМЫ:    Қазақстан Республикасының Iшкi iстер
вице-министрi - Есiрткi бизнесiне қарсы күрес
және есiрткi айналымын бақылау комитетiнiң
төрағасы
ҚОЛЫ: ___________
Бағалау 2005 күнтізбелік жылға жатады.
Осы есептеулер бiр данада ECIPTKІHI БАҚЫЛАУ ЖӨНIНДЕГІ
ХАЛЫҚАРАЛЫҚ КОМИТЕТКЕ тапсырылады
Vienna International Centre,
P.O.Box 5ОО, А-1400 Vienna, Austria
Telephone: (+43-1) 26060-4277 Facsivile: (+43 1) 26060 5867/5868
Telegraphic address: UNATIONS VIENNA Telex: 135612 uno а
E-mail: secretariat@ incd.org Internet address: http//www.incd.org/
Ішкі медициналық және ғылыми мақсаттарға
арналған жылдық сұраныс
Комитет ұсынылатын бағалауды үш жылдың ішінде, егер осы кезең
ішінде қандай да бір түзетулер енгізілмесе, басшылыққа алатын
болады. Экспортқа қажетті санды жеке көрсеткен жөн. Егер олар
енгізілген болса, көрсетілуін сұраймыз.
II тізім
Амфетамин
г
Дексамфетамин
г
Левамфетамин
г
Левометамфетамин
г
Меклоквалон
г
Метамфетамин
г
Метаквалон
г
Метилфенидат
г
Метамфетамин рацематы
г
Секобарбитал
г
Тетрагидроканнабинол
15
г
Фенетиллин
г
Фенциклидин
г
Фенметразин
г
Ципепрол
г
III тізім
кг
гр
Амобарбитал
Бурпренорфин
Буталбитал
Глутетимид
Катин
Пентазоцин
Пентобарбитал
Флунитразепам
Циклобарбитал
IV тізім
кг
гр
кг
гр
Аллобарбитал
Мидазолам
200
Альпразолам
500
Ниметазепам
Аминорекс
Нитразепам
2
Амфепрамон
Нордазепам
Барбитал
Оксазепам
60
Бензфетамин
Оксазолам
Бромазепам
Пемолин
Бротизолам
Пиназепам
Бутобарбитал
Пипрадол
Винилбитал
Пировалерон
Делоразепам
Празепам
Диазепам
50
Секбутабарбитал
Камазепам
Темазепам
Кетазолам
Тетразепам
Клобазам
Триазолам
Клоксазолам
Фендиметразин
Клоназепам
15
Фенкамфамин
Клоразепат
Фенобарбитал
6000*
Клотиазепам
Фенпропорекс
Лефетамин, СПА
Фентермин
Лопразолам
Флудиазепам
Лоразепам
Флуразепам
Лорметазепам
Халазепам
Мазиндол
Халоксазолам
Мезокарб
Хлордиазепоксид
21
500
Медазепам
12
Эстазолам
Мепробамат
Этиламфетамин
Метил фенобарбитал
Этиллофлазепат
Метиприлон
Этинамат
Мефенорекс
Этхлорвинол
ГОМК
1
Золпидем
2
Клозапин
31
Оланзапин
1
* дәрілік препараттарды дайындауды ескере отырып
Прекурсорларға қажеттіліктің жылдық есептеулері
ЕЛ/АУМАҚ:          Қазақстан Республикасы
КҮНI:              2005 жылғы 1 қаңтар
ВЕДОМСТВО:         Қазақстан Республикасы Iшкi iстер министрлiгiнiң
Есiрткi бизнесiне қарсы күрес және есiрткi
айналымын бақылау комитетi
ЖАУАПТЫ ЛАУАЗЫМДЫ
АДАМНЫҢ Т.А.Ә:     Выборов Анатолий Николаевич
АТАҒЫ/ЛАУАЗЫМЫ:    Қазақстан Республикасының Iшкi iстер
вице-министрi - Есiрткi бизнесiне қарсы күрес
және есiрткi айналымын бақылау комитетiнiң
төрағасы
ҚОЛЫ: ___________
Есептеулер 2005 күнтiзбелiк жылға жатады.
Осы есептеулер бiр данада ECIPTКІHI БАҚЫЛАУ ЖӨНIНДЕГІ
ХАЛЫҚАРАЛЫҚ КОМИТЕТКЕ тапсырылады
Vienna International Centre,
P.O.Box 5ОО, А-1400 Vienna, Austria

45,2
-
Оценка годовых потребностей для медицинских и научных целей в веществах, включенных в списки II, III и IV Конвенции  о психотропных веществах 1971 года
Резолюция 1981/7 и 1991/44 Экономического и Социального Совета
СТРАНА/ТЕРРИТОРИЯ: Республика Казахстан  ДАТА: 1 января 2005 года
ВЕДОМСТВО: Комитет по борьбе с наркобизнесом и контролю за оборотом
наркотиков Министерства внутренних дел Республики Казахстан
Ф.И.О. ОТВЕТСТВЕННОГО ДОЛЖНОСТНОГО ЛИЦА: Выборов Анатолий Николаевич
ЗВАНИЕ/ДОЛЖНОСТЬ: вице-министр внутренних дел Республики Казахстан -
Председатель Комитета по борьбе с наркобизнесом и контролю за оборотом
наркотиков
ПОДПИСЬ:______________
Оценка относится к 2005 календарному году
Настоящая оценка в одном экземпляре представляются:
МЕЖДУНАРОДНОМУ КОМИТЕТУ ПО КОНТРОЛЮ НАД НАРКОТИКАМИ
Vienna International Centre
P.O.Box 500, A-1400 Vienna, Austria
Telephone: (+43 1) 26060-4277 Facsivile: (+43 1) 26060 5867/5868
Telegraphic address: UNANIONS VIENNA  Telex: 135612 uno a
E-mail: secretariat@incb.org  Internet address: ttp://www.incd.org/
Годовой спрос на внутренние медицинские и научные цели
Комитет будет руководствоваться представляемой оценкой в течение трех лет, если за этот период не поступит каких-либо поправок. Количества, необходимые для экспорта, следует указать отдельно. Если они включены, просьба указать.
Список II
Амфетамин
г
Дексамфетамин
г
Левамфетамин
г
Левометамфетамин
г
Меклоквалон
г
Метамфетамин
г
Метаквалон
г
Метилфенидат
г
Метамфетамин рацематы
г
Секобарбитал
г
Тетрагидроканнабинол
15
г
Фенетиллин
г
Фенциклидин
г
Фенметразин
г
Ципепрол
г
Список III
кг
гр
Амобарбитал
Бурпренорфин
Буталбитал
Глутетимид
Катин
Пентазоцин
Пентобарбитал
Флунитразепам
Циклобарбитал
Список IV
кг
гр
кг
гр
Аллобарбитал
Мидазолам
200
Альпразолам
500
Ниметазепам
Аминорекс
Нитразепам
2
Амфепрамон
Нордазепам
Барбитал
Оксазепам
60
Бензфетамин
Оксазолам
Бромазепам
Пемолин
Бротизолам
Пиназепам
Бутобарбитал
Пипрадол
Винилбитал
Пировалерон
Делоразепам
Празепам
Диазепам
50
Секбутабарбитал
Камазепам
Темазепам
Кетазолам
Тетразепам
Клобазам
Триазолам
Клоксазолам
Фендиметразин
Клоназепам
15
Фенкамфамин
Клоразепат
Фенобарбитал
6000*
Клотиазепам
Фенпропорекс
Лефетамин, СПА
Фентермин
Лопразолам
Флудиазепам
Лоразепам
Флуразепам
Лорметазепам
Халазепам
Мазиндол
Халоксазолам
Мезокарб
Хлордиазепоксид
21
500
Медазепам
12
Эстазолам
Мепробамат
Этиламфетамин
Метил фенобарбитал
Этиллофлазепат
Метиприлон
Этинамат
Мефенорекс
Этхлорвинол
ГОМК
1
Золпидем
2
Клозапин
31
Оланзапин
1
* с учетом изготовления лекарственных препаратов
Годовые исчисления потребности в прекурсорах
СТРАНА/ТЕРРИТОРИЯ: Республика Казахстан  ДАТА: 1 января 2005 года
ВЕДОМСТВО: Комитет по борьбе с наркобизнесом и контролю за оборотом
наркотиков Министерства внутренних дел Республики Казахстан
Ф.И.О. ОТВЕТСТВЕННОГО ДОЛЖНОСТНОГО ЛИЦА: Выборов Анатолий Николаевич
ЗВАНИЕ/ДОЛЖНОСТЬ: вице-министр внутренних дел Республики Казахстан -
Председатель Комитета по борьбе с наркобизнесом и контролю за оборотом
наркотиков
ПОДПИСЬ:______________
Исчисления относятся к 2005 календарному году
Настоящие исчисления в одном экземпляре представляются:
МЕЖДУНАРОДНОМУ КОМИТЕТУ ПО КОНТРОЛЮ НАД НАРКОТИКАМИ
Vienna International Centre
P.O.Box 500, A-1400 Vienna, Austria