Қазақстан Республикасы Yкiметiнiң 2003 жылғы 28 шiлдедегi N 753 және 2004 жылғы 9 наурыздағы N 287 қаулыларына өзгерiстер енгiзу туралы
Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2005 жылғы 24 ақпандағы N 169 Қаулысы
Қазақстан Республикасының Үкiметi  ҚАУЛЫ ЕТЕДI:
1. Қазақстан Республикасы Yкiметiнiң кейбiр шешiмдерiне мынадай өзгерiстер енгізiлсiн:
1) "Қазақстан Республикасының қаржы секторын дамытудың тұжырымдамасы туралы" Қазақстан Республикасы Үкiметiнiң 2003 жылғы 28 шiлдедегi N 753  қаулысына :
көрсетiлген қаулымен мақұлданған Қазақстан Республикасының қаржы секторын дамытудың тұжырымдамасында:
"Қаржы рыногының қатысушыларын институционалдық дамыту" деген III бөлiмнiң "Кредиттiк мекемелердi дамыту" деген 1-кiшi бөлiмiнiң "Қазақстан ипотекалық компаниясы және Ипотекалық кредиттерге кепiлдiк беру қоры" деген б) тармақшасындағы "Негiзгі шаралар" деген бiрiншi абзацтағы "ипотекалық кредиттеу жүйесiн дамытудың 2003-2006 жылдарға арналған бағдарламасын және" деген сөздер алынып тасталсын;
2) "Қазақстан Республикасының қаржы секторын дамытудың тұжырымдамасын iске асыру жөнiндегі 2003-2006 жылдарға арналған iс-шаралар жоспарын бекiту туралы" Қазақстан Республикасы Үкiметiнiң 2004 жылғы 9 наурыздағы N 287  қаулысына  (Қазақстан Республикасының ПҮКЖ-ы, 2004 ж., N 12, 158-құжат):
көрсетiлген қаулымен бекiтiлген Қазақстан Республикасының қаржы секторын дамытудың тұжырымдамасын icкe асыру бойынша 2003-2006 жылдарға арналған іс-шаралар жоспарында:
реттiк нөмiрi 3.2.1-жол алынып тасталсын.
2. Осы қаулы қол қойылған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі.
Қазақстан Республикасының
Премьер-Министрі

О внесении изменений в постановления Правительства Республики Казахстан от 28 июля 2003 года N 753 и от 9 марта 2004 года N 287
Постановление Правительства Республики Казахстан от 24 февраля 2005 года N 169
Правительство Республики Казахстан ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Внести в некоторые решения Правительства Республики Казахстан следующие изменения:
1) в постановление Правительства Республики Казахстан от 28 июля 2003 года N 753 "О Концепции развития финансового сектора Республики Казахстан":
в Концепции развития финансового сектора Республики Казахстан, одобренной указанным постановлением:
в абзаце первом в "Основных мерах" подпункта б) "Казахстанская ипотечная компания и Фонд гарантирования ипотечных кредитов" подраздела 1 "Развитие кредитных учреждений" раздела III "Институциональное развитие участников финансового рынка" исключить слова "программы развития системы ипотечного кредитования на 2003-2006 годы и";
2) в постановление Правительства Республики Казахстан от 9 марта 2004 года N 287 "Об утверждении Плана мероприятий на 2003-2006 годы по реализации Концепции развития финансового сектора Республики Казахстан" (САПП Республики Казахстан, 2004 г., N 12, ст. 158):
в Плане мероприятий на 2003-2006 годы по реализации Концепции развития финансового сектора Республики Казахстан, утвержденном указанным постановлением:
строку, порядковый номер 3.2.1., исключить.
2. Настоящее постановление вводится в действие со дня подписания.
Премьер-Министр
Республики Казахстан