Қазақстан Республикасы Yкiметiнiң 2003 жылғы 25 желтоқсандағы N 1316 қаулысына өзгерiстер енгiзу туралы
Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2005 жылғы 24 ақпандағы N 170 Қаулысы. Күші жойылды - Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2010 жылғы 13 желтоқсандағы № 1345 Қаулысымен
Ескерту. Күші жойылды - ҚР Үкіметінің 2010.12.13 № 1345 Қаулысымен.
Қазақстан Республикасының Үкiметi  ҚАУЛЫ ЕТЕДI:
1. "Нашақорлық пен есiрткi бизнесiнiң алдын алу және оларға қарсы iс-әрекет бойынша жұмысты үйлестiру мәселелерi жөнiндегi ведомствоаралық комиссия құру туралы" Қазақстан Республикасы Үкiметiнiң 2003 жылғы 25 желтоқсандағы N 1316 қаулысына(Қазақстан Республикасының ПҮКЖ-ы, 2003 ж., N 48, 546-құжат) мынадай өзгерiс енгiзiлсiн:
тақырыбында және 1-тармақта "ведомствоаралық комиссия" деген сөздер "комиссия" деген сөзбен ауыстырылсын;
Нашақорлық пен есiрткi бизнесiнiң алдын алу және оларға қарсы iс-әрекет бойынша жұмысты үйлестiру мәселелерi жөнiндегi ведомствоаралық комиссияның құрамы осы қаулыға қосымшаға сәйкес жаңа редакцияда жазылсын;
көрсетiлген қаулымен бекiтiлген Нашақорлық пен есiрткi бизнесiнiң алдын алу және оларға қарсы iс-әрекет бойынша жұмысты үйлестiру мәселелерi жөнiндегi ведомствоаралық комиссия туралы ережеде:
тақырыбында және 1-тармақта "ведомствоаралық комиссия" деген сөздер "комиссия" деген сөзбен ауыстырылсын.
2. Осы қаулы қол қойылған күнінен бастап қолданысқа енгiзiледi.
Қазақстан Pecпубликасының
Премьер-Министрі
Қазақстан Республикасы
Үкiметiнiң
2005 жылғы 24 ақпандағы
N 170 қаулысына
қосымша
Қазақстан Республикасы
Үкiметiнiң
2003 жылғы 25 желтоқсандағы
N 1316 қаулысына
қосымша
Нашақорлық пен есiрткi бизнесінің алдын алу және
оларға қарсы iс-әрекет бойынша жұмысты үйлестіру
мәселелерi жөнiндегi комиссияның құрамы
Тұрысбеков                - Қазақстан Республикасының Iшкi iстер
Зауытбек Қауысбекұлы        министрі, төраға
Выборов                   - Қазақстан Республикасының Iшкi істер
Анатолий Николаевич         вице-министрі - Iшкі iстер министрлiгi
Есiрткi бизнесіне қарсы күрес және
есiрткi айналымын бақылау комитетiнiң
төрағасы, төрағаның орынбасары
Чаус                      - Қазақстан Республикасы Iшкі iстер
Александр Александрович     министрлiгiнiң Есiрткi бизнесіне қарсы
күрес және есiрткi айналымын бақылау
комитетi төрағасының орынбасары, хатшы
Әбдiмомынов               - Қазақстан Республикасының Бiлiм және
Азамат Құрманбекұлы         ғылым вице-министрi
Диқанбаева                - Қазақстан Республикасының Денсаулық
Сәуле Әлкейқызы             сақтау вице-министрі
Досжан                    - Қазақстан Республикасының Мәдениет,
Ардақ Дүкенбайұлы           ақпарат және спорт вице-министрі
Сұлтанов                  - Қазақстан Республикасының Экономика және
Бақыт Тұрлыханұлы           бюджеттiк жоспарлау вице-министрі
Шәкiров                   - Қазақстан Республикасы Сыртқы iстер
Асқар Оразалыұлы            министрiнiң орынбасары
Бердалин                  - Қазақстан Республикасы Әдiлет
Бауыржан Маратұлы           министрлiгiнiң Қылмыстық-атқару жүйесi
комитетi төрағасының бiрiншi орынбасары
Сүнтаев                   - Қазақстан Республикасы Қаржы
Тiлеген Иматұлы             министрлігінiң Кедендiк бақылау
комитетi төрағасының орынбасары
Бiлiсбеков                - Қазақстан Республикасы Ұлттық
Нұрғали Дәулетбекұлы        қауiпсiздiк комитетi Экономикалық
қауiпсiздiк департаментiнiң бастығы
(келiсiм бойынша)

О внесении изменений в постановление Правительства Республики Казахстан от 25 декабря 2003 года N 1316
Постановление Правительства Республики Казахстан от 24 февраля 2005 года N 170. Утратило силу постановлением Правительства Республики Казахстан от 13 декабря 2010 года N 1345
Сноска. Утратило силу постановлением Правительства РК от 13.12.2010 N 1345.
Правительство Республики Казахстан ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Внести в постановление Правительства Республики Казахстан от 25 декабря 2003 года N 1316 "Об образовании Межведомственной комиссии по вопросам координации работы по профилактике и противодействию наркомании и наркобизнесу" (САПП Республики Казахстан, 2003 г., N 48, ст. 546) следующие изменения:
в заголовке и пункте 1 слова "Межведомственной комиссии" и "Межведомственную комиссию" заменить соответственно словами "Комиссии" и "Комиссию";
состав Межведомственной комиссии по вопросам координации работы по профилактике и противодействию наркомании и наркобизнесу изложить в новой редакции согласно приложению к настоящему постановлению;
в Положении о Межведомственной комиссии по вопросам координации работы по профилактике и противодействию наркомании и наркобизнесу, утвержденном указанным постановлением:
в заголовке и пункте 1 слова "Межведомственной комиссии" и "Межведомственная комиссия" заменить соответственно словами "Комиссии" и "Комиссия".
2. Настоящее постановление вводится в действие со дня подписания.
Премьер-Министр
Республики Казахстан
Приложение
к постановлению Правительства
Республики Казахстан
от 24 февраля 2005 года N 170
Приложение
к постановлению Правительства
Республики Казахстан
от 25 декабря 2003 года N 1316
Состав
Комиссии по вопросам координации работы
по профилактике и противодействию наркомании
и наркобизнесу
Турисбеков                 - Министр внутренних дел Республики
Заутбек Каусбекович          Казахстан, председатель
Выборов                    - вице-министр внутренних дел Республики
Анатолий Николаевич          Казахстан - председатель Комитета по
борьбе с наркобизнесом и контролю за
оборотом наркотиков Министерства
внутренних дел, заместитель
председателя
Чаус                       - заместитель председателя Комитета по
Александр Александрович      борьбе с наркобизнесом и контролю за
оборотом наркотиков Министерства
внутренних дел Республики Казахстан,
секретарь
Абдымомунов                - вице-министр образования и науки
Азамат Курманбекович         Республики Казахстан
Диканбаева                 - вице-министр здравоохранения
Сауле Алкеевна               Республики Казахстан
Досжан                     - вице-министр культуры,
Ардак Дукенбайулы            информации и спорта Республики
Казахстан
Султанов                   - вице-министр экономики и бюджетного
Бахыт Турлыханович           планирования Республики Казахстан
Шакиров                    - заместитель Министра иностранных дел
Аскар Оразалиевич            Республики Казахстан
Бердалин                   - первый заместитель председателя
Бауыржан Маратович           Комитета уголовно-исполнительной
системы Министерства юстиции
Республики Казахстан
Сунтаев                    - заместитель председателя Комитета
Тлеген Иматович              таможенного контроля Министерства
финансов Республики Казахстан
Билисбеков                 - начальник Департамента экономической
Нургали Даулетбекович        безопасности Комитета национальной
безопасности Республики Казахстан
(по согласованию)