Қазақстан Республикасы Yкiметiнiң 2003 жылғы 1 тамыздағы N 776 қаулысына өзгерiстер енгiзу туралы
Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2005 жылғы 1 наурыздағы N 177 Қаулысы. Күші жойылды - ҚР Үкіметінің 2007 жылғы 23 қазандағы N 987 Қаулысымен.
Ескерту.   Қаулының күші жойылды - ҚР Үкіметінің 2007 жылғы 23 қазандағы  N 987 Қаулысымен.
Қазақстан Республикасының Yкiметi  ҚАУЛЫ ЕТЕДI:
1. "Қоршаған ортаның сапасын тұрақтандыру мәселелерi жөнiнде ведомствоаралық комиссия құру туралы" Қазақстан Республикасы Yкiметiнiң 2003 жылғы 1 тамыздағы N 776  қаулысына (Қазақстан Республикасының ПYКЖ-ы, 2003 ж., N 31, 313-құжат) мынадай өзгерiстер енгiзiлсiн:
тақырыпта және мәтiн бойына "ведомствоаралық" деген сөз алынып тасталсын;
көрсетілген қаулымен бекiтiлген Қоршаған ортаның сапасын тұрақтандыру мәселелерi жөнiндегi ведомствоаралық комиссияның құрамына мыналар енгiзілсiн:
Iзмұхамбетов               - Қазақстан Республикасының Энергетика
Бақтықожа Салахатдинұлы      және минералдық ресурстар бiрiншi
вице-министрi
Мырзахметов                - Қазақстан Республикасының Ауыл
Асқар Исабекұлы              шаруашылығы бiрiншi вице-министрi
Бижанов                    - Қазақстан Республикасының Төтенше
Нұрахмет Құсайынұлы          жағдайлар бiрiншi вице-министрi
Әйтекенов                  - Қазақстан Республикасының Экономика
Қайрат Медiбайұлы            және бюджеттiк жоспарлау вице-министрi
Белоног                    - Қазақстан Республикасының Денсаулық
Анатолий Александрович       сақтау вице-министрi, Қазақстан
Республикасының Бас мемлекеттік
санитарлық дәрiгерi
Әбiлғазин                  - Қазақстан Республикасының Көлiк және
Талғат Байтемiрұлы           коммуникация вице-министрi
Әбдiмомынов                - Қазақстан Республикасының Бiлiм және
Азамат Құрманбекұлы          ғылым вице-министрi;
"Елеуішев                  - Қазақстан Республикасы Қоршаған ортаны
Бекболат Сәдуақасұлы         қорғау министрлiгi Мемлекеттiк бақылау
департаментiнiң директоры, хатшы"
деген жолдағы "министрлiгi Мемлекеттiк бақылау департаментiнiң директоры" деген сөздер "министрлiгiнiң Табиғатты қорғау комитетi төрағасының бiрiншi орынбасары" деген сөздермен ауыстырылсын;
көрсетілген құрамнан Кәрiбаев Ержан Ғаббасұлы, Қадыркеев Наурызбай Абдулбақытұлы, Рябцев Анатолий Дмитриевич, Байсеркин Бауыржан Сәтжанұлы, Оглов Вадим Валерьевич шығарылсын.
2. Осы қаулы қол қойылған күнінен бастап қолданысқа
енгiзiледi.
Қазақстан Республикасының
Премьер-Министрі

О внесении изменений в постановление Правительства Республики Казахстан от 1 августа 2003 года N 776
Постановление Правительства Республики Казахстан от 1 марта 2005 года N 177. Утратило силу постановлением Правительства Республики Казахстан от 23 октября 2007 года N 987
Сноска. Постановление Правительства РК от 1 марта 2005 г. N 177 утратило силу постановлением Правительства РК от 23 октября 2007 г. N  987 .
Правительство Республики Казахстан  ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Внести в  постановление Правительства Республики Казахстан от 1 августа 2003 года N 776 "Об образовании Межведомственной комиссии по вопросам стабилизации качества окружающей среды" (САПП Республики Казахстан, 2003 г., N 31, ст. 313) следующие изменения:
в заголовке и по всему тексту слова "Межведомственной", "Межведомственную" исключить;
ввести в состав Межведомственной комиссии по вопросам стабилизации качества окружающей среды, утвержденный указанным постановлением:
Измухамбетова                 - первого вице-министра энергетики и
Бактыкожу Салахатдиновича       минеральных ресурсов Республики
Казахстан
Мырзахметова                  - первого вице-министра сельского
Аскара Исабековича              хозяйства Республики Казахстан
Бижанова                      - первого вице-министра по
Нурахмета Кусаиновича           чрезвычайным ситуациям Республики
Казахстан
Айтекенова                    - вице-министра экономики и бюджетного
Кайрата Медыбаевича             планирования Республики Казахстан
Белонога                      - вице-министра здравоохранения
Анатолия Александровича         Республики Казахстан, Главного
государственного санитарного врача
Республики Казахстан
Абылгазина                    - вице-министра транспорта и
Талгата Байтемировича           коммуникаций Республики Казахстан
Абдымомунова                  - вице-министра образования и науки
Азамата Курманбековича          Республики Казахстан;
в строке:
"Елеушов                      - директор Департамента
Бек-Булат Садуахасович          государственного контроля
Министерства охраны окружающей
среды Республики Казахстан,
секретарь"
слова "Директор Департамента государственного" заменить словами "Первый заместитель председателя Комитета природоохранного";
вывести из указанного состава: Карибаева Ержана Габбасовича, Хадыркеева Наурузбая Абдулбахитовича, Рябцева Анатолия Дмитриевича, Байсеркина Бауыржана Сатжановича, Оглова Вадима Валерьевича.
2. Настоящее постановление вводится в действие со дня подписания.
Премьер-Министр
Республики Казахстан