Қазақстан Республикасы Yкiметiнiң 1999 жылғы 28 желтоқсандағы N 2004 қаулысына өзгерiстер енгiзу және Казақстан Республикасы Yкiметiнiң кейбiр шешімдерiнiң күшi жойылды деп тану туралы
Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2005 жылғы 1 наурыздағы N 181 Қаулысы
Қазақстан Республикасының Yкiметi ҚАУЛЫ ЕТЕДI:
1. Күші жойылды - ҚР Үкіметінің 2010.05.20 № 453 Қаулысымен.
2. Мыналардың күшi жойылды деп танылсын:
1) "Қазақстан Республикасы азаматтық авиациясының әуе кемелерi ұшуының қауiпсiздiгi жағдайын зерделеу жөнiндегi ведомствоаралық комиссия құру туралы" Қазақстан Республикасы Yкiметiнiң 1999 жылғы 18 қарашадағы N 1748 қаулысы;
2) "Қазақстан Республикасы Yкiметiнiң 1999 жылғы 18 қарашадағы N 1748 қаулысына өзгерiстер енгiзу туралы" Қазақстан Республикасы Yкiметiнiң 1999 жылғы 23 қарашадағы N 1771 қаулысы.
3. Осы қаулы қол қойылған күнінен бастап қолданысқа енгiзіледi.
Қазақстан Республикасының
Премьер-Министрі

О внесении изменений в постановление Правительства Республики Казахстан от 28 декабря 1999 года N 2004 и признании утратившими силу некоторых решений Правительства Республики Казахстан
Постановление Правительства Республики Казахстан от 1 марта 2005 года N 181
Правительство Республики Казахстан ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Утратил силу постановлением Правительства РК от 20.05.2010 № 453.
2. Признать утратившими силу:
1) постановление Правительства Республики Казахстан от 18 ноября 1999 года N 1748 "О создании Межведомственной комиссии по изучению состояния безопасности полетов воздушных судов гражданской авиации Республики Казахстан";
2) постановление Правительства Республики Казахстан от 23 ноября 1999 года N 1771 "О внесении изменений в постановление Правительства Республики Казахстан от 18 ноября 1999 года N 1748".
3. Настоящее постановление вводится в действие со дня подписания.
Премьер-Министр
Республики Казахстан