Демалыс күндерiн ауыстыру туралы
Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2005 жылғы 16 ақпандағы N 142 Қаулысы
Еңбекшiлердiң демалысы үшiн қолайлы жағдай жасау және 2005 жылғы наурыздағы жұмыс уақытын ұтымды пайдалану мақсатында Қазақстан Республикасының Үкiметi  ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. Демалыс күндерi 2005 жылғы сенбi - 5 наурыздан дүйсенбi 7 наурызға және сенбi - 19 наурыздан дүйсенбi - 21 наурызға ауыстырылсын.
2. Қажеттi өнiм шығару, қаржылық қызметтi қоса алғанда, қызметтер көрсету, сондай-ақ құрылыс объектiлерiн iске қосу үшiн еңбек, материалдық және қаржы ресурстарымен қамтамасыз етiлген ұйымдарға кәсiподақ ұйымдарымен келiсiм бойынша 2005 жылғы 7 және 21 наурызда жұмыс жүргiзу құқығы берiлсiн.
Көрсетiлген күндердегi жұмыс Қазақстан Республикасының қолданыстағы заңнамасына сәйкес өтеледi.
3. Осы қаулы қол қойылған күнінен бастап қолданысқа енгiзiледi.
Қазақстан Республикасының
Премьер-Министрі

О переносе дней отдыха
Постановление Правительства Республики Казахстан от 16 февраля 2005 года N 142
В целях создания благоприятных условий для отдыха трудящихся и рационального использования рабочего времени в марте 2005 года Правительство Республики Казахстан ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Перенести дни отдыха с субботы 5 марта на понедельник 7 марта и с субботы 19 марта на понедельник 21 марта 2005 года.
2. Предоставить право организациям, которые обеспечены трудовыми, материальными и финансовыми ресурсами для выпуска необходимой продукции, оказания услуг, включая финансовые, а также ввода в действие объектов строительства производить по согласованию с профсоюзными организациями работу 7 и 21 марта 2005 года.
Работа в указанные дни компенсируется в соответствии с действующим законодательством Республики Казахстан.
3. Настоящее постановление вводится в действие со дня подписания.
Премьер-Министр
Республики Казахстан